Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kratko poročilo

Kratko poročilo

No , zajček , Jani in ježek , pozivam vas , da lepo korektno in na kratko poročate , kaj ste tu tako razvlečeno mudrili !
Stvar se nalaga in nalaga in ni mogoče zastopit NIČ !

Sicer pa vas lepo pozdravljam , pa druge tudi in vsem želim en hud udarniški teden !

lisička ni nikogar od vas srečala na živalskem forumu in se sprašuje – zakaj

Lisička, z moje strani je poročilo kratko in jedernato: Gre za “S” in sindrom PKS ter to, da če mačke ni doma, miši plešejo.

Lep dan tud teb, pa malo manj udarniški kot ti nam. To da nas nisi srečala, je pa posledica tega.. ker se vse skupaj res dolgo nalaga.

Jani, ki ve, kakšno pižamo mata Zajček in muca hehehehehe

Dobro , da gre za S , mi je jasno , kaj naj bi pa bilo drugega , valjda si niste izmenjavali receptov :)))
Dobro , da gre za Pomanjkanje Kronično Seksa – tudi to je jasno , ne 😉 saj zmeraj , ko ti kaj predlagam , stisneš rep med noge pa domov :)))
In da miši plešejo , ko mene ni , evo , najjasneje , saj po tvojih izkušnjah z mojim mučenjem vem , da si pred mano ne bi upali vsepovrek skakat eden po drugem;)

lisička točno ve , da je vse narobe , ko kam sklizne , banda , če vas nimam pod nadzorom , čist podivjate

1. – narobe
2. – narobe

Jani, upajoč, da bo enkrat izvedel, kakšno pižamo ima lisička

Ja, lisička moja, celo ježek te je stalno omenjal, tam spodaj, da bo že red, ko ti prideš. Ampak nič se ne jezi, poglej kako korajžen fant je Jani postal medtem časom, ježek pa me ne upa olastniniti, pa ne ve al bo la ne bo…

zajček ki ve, da bo lisička naredila red!

1. Ti itak zmeraj tajiš !
2. Moške pižame , zmeraj , samo v malih dimenzijah

lisička vas je pravkar prebrala , bemti , bande , zdaj pa kličem čebelico

Muca, pa zajčka tlači u grd ” zos “, češ, da sem bila kolovodja njenega s…, sem pa samo govorila, da se to ne sme. Pa še ježka ganja čez forum. Tako, lisička, da so ti stvari bolj jasne. Jani je pošteno povedal, da ima muca veliko maslo na glavi, če pa ni to rekel, pa misli,he,he…pa še pižamco je muca kazala!!

Bemti, lisička, sploh jo ni imel!! niti….

Nič !
Sem glih vse prebrala , pa vem , da ste kupovali in prodajali nekaj , za kar sva z ježkom upala , da je tudi najino !

lisička figo verjame , Jani je tudi figo korajžen , ježka pa ni , pa še levček jo je podurhal

Po tistem lisičkinem mučenju sem ugotovil, da kaj hujšega pa se mi ne more narediti. Zato sem pokazal malo več korajže…. v “s” – ju heheheheheh

Jani ki ve, da ni lepšega, kot lisičkino matranje hehehehehe

Hi lisici,
Kaj bi se ti rada igrala, da si Karla del Ponte?
Sicer pa nimam kaj porocat, ker sem menda petnajst minut zamudil, pa se je vse dogajalo brez mene… Moras pa muco zaslisat! Predpostavljam, da je bila ona vodja orgije…, dokazov pa nimam..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Bemti, Zajček, jest ne bom rekel nobene več :)))) Nej jih mal… firbec matra hehehehe

Jani

A na muco in zajcka pa takoj pozabis, ko se lisicka prikaze?

Zezek, ki zna biti en malo zleht…, ker je predvideval scenarij…, uf, samo, da se pcelca pride..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Čebelici bo zajček vse pojasnil od črke A do črke Ž.

Ja, lisička…. jest še vedno upam…. da zvem kakšna pižama……

Ja, saj tu ni kaj reči Jani, saj sploh nič ni bilo !! A ne ???

No, razen muce, ki je vse skupaj zakuhala, he, he…

bemti, zdaj sele vidim, da je lisicka res vrhovna avtoriteta na Tjavendanu… ,

Jezek, ki ne ve kje je danes Marici?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

vidiš lisička, vidiš ga..

Zajčeeeeeeeeeeeeeek….. ustav! Če ne bom tud jest kej o Po Kumarič…. kej reku!

Jani, k mu je nerodno…. heh, brez… :)))))))))))

he, he, he, oki, grem raje delat, saj tako ali tako težko držim jezik za zobmi, pol pa raje grem!!
Čau do popoldan vsem skupaj !
Čau Jani!

Bi komentiral, da se temu nacinu rece, kuhanje v sastnem sosu, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He he he, lisička če bi ti vse prebrala, potem bi ugotovila, da nisi nič ugotovila. Če ježek cinca pri nakupu delnic…..

Jani, ki je spet vsega kriv!

haha, spet si zakuru,evo!

Se popolnoma strinjam s teboj ježek.

zajček

New Report

Close