Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KNJIGA ALI ŽENSKA ??

KNJIGA ALI ŽENSKA ??

Knjigo si vzameš v roke,
jo prebereš in odložiš!
Mirno, krasno, brez poroke
srečne dneve preživiš;
brez očitkov drugo vzameš
in ponovno se ravnameš!!!

No, ljubi fantje forumovci, ste dobili to jutro eno dobro koščico za glodanje? Ampak, ne pozabite, ljubi prijateljčki, da se zadeva da brati tudi tako, da se začne: “Knjiga ali moški?” …… ha, ha, ha!!!

Eno lepo, sončno jutro vam želim, ljubi prijatelji. Dolgčas, zelo dolgčas mi je bilo po vas, ampak imam pač še enega prijatelja: imam namreč psa, ki je zelo pameten. Od vseh prijateljev na svetu ima najraje – mene!!! In v sprehodih z njim sem pač preživela te proste dni. Doživetij je bilo veliko. O tem kasneje, kot kasneje tudi o Štrumpovi temi – Klofuta! Dobra tema, zelo dobra!! Imamo namreč prepotentne najstnike … mislim, da kar nekaj tu gori trpi za “to boleznijo ….. vzgojo najstnikov namreč”.

Še enkrat en leeeeeeeeeepppppppppp, soooooooončeeeeeeeeeeen daaaaaaaaaaaaan z mnogo mnogo cmoooooooooočki,

Marija

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Marija
in dobro jutro vsem prijateljem tukaj gor.

Trenutno imam možgančke še na off…tako da….kej več kot…da vam zaželim en lep, sončen in ne preveč mrzel dan ne spravim iz sebe. Kaj več po kofetku.

Cmooooooočka……

Sandra S.

Dobro jutro!

Hm, za mene ni primerjave. So poljubi, objemi, tople besede, žgačkanje, valjanje po postelji, večeri v dvoje ob svečah, tudi prepiri in sladka pobotanja zame nekaj najlepšega. Nekaj zaradi česar sem srečna da živim. Seveda pa tudi brez knjige življenje ne bi bilo tako kot je – polno domišlije, drugega sveta, znanja,… Meni osebno je knjiga najbolj pri srcu v poletnih dneh, na ležalniku, pod snečnikom, ko poslušam šumenje morja in vrvež plaže, ko sem lahko sama s sebom in s svojim svetom. Seveda dokler me stran ne zbeza moj dragi in me osveži s mrzlo pijačko, sladoledom ali metom v vodo (uf kako to sovražim).

Pozdravčki in cmočki tudi za tebe!

sanja

‘Bro jutro in ‘ber dan! Marija, vsakega po malo, vsakega pravo dozo, da ni ne preveč in ne premalo. Samo knjiga – dolgčas, mora biti še malo….

Lep dan! Pa veliko lepega vsem skupaj! Pa cmokca!

Jani

p.s. je danes služba prioriteta, zato tukaj vsem skupaj: En fantastičen dan! Pa veliko lepega!

a pobarvanke kaj tu štejejo ?
mari ……dobro ….zlato jutro ….heheeheheh
Bljek pa …..tisto je že rutina ( pol ure predpriprave , 15 sek. sexa , eno uro opravičevanja )

Zame ni primerjave, zenska je človek, zivo bitje z duso in telesom, znacajem, čustvi, pogledi, besedami, gibi, dotiki. zeljami, potrebami, …, skratka je nenadomestljiva… Knjiga pa lahko vsebuje le lepe misli, nauke, zgodbo, znanje… in so obdobja, ko jo sploh ne pogresas…
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

.. po moje je vsakeka malo .. tisto pravo … da stvari ne postanejo rutinske … drugače se pa zelo strinjam s Pepijem …

knjiga lahko počaka … dan, mesec, leto … človek bolj težko ….

lep dan .. sončka je pa tako ali tako že dovolj ,
Barbara.

….Marija!
dr. France Prešeren je napisal:

“Knjiga je poleg PSA, človekov najboljši PRIJATELJ!…

Pameten veleum, tale gospod doktor…vsaka čast!
Sem vesela, da je živel v Kranju…
Angel

ps:

Ne, ne bom ti odgovorila, na tvoje osebno pismo meni Marija, ni vredno… Nimaš poguma, da bi izdala svoje ime. Poglej temu se reče: razkrivanje tančic….ti tega ne znaš, ker te je strah…tu gori lahko pišeš karkoli draga, v resnici, si pa ne upaš napisati svojega pravega imena, na moj osebni e-mail… Mi je žal, ker vem, da boš spet odpisala…Mi je žal, ker v svoji biti JAZ UPAM! Ti pa NE…kako smo si različni…a ne Marija? Te je postalo strah še celo za družino…enega Angela, lepo te prosim…zakaj le? Zanka, glej uganka!!!!
Globoko se opravičujem vsem bralcem in pisalcem tega foruma…kako zelo se človek zmoti…jaz sem se… Tale vaša Marija, ni to kar piše…Žal Marija, si te resnično ne želim spoznati…mi bo spet hladno pri srcu…Žal mi je.
Samo to…sem ti želela povedati…vse ostalo ni pomembno zame več…

Bere se:
“Pridne punce pridejo v nebesa…poredne pa povsod.”
Lepa knjiga, gospa Marija, preberi jo, da ne boš pisala takih otročarij…
Knjiga je poleg PSA…človekov NAJBOLJŠI PRIJATELJ…NE PA ŽENSKA….!!!

Angel

marija napiše:
>
> Knjigo si vzameš v roke,
> jo prebereš in odložiš!
> Mirno, krasno, brez poroke
> srečne dneve preživiš;
> brez očitkov drugo vzameš
> in ponovno se ravnameš!!!
>
> No, ljubi fantje forumovci, ste dobili to jutro eno dobro
> koščico za glodanje? Ampak, ne pozabite, ljubi prijateljčki,
> da se zadeva da brati tudi tako, da se začne: “Knjiga ali
> moški?” …… ha, ha, ha!!!
>
> Eno lepo, sončno jutro vam želim, ljubi prijatelji. Dolgčas,
> zelo dolgčas mi je bilo po vas, ampak imam pač še enega
> prijatelja: imam namreč psa, ki je zelo pameten. Od vseh
> prijateljev na svetu ima najraje – mene!!! In v sprehodih z
> njim sem pač preživela te proste dni. Doživetij je bilo
> veliko. O tem kasneje, kot kasneje tudi o Štrumpovi temi –
> Klofuta! Dobra tema, zelo dobra!! Imamo namreč prepotentne
> najstnike … mislim, da kar nekaj tu gori trpi za “to
> boleznijo ….. vzgojo najstnikov namreč”.
>
> Še enkrat en leeeeeeeeeepppppppppp, soooooooončeeeeeeeeeeen
> daaaaaaaaaaaaan z mnogo mnogo cmoooooooooočki,
>
> Marija

New Report

Close