Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KOŠTRUNČKOV DAN :)))))

KOŠTRUNČKOV DAN :)))))

KOŠTRUNC … ker je danes tvoj dan … ti želim vse najlepše, vse najbolše in sploh vse naj … za kaj bol izvirnega .. pa prepustim besedo ostalim :)))))

JANI IMA DANES ROJSTNI DAAAAAAAAAAAAAAAAAAN :)))))))

B.

Ja mačke , lahko ste kar malo fouš ker je Barbara imela možnost da mu prva vošči r. dan . hehehehehehe

Vse naj naj tudi v mojem imenu

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Koštrunček, vse najlepše, tudi najbolje ( to si hudo zaslužiš )

ti želi

…………………zajček…………………………………………………………

Ampak, Barbi a si sigurna, koštrunc je menda oven ?

naj bo dan lep .. naj bo teden lepsi in …. naj bo leto najlepse :):))

vse lepo 🙂

cebelica

Barbara, me veseli, da ti je ostalo v spominu :))))) Hvala za čestitko.. zdej pa mam.. bom moral na naslednji žurki dat za rundo :))))

Jani sicer nič ne proslavlčja, ker ga baše…. čas 🙂

Zajči! Saj zdaj je znak ovna.
Uf, kolk nas je!!!

JANI!!! VSE NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ… sej veš… vse, kar si sam najbolj želiš… pa tko naprej…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Naj ti sonček,
VSAK DAN SVETI MOČNEJE in TOPLEJE..Veš tisti,ki ga vsak dan prižigaš med nas…
Naj živi nasmeh na tvojem obrazu še naprej..
Vse lepo in čim manj”špinelov”(hihihi)
Naj SREČA vsak dan potrka na tvoja vrata!!
VSE NAJ NAJ…ti želi ena M……,ki zna včasih še posebej ob takih trenutkih bit čist resna!!!
Cmok na lička****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček, hvala.. iz tvojih ust.. v tista ušesa.. zgoraj :)))

Jani

Ej, Jani, a nisem smotana. Sama sem oven, pa imela rojstni dan dva tedna nazaj, ampak jaz sem mislila zdajle , da je mesec januar, hehehehe….joj..

drugače pa ja, v tiste uhlje zgoraj, ja !

LILI…… čak, pa nisi tud ti… koštrun? Hvala za lepe želje… mater, res sem vesel.. da zdej vem.. komu se zahvaljujem :))))))

Janita mal nosi danes :)))

Čebelica….. hvala lepa in… enako tebi in vsem ostalim 🙂

Jani

Jan, Jan, Jan, Jani,
san, san, san, sani,
Jan, Jan, Jani,
kako si mi?? Oooooooo, preljubi Jani, preljubi Jani, kako si mi??

Sunce ti presvitlo, dobro da nisem tega v soboto izvedela, kajti, potem bi ti posilstvo ne ušlo in tudi ti bi ga danes imel …… ocvirkeca, takega, lepega, cvetočega, pekočega, luštnega, polnega ………. moje darilo za tvoj praznik!
Ha, ha, ha, ha,
zdaj pa zares, dragi Jani!

En zelo znan pregovor ali rek pravi, da šele molčečnost ustvari resničen pogovor med prijatelji in da ni govorjenje tisto, kar prijatelje naredi prijatelje, temveč dejstvo, da ni treba govoriti, to dejstvo da je največ vredno. Ampak, to pot ne morem biti tiho in se s teboj pogovarati v zgovorin tišini, to pot ti moram iz vsega svojega obilnega srca izreči vse najlepše, vse najboljše in …. ah, čudno ane, meni zmanjkuje besed.

Zdaj bi te rada tako močno objela in ti stisnila dlan in ti povedala še eno znano skavtsko: prijatelj sliši pesem v mojem srcu in mi jo zapoje, ko me zapusti spomin.

Upam, da te spomin še dolgo ne bo zapustil in da ti bodo prijatelji peli prej, kot te bo spomin zapusitl. Občuti torej mojo pesem, četudi nisem pela, in občuti moj stisk roke k tvojemu prazniku.

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muca… tud teb hvala z alepe želje… bom metal vsako jutro sonce sem po forumu… aha…špineli.. ej, verjemi, da jih po sobotnem večeru ne rabim več 😉 Samo na kitajce se spomnem.. pa sonce spet vzhaja :))))

Janiju sije sonce… tud če je dež :)))

Zajček.. a te zebe? Mislim, zarad januarja :))))

Jani je vesel.. da je zajček tud mal koštrun :)))))

He, he, kaj vem, mogoče tale tema zuni, pa dež, ja pa mraz, pa me je malo zaneslo……

Zajček, na sončka :))))))

Marija. ko imaš občutek, da si z vsemi cel večer debatiral.. v resnici pa spregovoril par besed z vsakim, takrat veš, da si med prijatelji in da resnično lahko poješ pesem drugega srca.

Marija, hvala ti za lepe želje in verjemi, da mi bo spomin še prekleto dolgo dobro služil in da boste ti in ostali… vedno v mojem srcu…

Jani poje… 🙂

Joj, hvala Jani ! :))))))
Je že malo svetleje, aha !

O mater !
Pa tako je bil tiho v soboto !

Jani, sonce moje zlato , bodi živ , zdrav , srečen , bogat … VSE !!!

Nikitka koristi priliko in daje Janiju lupčka v svojem in Bruskovem imenu (upam , da mi bo hvaležen , ker ga zastopam !)

Aha :))

A ne da je zdaj boljše, ko veš kako in kaj?!!!!

Lili, ki je padel cuker ampak se je pravočasno potešila

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Nikita draga, tiho sem bil samo iz enega razlog…. Sicer sem na začetku še hotel povedat.. pol pa se je začela debata o posilstvih in sem rajš utihnil…. rep med noge pa.. 🙂

Nikita, hvala z alepe želje… ob tej priliki vam vsem želim isto in še več…

Jani, ki mu je žal, da ni opazil Nikitinih škorencev :)))

Kolk koštrunov.. jej.. zdej ne bom smel več uporabljati tega nicka 😉 Lili, naj ti cuker ne pade prevečkrat… :))))

Jani, ki nima P 206 s klimo :)))))))))))

He , he , ja , kaj si pa tolk zeval okrog – mene bi gledal , pa bi vse videl ;)))

Nikitka jih bo drugič spet prinesla s sabo , tud , če bo poletje , pa jih nataknila samo za Janija

K je blo pa tolk za videt :))))

Jani čaka naslednjo priliko :)))

New Report

Close