Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Muca je srečno pripeljala…

Muca je srečno pripeljala…

Kot veste, je naša muca danes naredila prvič sama tako velik kilometrov. Do cilja je srečno prišla, hvala bogu in nam vsem pošilja prijetne cmoke !

Korajžna punca. Pozdravi jo v mojem imenu.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Bom, kar takoj, bo vesela. Hvala Mišon !!

Tudi v mojem imenu jo pozdravi, je res korajžna, pa
ni treba korajže za volan džat in peljat, ampak imeti
v avtu dva tako micena otroka in se odpraviti na dolgo
pot kar sama. Je baba, bemtiš da je! En koš cmokov
in hladno prho ji pošlji vmojem imenu, prav? Pa eno
skledo solate z dvemi ali tremi ocvirki!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pa še v mojem, prosim !

Super ste, prijatelji moji. Namreč vaša podpora, veliko pomeni naši muci. Še enkrat iskrena hvala, ma sem zelo vesela zaradi vas in nje !

lp, zajček

Zajček, ti si zlata, da veš….

Ma, kje pa je pristala, očitno mi je ušlo ?

U Cerkljah pri mamici in očkotu za ene štirinajs t dni. Kopat se bodo pa hodili v Čateške toplice. Da bi ji vsaj bilo res lepo. Je pa tako, če se bo naveličala pa pride malo prej. No, važno je, da je menjala okolje….

Ps: Hvala Brusko, za zlate besede !

Super, sem vesel zanjo.

zajči kje si pa ti dans :)))))

lepo se mej .. pa muca tudi … ful vesela, da je srečno prispela .. sej … kako pa drugače :)))

lep dan tud vsem ostalim 🙂
čau

B.

Tuki, Barbi, samo danes nimam ravno posebnega daru za humor in pisanje. Zmanjkalo :)))
Bo jutri sigurno bolje :)))

lep in cmokast dan !

No.. očitno sem jest zgrešil tole temo.. se opravičujem in želim muci, da bi se prav tako srečno vrnila nazaj domov. In, ja predvidevam, da so Cerklje ob Krki?

Zajček, Barbi, Marija lupčka, mišon in Bruce.. :)))))))))) o ne.. to pa ne.. ne ne dam :)))))))))))) šapo ja :))))

Peace maan :)))))))

ja, maj man 🙂

Ja, Jani, ob Krki !

:))) vem zajček 🙂 cmoka!

:))))))
cmoka, nazaj !

lepo se imej 🙂
pa s putko ajat zvečer :))

Zajček, zajček :))) lep večer tebi :))

Glede na to, da danes pričakujem precej manj prometa na forumu, kot včeraj :))) evo.. lepo jutro vsem skupaj.

DR. B in Dr. Z pa še posebej, ker imam občutek, da bi danes prav prišel tisti zadnji špinel, ki ga že nekaj časa hranita samo za mene.

Jani gre zdej mal delat, da bo dan lepši 🙂 Čau!

Ja, tile dopustniki manjkajo, ni muce…ni forum zvecer, jaz pa sama ne morem bit gor, ker nimam s kom govorit.
Jani lepo jutro, pa en velik cmok :)))))
Ja, nič če me boš rabil, tuki napiš, če ne bo nobenega in bo dolgčas, me pa poklič. ja kaj vem………..samo, da ti ne bo dolgčas…

O zajček!!!!

JTLC 😉

Joj Jani, danes bi pa jaz rada en špinel );
Kaj čem pa sedaj ?
O, O kdaj si pa ti šel ajat včeraj in kaj boš delal danes :))

pridem hitro nazaj prav, grem kuzka peljat ven za pol urice. Tuki čaki:)))))))

Hmmmmmm… kako hočva midva potem s tem špinelom? Mogoče ima Barbi… 2? Če ne bova morala tega kar bratsko podeliti :)))

Jani je šel včeraj spat ob polnoči, danes bo pa na šihtu do 14. popoldan pa… nimam pojma :)))))

Zajček 🙂 zmejnenu 🙂 Pozdrav mi kuža 😉

New Report

Close