Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Stavka in ljubezen!

Stavka in ljubezen!

Pošlušte mone !

Imam neznansko srečo, da danes Italijanske mejne službe stavkajo in tako komiončki ne morejo prek meje, kar pomeni, da se lahko cel dan praskam po jajcih. Kar je dobro.

Poleg ugodnih fizioloških učinkovin tega početja, lahko sproti tudi preberm vse, kar ste včeraj tu prisotni načečkali na forum, za kar bom potrebovasl ene pet ur da se prebijem skozi. Bravo klapa :))))))))))
Tako, zdej grem vrat, se “slišimo” ko vas bom poskeniral.

Sicer imam pa še eno vprašanje.
Včeraj sem vprašal ženo, če me ima kej rada, pa je rekla da ja, samo, da bi me imela še bolj, če bi vedela, kaj se je kej godilo v soboto. Hmmmm.
Kaj je mislila s tem?

hehehe… Brus…. dobro vprašanje, kdo bi vedel???

Lili, se odpravlja v službo

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Pa še to: lahko ji poveš po resnici: cel večer smo reševali križanke in da si spoznal kar nekaj novih besed.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hahahahaha :)))))))) križanke 🙂

Brusko, jaz tud ne vem kaj hoče. Morda bi ji povedal po pravici – bil sem tam z ljudmi, s katerimi nekaj delam…. En živ dolgčas, ampak služba to od mene zahteva. Ful raj bi bil s tabo ta sobotni večer, a kaj ko vedno ne gre. Ene parkrat na leto moram tud tele zmešane partnerje poslušat…. itd. Sej znaš in tud veš, kaj in kako je blo….

Ojla Brusko…več tud jest bi tko nardila..je hudič ja..Drugič ga pa manj sračkejte.si lahko kar mislim..Boga Žena!!

ja ja Poslušam Aniko ..če ni ljubezni,ničesar ni…pa tudi če drugih je milijon stvari…a v meni upanje gori…shalalala la laaaaa,shalalala..laaaa oh jeaaaaa

Ko maš glih caš,upam da si užival v streptezu,prikupne postavne mladenke..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca! Jest tud dobila! Včeraj ponoči!! Hvalaaaaaa!

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

ja vam sem gajste dečke poslala,moškemu delu pa mačkice..hot hot..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aha, se mi je zdelo, hehehe…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

… s tem je mislila to .. da bi ji ti moral v nedeljo zjutraj povedati, kako zelo rad imaš .. samo njo :)))))))

B.

nostalgija …. Adriano Celentano …..
kdor ne dela naj vsaj ljubi … chi non lavora ….

cebelica je za brezpogojno ljubezen :):)))

uh…cebelica…tud jest celo jutro poslšam samo ljubezen,ljubezen,ljubezen…
Pa kr mehka kolena dobivam..pa kar na jok mi gre..pa kr ohhh…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No, to bi se ji dopadlo ja.

Samo, potem me lahko zasliši, češ, reka v Nepalu, Avstrijski prestolonaslednik, spolni pripomoček, prva črka na d zadnja na o, ipd…pa sem zmrznu.

Špelca, ti, ti !

Da nismo bili mi v nedeljo pri vas tvoji sitni sodelavci ? :)))))))))

Reci ji da si pomagal Štrumpu kradla neka zajebana Kurčeva vrata, pa se je malo zavleklo . IN ker so nas od daleč so opazovali neki KINEZI , in da nebi bila prijavljena SVA morala za njih pssssss ….. samo o zavarovalnici ji ne povej ,…hehehehehe

Kljuka lep pozdrav !!!
.
.

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

To pa ni mogoče. Moji sodelavci niso nikol sitni. Posebej ne moj šef. On je tko kul…..

Pandica, ki ji je od laži zrasel nos

Ja, sej to je sicer res, samo, če ji tako rečem, tako postane sumljičava.

Če ne drugo, posumi, da bi rad menjal avto.

:))))))))

En pozdrav ponvijo po glavi za šefa, he, he….

Joj, zdajle sem se spomnila tisto z dežjem… hehehehe… dobra je bila.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Evo, stari, ti me vedno rešiš iz kočjivih situacij.

Da ne omenjam, da si mi pri Zajčku prišparal 250Evrov.

(Sej bi napisal 500 mark, pa bi me napizdili, he, he)

Se pravi, draga, pejdi skuhat kosilo, jaz te bom pa ljubil ?

Nej slabu, nej slabu !!!!

No pa še THANK’s nisi rek’u !!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ma je cel post en sam GRAZIE !

ja enkrat pred kuhanjem, enkrat med kuhanjem in enkrat po kuhanju ….

cebelica, ki razmislja, da ne bi blo svoh bit kuharca :):)))))

Ja, Brusk, to ji deli, to. Pa kar na šank jo vrzi, to
ji deli, pol je sobota nau več zanimala!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close