Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek A mi lahko…

A mi lahko…

….kdo pove ZAKAJ ME VES ČAS ODJAVLJA iz tega foruma zadnje čase??
Če slučajno kdo ve, me že prav zanima……

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Mene tudi…. stalno morem klikat…. še dobro, da imam shranjeno…. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

..ne bi vedla….jest sem itak skoz prijavljena tako da res nimam pojma meni se to ne dogaja…če dobro pomislim še dobro da je tako, ker verjetno sem že pozabla geslo…

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Sem tudi jst stalno prijavljena…. ma vsako tolko, ku grem km drugam, me kr odjavi….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…ja kot sem rekla hvala bogu da se men to ne zgodi, ker pol me pa res ne bi blo več tle…

kako si kaj?

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

………………..se dogaja, ja……………….:///////////////////

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

Ma krasno sem…… delam, šibam po Sežani…. pol pa še en điro na Tabor…. jutri v Koper….. v nedeljo grem v Celje….. Jihaaaaaaaaaaaaaa

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

…ja madonca ti si kot veter, povsod….a te bo tud kej v moj konc zaneslo?

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

Ma če me bo, ti bm sporočila….. :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

V nedeljo greš v CE?

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

…ok

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

jA….. na tisti poročni sejem…. bm mela promocijo…. :)))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Aja.
Fino, ej…
;-))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Lahko mi prideš dat lupčka…. :))) Pa prineseš enga čikna…. :))))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Najbolj rada bi prinesla lubčka….:-))))

Ma ja, saj bi mogče tudi prišla okol, če ne bi šla smučat.
No vsaj plan je tak, da grem smučat.

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Oštja…. a je še kje sneg? :))

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

Ja, je ja….hehe

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

Samo, da boš vedla, res dogaja…;-)))

°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ "Don´t touch what U can´t afford ..."

…………………da te dol daje? al meče?:)))))))))))))))))))))))…………….

...................................... ..........................drgač sm pa angelček........................

hja, saj mene tudi… pa pod freja se ne morem več prijavit…

Sicer sem vedno bolj redko še tu, ampak še takrat, ko bi se rad malce razživel z vami tu, me zadeva enostavno ne pusti gor! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
Napišem post…..stisnem Pošlji……………potem kaki dve minuti mrka in se ne zgodi nič…..potem pa napiše Končano…..in je res končano, ker zrem v bel monitor!
Primož pa si ne da dopovedat, da ima v sistemu nekaj narobe!
:-((((((((((((((((((((

buci buc….

ker te ne pustim drugim…hahaha

leta letijo - iščem stevardeso.....

New Report

Close