Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Magično božično letenje !

Magično božično letenje !

J DON’T CARE IF MONDAY IS BLUE,
TUESDAY IS GRAY, AND WEDNESDAY IS TOO.
THURSDAY, J DON’T CARE ‘BOUT YOU…….
……..IT’S FRIDAY – J’M IN LOVE……..

Ja približno tako se počutim danes.
Zadnje dni se mi dogajajo tako lepe in magične stvari, da se počutim, kot da bi letel.
Letenje.
Moje najljubše in redke sanje, so sanje o letenju.
Ljudje smo si izmislili različne načine, da si pomagamo do tega, vsi so zelo tehnične narave, a še najbližje so mu smučarski skakalci. Euforije, ki jo doživim ob ogledu poletov v Planici, ne znam opisat.
Odriv, počep v optimalnem ravnotežju, hitrost od 103-105km/h, eksploziven odriv, desetinka sekunde negotovosti, nato pa tista magičnost o kateri vsi sanjamo. Letenje. Kot ptica, cca 8 sekund.
Nikoli izpolnjena želja. Tudi take morajo biti.

Sicer je pa letenja še dosti.
Naslednje ki se mi dopade, je, ko letiš z avtom po kakem zaprašenem makadamu, pa tudi tisto povsem navadno z letalom je zelo v redu.
Pa tudi tisto psihično ni od muh, celo mogoče še najboljše v določenih momentih. Tako, kot je naprimer letela zadnjič naša Lisička, ko je dobila tisto lepo novico, ali tako, kot si to želimo, da bi Špela.

Meni je pa nekaj dni nazaj priletelo v cisterno kurilno olje. 1300 l.
Nič nisem vedel, le našel sem list papirja gor: “Božiček in dedek mraz, sva vas obiskala, a ker vas ni bilo, sva samo pustila v kurilnici, kar rabite.”
Grem gledat, nič. Dokler nisem pogledal na števec od količine olja…..
Hvala mojima tašči in tastu za najtoplejše darilo.
S strani firme pa je priletel nov GSM, ki ima že v svojem logu stiliziran znak kril: Motorola. V50. Tudi, da poletiš. Hvala Miranu.

Najlepše je pa priletelo iz strani delovnega urnika.
Ukinili so nam nedeljska dežurstva, ki so tako na najlepši način odletela.

In zopet se mi potrjuje znano pravilo, da te življenje enkrat pokasira enkrat nagradi. Je pa čudovito, da se to dogaja ravno v tem prazničnem času, času letenja…….

Prijatelji moji dragi.
Za božič in novo leto, vam ne želim samo zdravja in dobrega počutja.
Želim vam tudi, da se vam izpolnejo tista tiha in skrita hrepenenja,
zaradi katerih se boste počutili, kot da letite.

Vse naj od Sašota.

Sašo, vse kaže da pr’ meni tud vse leti 🙂 Namreč, čas, tega vraga nikakor ne morem vsaj zabremzat, če ne že ustaviti. In v tem predprazničnem času, si resnično želim, za vse vas, da bi se vam čas vsaj za trenutek ustavil. In da bi v tistih trenutkih našli v sebi tisto najlepše in to podarili svojim najbližjim.

Prijatelji, jaz vas za nekaj časa zapuščam. V teh trenutkih vem samo to, da mi je neizmerno lepo, ker imam vas…. igrive, razposajene, nagajive, vesele, žalostne, otožne, prepirljive, iskrive, dojemljive…. forumske prijatelje…
Hvala, ker sem lahko del vaše družine, vašega veselja, vaše žalosti…. vašega vse! V tem trenutku, ko se za nekaj časa poslavljam, vam vsem skupaj želim, resnično, eno čudovito praznovanje Božiča, v Novem letu pa vsakemu točno to, kar si želi in kar mu gre….

Jani

… še dober, da je sneg……

ohhh lepo..resnično,ta magični čas nas res spravi nekje pod oblake.Malo je potrebno pa ze letimo..
Če je lepo naj traja..
tUdi jaz vam želim da okusite vso magičnost,lepoto teh praznikov.Preživite jih v miru,med svojimi ljubljenimi.
Radi se imejte,še bolj..
Vse to in še mnogo več so moje želje vsem VAM!!
So iskrene ,preproste in iz srca…..
SREČNO!!!

P.S. Ostanite takšni kot ste!!
Rada vam imam…za vsakega posebej en lep poljub in nežen objem…naj zvezdice govorijo in iskrice v očeh**********************************************

S*R*E*Č*N*O V*S*E*M

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close