Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek K sem dons čist mem….

K sem dons čist mem….

Se mi je porodila ena VELIKA Zamisel…vem da se z menoj strinjajo vse pripadnice mojega spola in me pri tem podpirajo..TKOLE::
MOŠKI del foruma….lepo bi bil,če pripravite en kull streaptiiizzzz …heheh na srečanju seveda.Časa mate več kot dovolj,da potrenirate..potem pa kot za uvodno točko,namesto dolgega govora zaplešete.Čaki hmm..pesem bomo še me zbrale vi pa samo vadite,vadite..hehee
Sej ni treba čist do nazga…ampak lih tolk…A Bi no??’ Ka pravte..hehehe
Tko,bo vsem zadoščeno hihihihihi pa enkrat bom tud jest lahko rekla mater na moškem steptezu sem bla..hahaha aaa?Sej bo šlo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, če zrihtaš, da bo dovolj špinela, bo striptiz samo mimogrede…..pri vsemu……..sam potem glej kakšne taksiste boš vabila…..

Prvič – nalogo podpriam.
Drugič- Izbira komada – You can keep your hat on.
da se ve, kaj lahko ostane gor.

Muca, jest raj pripeljem kakšnega s seboj. Sem tko sramežljiv, da me še
na nudl plažo niso uspeli spravit.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Pametno, idejo podpiram !!!

O pismo rosno..lih ta komad mi po glav roji zdejle..pa nisem vedla kak je naslov ne kak ga našrajbat..

Brusko nč spontano..to so pol sam obljube..pa tist al bo al nebo..je treba kar dorečt! heheh
aja taksiste pa ne rabim..jest bom sam svoj taksist..se nč več ne oziram na nobenega sama sebe okol vozim veš,sej viš pol pa maš hudiča k vse zblebetajo……Zato mam pa mir!1

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma se mi zdi, da je leave.

Drži, drži. Res je leave ampak važno, da smo se razumel. Jaz mam že z dveh žurov izkušnje s tole pesmico :-)) se je kar dobr iztekl…

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

he….sej sme jest tud…bova en drugmu korajžo dajala nč bat! hehe
Tud jest še nisme bila na nudl plaži..eejj pa bi šla..sam da okol nebi bilo nobenega samo jaz in moj dragi..tega pa na žal..še ni…razen če se odpelješ kam daleč…seveda če maš čoniček…ampak drugače sme pa za vse p********e tkole v dvoje…delit pa ne maram…tud pogledov ne…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti hudič ti in ti nam, da kaj nam gre po glavi…..

Dej povej kak je bil ta iztek, no….

Brusek naštudiraj koreografijo noooooo!!
le kje so Jani,pa Štrumpi..papaJežek,pa Lisjak..pa levček…uhuuuuu

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Bit v tangicah….uhhh ženske a čmo že koj juter srečanje narest?!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Madona!!!! Sam.. mene skrbi, da boste potem punce… ušle :))))))))))))

Jani ni glih za, vendar se v vseobčo korist upa spravt tud v kej tacga :)))))

Ma kaj češ koreografiji.

K pridem tja, ti pokažem svojo mozoljasto rit, pa je. Pa tud če bojo Slaki odzad. Super bi bilo če še kdo rigne, tretji pa se praska po jajcih.

Žur sto na uro…..he, he…..

Bom se jest prasku, če boš ti kazu mozolje :))))))))))

Ti, po taki koreografiji, bo to v petih minutah sam še fantovščina :))))

Radovdnež. Ena priložnost je bil moj lanski rojstni dan (njami), druga pa en žur “uglajenih” magistrcev…. O nobeni od dveh pa ti ne povem kaj več :-))

No sej s tem poveš še največ. :)))))))))))))

Ja za Štumpa mi je pa žal, da ga nisem ujela. Hm, pa njegove maile mi vrača, morda imam kako napako v naslovu. Daj muca, če teb funkcionira daj mi ga pošlji po mailu.

Posonči ti tiste tvoje mozolje, da bo rita sexi, ne pa da nam groziš z njimi…

klinc.. sej so same hotle tko :))))))))))))

Jani že dolgo ni bil na fantovščini, zato ve da bo kul :)))

Ej mačka, ne se zdej fino delat….

Ja, ma če grem zdej z nago ritjo ven na mejo, me bojo policaji takoj v marico, jaz pa še panika, da ni kdo med njimi sestra.

Bravo Jani. Mogoče jih pa s sabo ženske prinesemo, da ne boste imeli izgovorov, da ste jih pozabili. To rešmo čist po Irsko, pobarvaš vrata, pa je…. Torej vsaka ene moške tange prnese in.l….

New Report

Close