Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek VSEGA JE KRIV MAIL….za Bruce-a

VSEGA JE KRIV MAIL….za Bruce-a

Hej, pišem za tabo. A kdo ve, kdaj spet Bruce dela, ker sem izgubila nitko….?
Skratka Brusi, problemi. Povem ti pa tole, zadeva bi se lepo razpletla le v primeru, ko bi ti jaz naredila isto, kot je ona ( una ) njemu, ko je delal za PC-jem. Ker ti, ti ………

Čau, zajček

Brus man dela v sredo… ziher 🙂 torej … zajček… a zdej pa že Bruce? A ježek ni več dober? Orka dindijo…. jest sem zvisu, ježek je zvisu… zdej je pa Bruce na vrsti… da zvisi :))))))))))))))))))))))))))

Viseči Jani kljub vsemu želi dobro jutro tudi zajčku :))))

He, he, poglej Jani, kako je bil zajček postavljen v temni kot. Prej tako zaželjen, je sedaj odveč. Zato bo ježek moral tuki to popravit, če se sploh popravtiti da….
Bruce, pa ni moj. Je bil le včeraj dober do mene in tako zelo……
in to je vse…..
In ti, ne ti, nisi izvisel !!

Ooooooooooo hvala bogu… samo da nisem izvisel :)))

Veseli Jani 🙂

Kako lahko sploh pomisliš na kaj takega ?

Glede na včerajšnje dogodke.. je dobro :))) da mi ni prišlo še kaj drugega na misel :)))

Jani trenutno misli… na nič :))))

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ……..

hmmmmmmm ……… cebelica misli na svoje zaloge medu …..

OJ, Hura moja čebelica !
Ja moja razlaga tebi. Ostala si mi samo in edino še ti. Vate je zajček skoz verjel, pa me nikoli nisi razočarala.

Vedno si bila in boš le moja čebelica in jaz tvoj zajček !
Tko, zdej grem pa dol z neta in govorim samo še z čebelico…..

Vse sladke stvari sveta, vse so za čebečico mojo!!!

zajček, ki zaupa le še svoji čebelici !

Ker zunaj pada sneg in pritiska mraz, verjamem čebelica, da ti bo zaloga medu prišla prav 🙂

Janiju pa tud :)))))

ojla gmajna,zakaj je danes tak mraz,a ni nobeden nič zakuril in naložil..brrrr zeeeebeee meeee!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

spet začenjaš ?

hmmmmm … a Mariči še ni zakurla bajte :):))))

Mislim, ej, kljub temu, da imam dost oki kompjuter, pa adsl, meni odpira forum tako počasi, da več ne zdržim. Kje je napaka?

hmmm … morda prevec piskotov?

He, he čebeli, ne oni nimajo veze….ti to dobro veš…verjetno je kje drugje napaka…v ….v……..v……..a?

Knedle za mojo čebelico,
aha knedle vsega sveta :))

Jest mam kabl zajči moj,pa je dopoldan tud neki sračkal..tko da očitno je nekaj v zraku..heheeh Zdej pa že šiba…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca, zdej gre res, ampak ej dopoldan, je blo za znoret :))

Aha vem ja….no ja zdej je bolje…hvalabogu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, a pri tebi tudi dežuje zdajle ?

ja dež pada..zjutrej je pa snežil..ludnica…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nočko, muca, pismo rosno sem žejna in pol grem drnohat!

Kaj si pa jedla tacega…da te žeja….no tud jest grem ajat zjam ko..nočko zajči….zunej pa tko lepo dežek pada ,lepo ga je poslušat…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, že spet neč ne štekam.

Nič bat, Bin Laden.

Midva z Zajčkom sva si kak dan malce bolj dobra, drugače dobra, kot je dobrota opisana v slovarju.

New Report

Close