Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ni take je mladenke…..

Ni take je mladenke…..

….kot naše je krvi dekle :))))))))

Banda ČAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAOOOOO !!!!

Sem upal, da mi bo ratalo prit do kakega pecaka te dni, pa ni zneslo, da bi se vam javil. V Piranu so mi sicer povedali za nek študenstski kljubić, a je bil v tretjem štuku, pa še bal sem se, da mi glede na zunanji izgled ne priznajo statusa študenta, čeprav v bistvu čez dan veliko študiram razne stvari.

V glavnem, dopust, taku, taku.
Danes se mi zdi čisto v redu, ker moram spet rabotat, zbežal je prehitro, ma to itak vsak. Vročina je bila do oni dan res malo prekruta, se nismo mogli sploh shladit, še jaz sem se kopal, ko se nisem še junija.
Sicer je pa vročina za malce hedonizma čisto v redu. Od vseh poletnih športov se najraje ukvarjam z vizualno komunikacijo in preučevanjem anatomije. Minimalizem v modi je sploh dobrodošel, pa vsi ti knedlčki, knedlčki, jao bože, kdo si pa sploh želi na svež planinski zrak?

El nino, privij še za stopinjo, dve, meni se prav dopade :))))))

Sicer pa, če ste se sizifovo trudili, da bi me dobili na telefon ali SMS, se vam zahvaljujem in opravičujem, ker sem vse pripomočke izklopil.
Sicer se je pa teden oziroma dopust zame končal sanjsko.
Z sobotnim žurom v Postojni, ognjemetom in Zablujeno generacijo, ter včerajšnjo zmago Brazilije, kar je meni isto, kot da so naši prvi.

Danes sem založen v delo in papirje in se bom bolj malo oglašal, ma upam, da s sredino tedna spet pridem na obrate. Ampak, je full lepo, ker vas imam za družbo tu gor, je post-dopustniški sindrom precej blažji.

Bruce, da ne bi ti danes…. preučevanje anatomije in minimalizem v modi uvajal tam.. na ubogih šoferjih in šoferkah :))))

Sicer pa, lepo da si back in seveda zahvaljen za primerek starodobnega načina obveščanja in pozdravljanja. Glede poizkusov telefoniranja… probaš enkrat, ker pač je človek na dopustu, ni da bi ga preveč motili in zato odnehaš :))))

Bruce, naj te papirji danes ne spravijo v slabo voljo… pri nas se ubadamo z njimi .. pa so ko nadležne muhe.. skoz več jih je.

Lep in ne prenaporen dan Brus-man!!

Jani

Ohohoooooo dopusniki se vračajo….
Ja kaj čes,vsake stvari je enkrat konec,tistih prijetnih pa itak še hitreje..ampak Brusko,kaj smo te pogrešali……
WElcome back in zapomni si delo krepi človeka!! HAhahahahaha
aja pa še lupčka*********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, čau Brusko….

Glede neta, ni bil problem tvoj izgled, a ne, da te ne bi študentje spustil noter ? Problem je bil v tem, da bi ti moral allora srce, peš v tretji štuk ?
Drugo, je tako, dopust se res prehitro konča, ampak pride drugi veš….
Tretje, bi Brusko ne bil Brusko, če ne bi preučeval življa na plaži in v vodi 🙂
Tretje, vesela sem, da si ” back “.
Cmočka, zajček

Oh, Brusko, Brusko, mislila sem, da bom skoprnela od
dolgčasa po tebi. Zahvaljeni vsi ostali, ki so bili tukaj in me
bodrili.

In, Brusko naš, da ti povem en velik velik absurd: tisti dan, ko
sva se v Pivki srečala, v božjem imenu, so mi potem, ko sem
dirkala nazaj, da bom dala poročilo na seji, gladko in lepo
zaklenili vrata, se odpirajo le od znotraj in sem čepel zunaj kot
kaka zmešana stara koklja. Stekla sem nazaj k tebi, pa je bil za
teboj samo še dim. O bog, kakšno priložnost za prijeten klepet
sva zaradi moje neumne vestnosti izgubila. Obljubila sem si, res,
da nikoli, nikoli več, kot bom z netovcem, me nič ne bo premaknilo.
Imej se lepo in vesela sem, da si se vrnil, kaj šele so veseli drugi,
ha ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Starodobno obveščanje, ja ja sej vem :))))))))

Tu hodijo okoli mene hvala bogu tudi kake turistke po kune in lipe, tako da lahko mirno nadaljujem svoj počitniški hobi.

Hvala za pozdrave Jani-man.

Sem vesel, za pogrešanje Muca, res.

Glede dela pa, si se zmotila v samoglasniku.

Delo KREPA človeka :)))))))))

Ja, problem je bil kombinacija, ker če bi bil na tleh bi že reskiral, sam, što da se penjem u treći sprat i mučim samog sebe, da mi onda kažu da ne može ?

Ej, Mariči, škoda ker nisi še enkrat zvrcnila, ta pa je res kruta.

Rajši bi se vsedla v Parje v senco in kako rekla, kot da si gledala stene napih občinarjev. Ma ne moreš verjet. :((((

Me pa še danes zbode k nasmešku, kako sva se sploh dobila in sploh sem bil fuuuul vesel, da sem te videl.

Dobro, Bruce, tkole…ko sva se ravno ” zakačila ” na tretjem štuku, evo moj nasvet.
Ker nisi niti probal ulest gor, sploh ne moreš vedeti, kaj bi ti rekli 🙂
Kar pomeni, drugič reskiraj !

Ps: Navedeno velja le za primer lazenja u tretji štuk :)))))))))hehehehh…

Ja veš, keč je v tem, da sem imel apartma v četrtem štuku in se mi po črnogorsko ni dalo še kam drugam v tretji, ker se zadeva ni shladila še niti ob 5 zjutraj. Še prekinili smo dupust za 2 dni, ker nam je starejši fasal vročinski udar, pa take zadeve……pa smo se šli ohladit domov…..

Brusko, drugič bo boljše, verjemi! Vera je …… kva pa vem,
v glavnem, kdor verjame, se mu vera obrestuje, tako ali
drugače!

Sem se pa vmes srečala tudi z našo Nikitko, veš, in bilo nama
je lepo in prijetno. In povedala sem ji, da bova morali v “ekšn”,
ker ne bom mogla dočakati septembra, da vas spet vidim in slišim.

Bo ta najina “ekšn” izgledala tako nekako, da bova muco provocirali,
da nas prej pokliče tja gor na jezero, kjer bomo zapeli uno: “Mau čez izaro, mau čez gmajnico, kjer je ljubi dom, z mojo zibleko …….”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdaj te razumem…..

naj ti bo miren in lep današnji dan…

čau, zajček

Muca, muca.. spet je zaneslo pod mene :)))) no sej, da ne rečem.. paše :)))

O Brusko .. lepo te je spet srečati tukaj :))

Wellcome back 😉 pa še cmokca za hitrejšo prilagoditev novemu življenskemu tempu :)))

B.

Brus-man…. upam, da ti je lajf danes vsaj tolk prijeten kot meni.. čeprov kune pa lipe… hmmmm.. ma jest jih nimam :))))

Sve je lako kad si mlad :)))))) Ma Brusko… me spominja to na Črnogorce hehehehe… pa trebalo bi da se penješ.. možda ima nešto novo u anatomiji :)))

cmoka ja.. kaj pa jest?

JTLC!!!!

Dobro jutro in dobrodošel nazaj: Sem itak že napisala, da je treba tako dolge dopuste z zakonom prepovedati…. No, fajn, k si spet tukaj!

Jani, ma, kje mi hodiš ?????

Cmoka, zate, posebej, VELIKEGA !!!!!!

zajček

zajček… hvala :))))) vračam :))) evo, drugače sem pa skoz nekje tuki :)))))

Popolnoma se strinjam!!! Lep dan tud tebi, Pandica 🙂

Ufaaaa! Še dobro, da Pandica zakonsko ne odloča o dolgih dopustih, hehehe… kaj bi šele zame rekla.

Brusko! Wilkomen (pa kakorkoli se že to napiše)!

Lili še vedno časa “masaž” od Bruskota.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

hahahahah pol pa krapnjeni hodmu ke okol..jupieeeeeee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hihihi k se pa tko rada napopam..hehe dons si pa moj!1 hehehe cmok!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close