Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Lucifer !!!!!

Lucifer !!!!!

Moj bog, zdaj pa dost !

Ps: Utrgalo se je zajčku !

kje je pekel in kje raj ?

Saj ni važno, kje je pekel, kje pa raj,
ti, Lucifer, pa daj nam zajčka takoj nazaj!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kakšna dobra rima, kako vse štima :)))))

mar nihče ne ve kakšen je pekel in kakšen raj ?

Ha, mi je pa res fajn dolgčas, da stresam tuki take nebuloze :)))))))))

ajde mejte se, grem pa ne vem kam,
pridem pa ne vem kdaj :))))))

hej zajček..raj in peku je isto sranje..hehehe
če peveč rajaš te čaka pekel..če sei pa preveč v raju,se greš kasneje pečt..sej je tko simple k pasuljče….heheh
Zajčekkk CNMOKKKA pejva skup po gobe!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, muca, mislim da ima kar prav. Ej, pa mende ja spet ne šariš po vrtu, jaz bi sedaj morala tudi pa se mi nič ne da. Komaj sem se privlekla domov, je vroče zunaj, jaz pa tako lena..
Ja rajati se ne sme, nerajati tudi ne :))))))
moram si najti zdajle eno zaposlitev, vidim da tkole brezdelno ne gre:)))))))
Cmoka tudi tebi , po gobe pa grem s tabo v vsakem pomenu :))

Muca , knjigo sem prebrala, pa ti jo ta teden vrnem :))))))***********
hočem reči drugi teden.

jaja ni blema..ej mater šarim ravno ne po vrtu ampak delam zelenjavne paketke,pa blitvo blanširam uff vroče mi je…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oki, haha, sem se hotela ravno na telefon ti obesit kar tako, pa vidim kaj počneš. grem pa jaz špinačo nabirat !
O , zelenjava vrtna moja, ne zapusti me, jaz te ne bom nikoli, ha, ha, ha….

Poklič ej k me glava boli od tega buljena v monitor..uhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

sem pulila in pulila plevel joj kakšen užitek….
grem te klicat !

Očitno zajček… pust zelenjavo…. madona… zgleda da te spod korenin že neki zasleduje :)))))))))))))))))))))))))

Jani upa, da je zajček dobil kakšno boljšo varianto, kot je pobiranje zelenjave :))))))

Jani !!!!!!!!!!!!!!!!!!cmoooookaaaaa !
glih tuki modrujem, haha, že cel dan sem pod vplivom satana.

Ojej…heheh vidva kampljca..jest pa zdejle grem okol jezera..čez eno uro in še mal bom nazaj..In pazi taprav šprint bo tole..jaja Počakte k pridem nazaj…Morem se mal zluftat in nadihat svežega zraka…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz grem tudi na sprehod zdajle , ne okrog jezera, ker ga nimam :)))))))

Muca, jaz grem kar spat):
Danes ni moj dan, kot še prejšnji ne. Počutim se kot lončnica, pa ne cvetoča .

Lepo in nežno nočko, pa cmoka
zajček

o ti moj zajček … naj ti bo nočka lepa .. in trden spanec .. pa kaj lepega sanjaj .. B. bo danes spet sanjala … tako kot včeraj :)))

nočko gmajnica !!

B.

Barbi moja zlata, uresničile so se tvoje želje namenjene zajčku za trden spanec. Vlekla sem dreto do osmih zjutraj kot top, niti Navaronski topovi me ne bi zbudili :)))))))

cmoka in res lep dan, četudi ga boš sanjala, naj bo zato še lepši :)))))

Oj zajček eko komej mi je ratalo dokopat se do pc-ja..
Ja bogi no..jest sem dala turo skozi okol jezera mislim..potem pa sme gledala uhh strašno dobr film ..

MEET JOE BLACK..da se ti zrola…zelo dober film uh na koncu so mi solzice lile..

Zajči…upam,da ti ta noč prinese kej lepega in se razprši v nov nedeljski dan…CCMOOOKKKA!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zajči .. sem prav vesela .. ti želim še eno takšno noč :)))

B.

uau .. ga mam na spisku za pogledat .. že čaka doma … samo .. a ni prav dolg tale Joe Black …

nočko tudi tebi muca … B.

Film hudo hitro mine..tam 2 uri in pol…uhhh res čimprej si ga poglej…!!!
Full superca!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ampak muca…..

Če bi Brad Pitt-a v filmu menjal nekdo, ki na zunaj izgleda malo, hm, no ja, bolj kot jaz, recimo, pa moraš priznat, da film ne bi bil več tako špica, a ?

Brad pri dosti mucah malce zamegli pošteno oceno filma :)))))))))))))))

Brus…a mi verjameš..če bi pa ti igral…potem,potem…bi pa jaz prostovoljno šla z njim..sam pazi v kontekstu filma seveda …Kajti Brad Pit je smrt,ki je v človeškem telesu prišel po Antonya Hopkinsa…ampak mene je prevzela tista ljubezen..oggggood ma morte to videt res!!

Brusko..zdej bi me pa že res lahko poznal…Meni zunanjost kej prida ne pomeni..saj nisem pobrtetniška smrkljica..Tu pride tisto najlepše od Nikitke…Lepota z leti mine..tisto kar pa ostane v človeku-njegova notranjost..s tem pa je potrebno živeti in uživati do konca….

Brusko kaj se pa greš..mislim ej…k si drugi Brad Pit!!!!! K ženske omedlevajo…joj tale SAš……….hehee jep!!SEj vem,da zanalašč mal ti to mene..khm..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

….to ti mene nalašč, a ne ?….

A sem že kdaj po nesreči :)))))))))))))

Sam je tako lepo brat “obrambe ” :)))))))))))))

New Report

Close