Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kol’k sem vas jest pogrešala!

Kol’k sem vas jest pogrešala!

Evo mene!
Prišla pred nekaj urami domov.
Nepozabno doživetje.
Zmatrana od vetra, sonca, ribarjenja in še česa.

Lili

p.s. za zajčka: na meji vse okej! Riba na varnem!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lilllllllllliiiiiiiiiiiiiii, oj Liiiiiiiiiiiiillllllllllllllliiiiiiiii,
o jebela Liiiiiiiiiiilllllllllllllllliiiiiiiiiiii, jaz se pa
v mislih pravkar pripravljam za tretji del
pravljice o naši Lili. Samo zato, da bi lažje
prenesli tvojo odsotnost. Smo se peljali s
teboj tja doli do svetilnika, no, pravkar sta ga imela uzreti, svetilnik, in potem bi zgodbica šla dalje v smislu oh, eh, ah in joj, prejoj, in kako lepo, oh, kako lepo bi to speljala tja do konca; ti bi bila v novih bikinkah, čisto novih, lepih, takih, ki odkrivajo, kar je odkriti potrebno, takih, ki zakrivajo, kar bi naj, poudarjam, bi naj bilo zakrito in kar bi naj vzbujalo to našo domišljijo in potem sledi ……. ojej, nam, zdej pa nam, ko si pršla nazaj, boš pa ti povedala, kva je blo po tisti čudoviti večerji, ko sta se najedla hobotnice, pa lignje na ražnju, pa ko sta popila buteljko najslajšega vinčeca, a boš, ane da boš, ane da boš???? Boš, ne de?

Ojej, Lili, sam da si spet tuki, zdrava, vesela, polna nove enrgije (iz Zmaj baterije, ane?).

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lili, haj !!
Prazna je bila zaloška cesta, ko tebe ni bilo. Zdaj bom vsaj spet z veseljem vandralla po njej.
Ej, super, da si nazaj.

Ps: Kje je moja riba?
Čuvaj mi mojo ribo!
Nikar jo popacat !
Nikomur ne povej, da jo imaš !
Zaradi carine!

cmočka Liliki :))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))) prebrala I. in II. del! Odlično ti je šlo! Sicer je bilo vse drugače ampak tudi tvoja verzija bi bila zelo dobrodošla :)))))))))))))))))))))))))))))

En dan prej sem prišla, ker bi najbrž jutri težko prišla spet na kopno. Vjetar duva!!!! Ribe, sipe, mladi morski pes, divji šparglji, divja rukola, rožmarin, galebi, morje, jahte, jadrnice, sonce, zvezde… vsega je bilo dovolj…

Kot sem napisala! To moraš doživet! Aja, pa da ne pozabim omenit čisto ta pravih delfinov, ki so v celi jati potovali mimo našega svetilnika… dol padeš!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zajček! Nič bat! Tvojo ribo sem skrila. Nobeden ne ve za njo!
Zaloška bo spet takšna kot prej!

Lili je vesela, da ima ribico za zajčka

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Galebi, morje, jahte in definitivno DELFINI ! Dovolj, da me zagrabi nostalgija po morju, v času, ko še ni vroče…..Sem vesela, da ti je bilo lepo, še bolj sem vesela, da si nazaj:))))
Vreme je tam lahko tako hitro spremenljivo, da sta ravnala modro, ker sta se vrnila nazaj zdaj, ko je to še bilo mogoče :))

lp, zajček

Jest pa sem vesela, da imamo mi spet našo
Lili in njenega črnega pežoja! Ha, ha, ha!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči!! Črni pežo je bil pa kar v Slo. Ja, ja, te moram razočarat. Je pa kakšen mesec nazaj bil v Rovinju, tako da ni nič zamudil :))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, veš, včasih je treba delati tako, kot se od tebe pričakuje. In se seveda obnašati odgovorno.
Lahko pa bi se naredila, kot da nič ne vidiva in bi najbrž šele naslednji teden prišla nazaj, hihihi… tudi to bi bilo doživetje!

Lili prizna, da je imela malo domotožja

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

O ti Lili, ti ga pa pihneš veš, pa klimo ima, pa
revež kar sam doma? Ma ne me basat, no?
Sicer pa, kaj pa rabiš črnega pežoja, ko si
imela s seboj Njega, a?
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O o o Lili, ti si imela tjavendanovsko pc-ejevsko
domotožje, kar priznaj, pa ti bo vse odpuščeno,
še grehi, ki jih nisi utegnila naredit, ti kar sam
priznaj!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Priznam vse!!!! Priznam!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

On, Mariči, On!!! On je bil tisti sonček, ki je vsako jutro mi privabil nasmeh na obraz in On je bil tista zvezdica, ki mi je vsak večer grel.
Mariči, pa saj veš kako to gre :)))) Ti vse veš!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

O vem, Lili, vem, ja, ja, On je tisti, ki daje smislu
smisel, On je tisti, ki smisel osmislja, On je tisti,
ki luči daje svetlobo, ki noči daje poseben sij …. On!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Liliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)))))

Welcome back :)))

Jani želi Lili lep večer, pa vsem ostalim tud 🙂

čao mačka…a si hvatala braun boju!1Hihihi wau..bemti a te mobi ne ulovi tam daleč,na moru..aakaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čao mačka…a si hvatala braun boju!1Hihihi wau..bemti a te mobi ne ulovi tam daleč,na moru..aakaj?

Ti si nora…jest bi pa dol ustala..naj piha vete naj se morje peni…mene nazaj že nebi bilo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, hehehe… vem, da bi ti kar dol ostala… hehehe…

Mobi hvata, ampak sms-i v smeri proti Sloveniji ne delujejo! Pa še tolarčkov je bilo bolj malo gor… sem malo pozabila na to!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

Hvala za kričeč welcome :)))))))))))))))))))))))

p.s. utrujenost me je včeraj kmalu položila v horizontalo

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ja, Lili, po počitnicah je potrebno full počivat… da se človek odpočije od vseh preizkušenj :)))

Jani pozdravlja vso gmajno :))))

Jaaaaaaaaannnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiii, živjo!
Tudi jaz pozdravljam našo gmajno!
Mi je dolgčas po vas, res!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

JA res je sobota, čudna :))))) prazna gmajna… no ja :)))) na POP TV je Jonas, pa vražje ženske :)))) Uf.. vsaj nekaj :)))

Jani si bo že naredil večer :))) in pozdravlja Marijo :))

Ja, zdaj sem se spomnila, vražje ženske, nikar
zamuditi tega šova, ker nam lahko, ženskam, kaj
prav pride!
Našo kužiko pa prevzema hudo močna strast, ki
se počasi seli tudi name, heh, heh!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kužka.. pazi na Marijo… da ti kam ne uide :))))))))))) ups… glih abratno :))))

jani tud gleda kaj počne njegova kužka :))))

New Report

Close