Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prerokovanje z ri*tke

Prerokovanje z ri*tke

He, he , tole bo pa tema za Bruska , ke je enkrat neki razlagal , da ima posebno moč in energy v prstkih ….
Je neki nemški jasnovidec , ki se hvali , da lahko napoveduje prihodnost z ritk svojih strank . On lepo otipava , dobro služi in pri svojem delu ne trpi (glejte temo na srednjih “plača 200.000” :)))

Sem slišala že svašta , ma da bi pa imela svojo prihodnost zapisano na riti … lepa reč … he , he , dobesedno ….zdej vem , zakaj je ku je …

… ma kaj vse ljudje ne verjamejo , Nikitka se sam čudi

Iz moje ri*i bi se lahko prerokovalo samo preobilno
in predobro življenje, preveč sedenja, premalo gibanja,
staranje, pa bog si ga vedi kaj še! Tak, da jaz moje r**i
ne dam nobenemu na prerokovanje, bi imel cel dan dela,
ostale bi ostale ta dan brez “izpovedane prihodnosti”!

Gabrijel, Gabrijel, Gabrijel, si se mi pokazal, kot tisti
Gabrijel z lilijo, bela cesta, sem čisto out! Res!
Lepo pozdavljen spet od mortale ustali!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jebela cesta pa taka znanost :)))))) Nej on… z moje riti ne bo n’č zvedu :)))) o men :)))))))

:))))))))))))))))))

Nikitka si prav živo slika , kako bi to zgledalo , če bi bil Janči mal bol firbčen … res , no , a te nič ne zanima , he , he …

Hehehehe Nikitka.. sam pol bi to moral bit kdo drug.. naprimer.. kakšne ženske roke al pa kej podobnega 😉

ojej!! :)))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehe, heheh, evo ti, Janči, moje rokice, brez prstanov,
brez žuljev, samo mehka nežna in gladka koža! Ki zna
gnesti, pa gnesti, pa še gnesti, saj veš, kako se kruhka
ugneta, ane?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

OJeJ nbr 2″!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ojej? Ma dijo porko pa ne bodo moje riti muške ruke iztraživale… o ne!!!

Jani ma velik rajš kakšne.. nežne pa to :)))) ženske :))) roke 🙂

O boga moja rita… k svaljki bi bla pol hehehehehehehe

Jani se je odloču, da za enkrat da svojo rito iz prometa :))))))))))))

heheheh nisme to mislila nooooo..heheh pa kaj e vidva z barbi rano kontra razumeta..hahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sestrca a si ti danes mal… puritansko razpoložena no.. madona:)))))))

Jani ni čist ziher, da ni to ena druga.. muca :)))))

Heheh ma kje pa Jani Cmočka..wrong…sem zelo zelo dobre volje in predvsem mirna..sory k sem predolgo držala na tistem oooooo je prstek postal mal težek..pa zasanjan pogled..poslušam ma mmmm muziko lepo..na pa je blo…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čuvaj si jo..aha….hehehheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, muca, se strinajm, čuva naj jo :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Hja, tkole bom reku….

Dasiravno sem v oni bral od ene ženske, ki že dve leti živi od zraka in sploh se mi ni zdel tako butast intervju, pa me po tej plati torej težko kej preseneti.

Drugo, glih tam piše, da so včasih sežigali na grmadi znanstvenike in razumnike, zaradi njihovih norih idej, ki so zdej splošne resnice.

Torej, ni rečeno, da ne bo prišel dan, ko bomo izvedli o poroki maturi ali partnerju – kar nas bo pač zanimalo – kar iz riti.

He, me prav zanima….jaz pridem tja, ter vprašam kako kej kaže z mojo sedanjo službo….uni brba, brba, potem pa reče, veste, vaša služba je pa v riti :))))))))

Kar se pa tiče poslovne priložnosti – jaz sem takoj za, sam se bom specializiral samo na ženski spol, pač……….ni da bi razlagal.
Ravno tako, kot le bi šel po tako napoved nekam. Še k zobozdravniku ne grem, če je tip, ne pa še tole. Ženska mora bit in pika.

Čuj , meni je pa neki prišlo na misel.
Znano je , da nekateri vidci sprejemajo sporočila preko medijev , v ta namen imajo navadno kake eterično poduhovljene device .
Zdej , ker tu ne gre glih za občevanje z duhovi , ampak za obično napovedovanje , se mi je porodila ideja, da bi se lahko ponudila za medij – če boš seveda ti prerok :)))

Evo , pride stranka , Jani recimo in ga zanima , kako kaj njegova služba. No , on pravi , da svoje riti ne da na razpolago in je zato pripravljen na slepo tavat skoz življenje. Viš , tu bi lahko vskočila jaz. Da bi bila scena bolj profesionalna , bi malo zatemnili prostor , pa prižgali kako svečko in dišavo , nardili malo prepiha , da bi kake tančice plahutale po sobi , za feeling malo new-age glasbe , jaz pridem zagrnjena , jasno , v prozorne tančice , stopim na pručko ( pozlačeno , izrezljano), ti malo popokljaš s prsti , da bo stik boljši , odmakneš malo tistih gazic in …. voila …. moja lepo posončena ritka (hodim v solarij , redno jaham … ) zablesti na dan !!!
In veliki prerok iztegne svoje nadvse občutljive roke in pusti usodi , da spregovori preko Nikitkine ritke !!!
Aleluja !

…. in Jači ve , kako bo s službo , zdravjem in financami …. po tej seansi malo slabše :)))

Hm, zdej, če jest, Brus, to štekam kakor pač štekam, potem se ti ponudiš za medij vsem in vsakomur, se pravi, da bi iz tvoje ritke napovedal tudi za Janija ?

:))))))))))))))))))))))))9

Ta je pa dobra, ja :))))))))))

Seveda, jaz sem za, sam če se stranka strinja.

Samo se bojim, da če bo že pristal na to, bo hotel pred tem, tvoji ritki vsaj vtisniti svoj pečat, da bo vizija jasnejša….

Sicer pa, upam, da bojo težave z jahanjem minile, da ne boš imela še dodatnega problema s tem, ker je glih na isti geografsi širini in dolžini….
drugače pa, če je tako kot praviš, bi bil jaz že čist zadovoljen, da bi imel solarij…..

Ja , vizija bi bila najjasnejša , če bi jaz kot medij s stranko vzpostavila direkten kontakt.
To bi , naprimer , lahko bil tisti magični moment , ko bi se dotaknili z rokami , ki bi ravno podajale in sprejemale vsekakor zasluženi honorar. Vnaprej , mislim.

Nikitka že ima skor do potankosti razdelan poslovni načrt

New Report

Close