Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Zanima me?

Zanima me?

Ali si zna kdo predstavljati življenje v dvoje brez sexa???
Pod sex je mišljeno samo to,da ga ne daš noter!!! Torej reprodukcija.
Vse ostale nežnosti in fantazije so dovoljene.

Zanima me,ker imam občutek,da danes ženske iščejo bol prijatelje kot vse ostalo?

:))) težko si predstavlja. pravzaprav si ne… kam bi pa potem z vso strastjo, slo, poželjenjem??? mislim, da bi mene slej ko prej razneslo.

Ženska mora imeti ob sebi enga s katerim ima vse, tudi seks, vse bolj pa se mi dozdeva , da želimo imeti pa potem ob sebi se nekoga kot prijatelja, ko un odpove, da imamo ramo za jokanje.Prijateljica ti take rame ne more nuditi, ni tko prijetna in mocna, siroka, ona na to gleda drugace kot moski in baje so najboljsi zenski prijatelji homoseksualci, zelim si spoznat enga, da bi mi postal tak prijatelj, ki ob pogledu name ne bi zelel se kaj vec kot le prijateljstvo, to so res zmozni potem le oni.
Ženske smo nezne duse, ki se najprej rade crkljamo, nato pogovarjamo in kaj veš kaj vse nastane potem iz svega tega.Vcasih nam res vec pomeni en dober čvek, cartanje, kot pa seks.
Ampak življenja brez seksa si jaz ne znam predstavljat, bila bi kot riba na suhem, le ta, pa tako ne more ziveti, mal casa ze, dolg pa ne!

Praviš,brez seksa ne gre?
Kaj,pa invalidi,pa stari….s katerimi se noče nihče niti za roko držat?
Prijateljstvo bi naj bilo tudi nekaj intimnega in pomoč v sili?
Tn biti brez seksa je sila,to tudi sama praviš! Prijatelj bi ti naj v sili pomagal
A bi te zapustil in se izgovarjal tudi na drugih področjih,ko je treba obrisati rit ali pomagati v nasilni situaciji?
Ženske ste čudne,seksate lahko z vsakim samo s prijateljem ne???
Najvrednejšo in najintimnejšo stvar ste pripravljene dati tujcu a prijatelju v stiski ne??? Je to prijateljstvo,če človek ne more-noče-preko sebe,da bi pomagal drugemu? Pa ne gre samo za sex!
Mislim,da smo ljudje že taki egoisti,ki gledamo samo na lastne užitke in potrebe,da smo pozabili kaj je ljubezen,prijateljstvo…….da je treba tudi trpet zase in za druge in ne samo uživat!!!

Pač, ena ti ni dala, saj ne bo konec sveta zato, a ne.

Haha,dalo mi jih že več ni ! A ne gre za to!!! Imam roke,haha!
Zanima me samo,če ljudje znajo ločiti med telesno-živalskimi potrebami kot so sex,hrana,pijača,akanje,lulanje,spanje…in ljubeznijo???
Npr. ni treba biti zaljubljen v kuharja,če ti je njegova hrana dobra.
Torej sex je samo telesni užitek in nima nič skupnega z ljubeznijo.
Ali je morda kdo zaljubljen in ljubi nekoga,ki se z užitkom vserje,haha?

zakaj pa ne?

pravzaprav ne vidim razloga; zakaj v dvoje fantazirat, se telesno zadovoljevat, ne pa ga dat notri!?

načeloma bi verjetno šlo, marsikaj se da z usti, rokami… petingom… je pa težko sodit na suho, kaj pa kdorkoli od nas ve, kako bi funkcioniral, če bi bilo tako in tako….

Napisal si:”Torej sex je samo telesni užitek in nima nič skupnega z ljubeznijo.”
Zate morda res to drzi, zame ne, ne znam seksat brez ljubezni…hvala bogu, da smo ljudje tako razlicni!

Zivljenje v dvoje brez sexa? Hm meni bi se zagotovo zmesalo…sicer pa ce ze sem z nekom sem zato,ker me privlaci, ker v njem ne vidim samo prijatelja…torej,ce v vezi ne funkcionira tudi v postelji potem nima smisla :)))

Ne znaš seksat brez ljubezni? To razumem!
Toda,znaš ljubiti brez seksa???

Da seks in ljubezen nimata nič skupnega,dokazujejo tri dejstva:
1.moški,ki seksajo smo,da se spraznijo in,če je dovolj privlačna…
2.ženske,ki se za denar ali iz nuje
3.mati,ki ljubi otroka,ga ne rabi seksat

Ljudje zgleda ne znate ločevati ljubezni od živalskih nagonov v katere vlagate čustva? Zato je kakor je!

Torej,ko boš stara,se ti bo zmešalo,haha???
Potem bi ljudje,ki niso po normah (debeli,invalidi…) morali biti vsi zmešani,haha? Saj dvomim,da imajo koliko toliko reden seks?

eh… ljkubezen starši otrok je čist nekaj drugega ko ljubezen moški ženska

niso zmešani… ampak na starost spolna sla upada … moškim itak, pa tudi ženskam… Torej, ni blema, če nobenmu ni do seksa in je katastrofa, če enemu je, drugemu pa ne….

kar se tiče invalidov veš ti bolje, pa vseeno se mizdi, da se marsikaj da nardit, če se hoče. Seveda je vprašanje za kako invalidnost gre; brez roke ali nog se še vedno da seksat, a ne???

Pri tetraplegikih pa… kaj pa vem; veliko vprašanje, koliko je lahko partner zvest tetraplegiku; roko na srce je že skoraj izjemno celo to, da je zanj pripravljen skrbet. Žal, a tako je.

Ehm govorim za trenutno stanje, za sedanjost..kar bo prihodnost prinesla bomo pa se vidli…mogoce bo tudi drugace kdo ve…in se enkrat, govorila sem zase, kar ustreza meni….ne zapostavljam pa tukaj invalidov ali debelih ali…konec koncev je tako, ce imas nekoga res rad, potem se z veseljem prilagodis…tudi o tem ne dvomim!

sploh pa ne vidim razloga, zakaj debeli ne bi mogli seksat…

..tudi jaz ne…ce se hoce se vse da :)))

Ma dej ga no ne seri!
Prjatle praviš, da iščejo ženske? Iščejo ljubezen in pravi sex. Ne nujno v tem zaporedju.

Hvala vsem,ki ste sprejeli debato sex in ljubezen!
Ampak zgleda,da večina ne razume poante?
Ne gre za to kar se da ali ne……
Zgleda,da ne znate ločevati čutov,čustev,potreb telesa…..in ljubezen,ki je stanje in delovanje duha?
Ljubiti otroka ali partnerja je razlika,pravijo nekateri? In to tisti,ki vse mešajo! Ljubezen je ENA!
Ali jo imaš in deliš ali ne,pa sexas ali drugi tebe a ljubijo te ne.
Ali ljubite vse s katerii ste seksali in oni vas???
Razmislite in videli boste razliko med seksom in ljubeznijo?

Ljubiti otroka je cisto nekaj drugega kot ljubiti partnerja….vsaj z zenske plati gledano…moski to obcutijo drugace….kar je cisto normalno…verjamem pa, da je velika razlika ce sexas z nekom, ki ga imas rad ali ne…tisto prvo poznam, tisto drugo niti ne…ali pa nisem zelela poznat :)))

Jaz razumem razliko ljubiti otroka ali partnerja! Saj to je približno tako kot ljubiti malo muco in kačo. Toda ne gre za to razlikovanje,ki je človeško!
Ampak za ljubezen! Gre npr.za to:pred teboj je 10 ljudi in ti ljubiš ljudi,imaš pa 10 žemljic,kako in po kakem kriteriju jih boš delila? Ja,vsakemu eno boš rekla? Ja,ampak med temi so trije tvoji otroci,dva,ki te dobro seksata in sta ti všeč,ena ženska,ki ti je prevzela moža…….kako torej deliti?
Če ne daš vsakemu ene žemlje,je to ljubezen do ljudi ali tvoja čustva?

New Report

Close