Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ku – ku !

Ku – ku !

;))))))))))))))))))

Nikitka bere Cosmota in išče snov za kako pametno poletno temo , vi klapa brez domišljije :)))))) in *

Porednica, brez domišljije pa že nismo. Sej se koristne stvari pogovarjamo…

Jajaj domišlija radi..hej Nikitka si dobila moj mail?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti , ti si lumpa – si mi še dolžna en odgovorček v zvezi z nedeljo :)))

Nikitka bi kej vidla Špelci & family

Mail dobila – pa se glih silim k delu , namreč da lepo odgovorim – ej , me daje taka huda lenoba, da se mi ne da niti brat , kaj šele vlagat sadje in kumarce … babe , ma ste čudne ;))))

Nikitka stavi na Etine kumarce

heheh Nikitka..ja a sej mamo iste simptome v tem času,,a kaj češ…a kaj češ nekdo mora,,,
aja Kumarice so pa Etine veš..so zrasle na naši njivi..no ja mamini..pa jih ona vozi v eto..tako da so iz prve roke..tist kis pa že znamo nalit v kozarce veš! Nič lažjega..
umarce moraj bit tiste mini..pa fejst trde.

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hja.. če je šefica brez.. pol mi tud ne mormo met.. full preveč domišljije 🙂

Jani se trudi kej pametnega napisat.. pa se mu ne da :))))))

menda ti je postalo slabo ob branju hehe, Niki a ?

mini ? :))))))))))))))))))))))))))

Saj bolj pametni že ne moremo bit, kot pa smo, no 🙂

…očitno šefica misli, da smo lahko :)))))))))))) Zajček, madona, kje si bila 🙂 Cmoka!!

Oh, Jani, južino sem coprala :))))
He, he, veš včeraj, ko sem komaj čakala da bo ura štiri, me je pa dobil dež , gromska strela 🙂

ops, pa cmoka tebi !

No.. kolk je to fino.. midva pa zdej šele razmišljava… kaj bomo coprali za južino :)))) Kej na izi, pa na hit :)))

Jani je bil včerj pr frizerju in ma new look :))))) farba pa ostaja ista.. n’č štrihanja 🙂

p.s. glih zdej je matka klicala.. ma južno za naju.. yesssssssssssssssss :))))

aha.. pa teb tud 🙂

uh.. pol je bil pa res zanimiv cajtng.. tale Cosmo… napolitanka :))))))

Uha, pol si pa lep fantek postrižen :))

cmokni mamo, ker je scoprala južino, če nimaš tega običaja pol raje ne, da ne bo čudno, he, he, cmoka.

hmm, ja, mogoče pa je kakšna fina tema noter, izgleda, da jo je razvnela, ker nam ni dala na program diskusije o kar nekaj 🙂

….šihta. Tkole, drušno vam bom delal še v ponedeljek in torek, tako,da ne boste mel preveč miru pred mano. Potem v četrtek jo pa rajžamo proti Barbarigi, tko da.. pol pa res.. boste meli mir…. skor 14 dni 🙂

Fajn se mejte čez vikend, vsem ki gredo v Parje, Šembije ali Ilirsko Bistrico veliko adrenalinskih užitkov.

Jani počas.. ampak, res še počas, pospravlja ponk pa orodje in komi čaka da bo ura.. čez 20 minut 14 :)))))

napolitanka:)))))))
kje neki dobi take šund revije, ha, ha…

….očitno jo je tema čist prevzela, ker ne kontrolira več našega obnašanja tuki gor.. zdejh ga lahk pa spet biksamo :))))) YEeeeeeeeeeeeeeeeeess!

Jani upa, da ni tema preveč vroča, ker.. na soncu lahko hitro pregoriš :))))))

…. je že ena dobra tema .
Dobro , Jani ima new look , to je v redu !
Nikitka se je že mal naveličala svojga , pa razmišlja o menjavi barve .
Vprašanje za vas : a naj Niki spremeni korenčka v kaj drugega ?
In če ja , v KAJ ?

aja , Nikitko še zanima , zakaj Janija ne zanima prerokovanje kot ga predlaga prjatlca Nikitka

Na, pa se ti je zalomilo na naše veselje. Boš kar še malo z nami :)))
Ma, je lepa tolažba zate, a ne ?
Saj greš ti v parje ?

He, he, vidiš si ti moja Niki al ne ? cmoka !
Barva ? Naj premislim …
pravzaprav ne vem zakaj imam občutek, da bi ti marsikatera barva ( govorim o normalnih tonih ) pasala. Čaki bom se posvetovala z našim Bruskotom.

Lohka, da je utrujena od jahanja, pa nas je izgubila z vajeti :)))))))))))))

New Report

Close