Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek jing & jang

jing & jang

danes me je nekdo spomnil … da je življenje jing in jang … v vsaki dobri stvari je nekaj slabega … v vsaki slabi nekaj dobrega …

… jaz se vedno trudim videti tiste pozitivne stvari … neskončno rada imam življenje in full rada živim :)))

lepo nočko gmajnica :))

Barbara.

Barbi tole je pa lepo pebrati…jaja in hudiča da drži..Čaki jest čakam še jang..tako….
lepo nočko tudi z moje strani…lepo spančkajte..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Barbara.. da ljubiš življenje in da ga zajemaš z veliko žlico, je razvidno iz vsakega tvojega posta, kjer je tolk ene pozitivne energije, da jo enostavno moraš čutiti. Naj ti bo življenje vedno jing&jang.

Jani poiskuša isto, vendar mu čisto vedno ne uspeva :)) Dobro jutro Barbara in ostala gmajnica :)))

Barbara, jaz sem še en, ki ima neskončno rad življenje, predvsem pa imam neskončno rad ljudi, kot si ti in poste kot je tale.

No, zdej vem zakaj sem se včeraj cel večer tako lepo počutil ……

Hvala za dobro karmo, pa…..še kdaj :))))))))))

Cmoka za dobro jutro, naši dohtarci :)))))

Evo muca.. jang.. very jang.. man is here :)))))))))))))))))) Dober dan gmajna.. bemti :))))))

Očitno je good karma včeri res full sekala :))) tud v vašem koncu Bruce. Dober dan tud v vaš konec :))))

HEHEH CMOKKKK! jANI A SVA SAMA MIDVA AA?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… muca nč čakat … sam uživaj v tem kar maš 🙂

Barbara…. nice razmišljanje 🙂 Koliko lažje človek živi, če ma skoz pred sabo… neki pozitivnega in v vsaki stvari vidi tudi tisto.. najlepše, ali vsaj tisto.. dobro.

Tudi zajček ima zelo rad življenje, še rajši dobre in pozitivne ljudi, s katerimi se zajček zelo rad druži.
Če pomislim malo nazaj, koliko dobre volje, koliko optimizma, sreče in veselja je bilo v meni.
Pa pride čas, ko ti nekdo to zruši , ko hočeš zidat nazaj, pa se prvi cegel vedno podere, potem pa izgubiš voljo…in čakaš da jo spet najdeš….
Že od začetka sem v tebi Barbi zaznala tvoj življenjski optimizem, še posebno vedrino, ki je v tebi, ker si si znala s pravo opeko zgraditi ozadje. Ravno zaradi vsega tega, kar je tvoja lastnost ( dovoljena je tudi napaka :), te ima zajček rad !

Ma Bari ti si res…………………..CMMOOOOKKKK!!******* Take rabimo….yesssss

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne nista… evo i mene :)))

heheh jaja vidim da se prebujate žvalce ja..lepo lepo….heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hojla Jani … haha … seveda ti uspeva :)))

B. se velikokrat naleze ravno tvoje dobre volje …..

muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))))))))))))))))))))))))))) Cmooka muci :)))

Zajček.. koštrunček ma pa tud tebe rad :))

He, he, kako si to lepo povedal :)))))

še hvala bogu da si tu, ker zajček ima tudi rad koštrunčka*

Barbara… ma sej je vse povezano… Tale forum je vedno en vir pozitivne energije in.. pol je vse samo v tem, kolk si dovzeten za sprejem te energije :))) Očitno men uspeva posrkat to energijo in jo… zadržat… :)))

Jani je vesel, da je še kdo tuki gor.. ki izžareva tako energijo :)))

MUuuuuuuuuuuuuu heheh dobro tale muuuuuuuuu zveni..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hmmmm … Brusko … ni kej .. za dobro karmo :))) … sej veš … včasih rabimo nekoga, da nas spomni .. kaj so tiste malenkosti, ki dajo življenju pomen … in meni se je včeraj zgodilo ravno to :))) .. nekdo me je spomnil 🙂

lep dan Brusko 🙂

Jest pa samo srkam srk srlk..šljuuuuuuuk heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

.. ja, pa oddajat tudi :)))

Madona.. muca.. ti kar srki :)))))) ampak.. dej ti men povej.. kaj je tiso po Italjansko.. kaj pomeni :)))

Jani priznava da je v Italjanščini čist blond :))))))))))))))))

zajči moj .. ti si en sonček veš … B. bi ti ful z veseljem pomagala skupaj postavit tiste spodnje opeke .. samo je veliko večji užitek, če to zmoreš sam … in jaz vem da boš ti sama to odlično opravila … na koncu pa bova skupaj sfrkali enga :))))))) hahaha … pa še ostale povabili k uživanju 😉

lubčka zate zajči !!!!!!!

B.

:))) uh 🙂

New Report

Close