Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek PETEK 13….

PETEK 13….

je za nami. Pri nas je prinesel rezultat: moj mož je dobil gips na svojo taco. Hm, meni je potem tale petek zagrenil soboto (ko sem ga vozila po urgenci) in vikend (ko se mi je pustil crkljati – beri izkoriščati – daj draga prinesi tole in tistole, ker jaz ne morem… ). No kako je bilo pa pri vas? “Ste prošli?”

super sm jo odnesla: v službi sem podaljšala samo za”par” ur in
sine je fasal na treningu pred pomembnim turnirjem vneto mišico.

rezultat:
odlično je blo;- ostala sem brez večerje (je bolj zdravo)
šla sem spat zgodaj (ob 23.00!! – tudi zdravo)

In SEM ŠE CELA:) Kokr-tolk;-)

Uf severnica. Vidiš kok pozitivnega človek najde. Saj če jaz z druge strani pogledam:
na urgenci nisem pomoči potrebovala jaz
danes sem z avtom v službi, ker ga moj mož ne rabi, ker ne more vozit
lahko sem cel vikend crkljala moža, ker mi ni nikamor mogel pobegniti.

Je že boljš ane!

He, he. Meni ni pomoči – po moje če bi se utapljala bi že najdla kakšnega povodnega moža če bi bil moj angelček varuh(kokrkol mu je ime) takrat na dopustu. Me ma pa sine včasih poln kufer, ko se kaj “pripeti” pa jst po moji dobri stari navadi izustim “Bog ve za kva je pa to dobr”;-)
…doniš pa še zaprisežen vernik nisem;-)
ufff mea culpa

Pandica je pa tako lepa živalca, pa še rastlinojeda:)

jest sem mel pa tako srečo, glih na petek 13. samo zato, ker nisem vedel da je tak petek :))))))))) zato nisem mislil na to in očitno tudi zato, se mi ni nič zgodilo :))))

Pandica, upam, da bo mož znal ceniti tvojo dobroto in ti pri naslednjem petku vrnil vse… brez gipsa :)))

Res je težko bit pozitiven vedno in povsod, vendar, ko se človek enkrat “nauči” biti v vsaki situaciji pozitiven, potem je tudi življenje lepše.

Severnica ostani taka in lep dan!

Jani

Jani tudi tebi en leep dan, pa vsem ostalim gmajnovcem seveda.
Sem pa danes malce na aufff!
Bi kakšnega za ta sladke-grrrrrrrr
Se pa učim ugristi za jezik preden bi kej grdega izustila
tuki pa lahko – j……, krucefiks na ha mol;-)

grem kar v kot na koruzo klečat….

Heh , pri nas je bilo glih obratno – Niki je probala izkoriščat ljubeznivost svojega gospodarja 😉
V petek zveče sem gledala mojega ljubega Hercula Poirota , še prej pa sem si v Italiji privoščila eno novo karirasto srajco in vrečko pištačev ( he , he , če veste , kaj je to 😉
Sobota ni bila omembe vredna . Vznamenju sesalca in krpe.
Je bilo pa zato včeraj takoooo lepo – najprej kosilo pri Kitajcu v stari Gorici v razširjenem družinskem vzdušju ( tast , tašča in moj oče ) potem pa konjska tekma tu pri nas – in to je vedno dobra zabava. Lepo jesensko vreme je pa naredilo vzdušje .

Niki pravi – čimveč takih vikendov !

Jupijaja- eureka : pištačev to so pistacije, mam prav:)?
tudi jaz nam vsem želim čim-več lepih vikendov med tistimi ki so nam
najbližje. Edino kar me matra je to da so prekratkii- ampak vsega človek tudi ne more imeti ne?
Sploh pa je tudi to dobro – ker potem lahko v ponedeljek malce srfam po gmajni in klik pa vas mam!!!

Kaj ti je deklica
daaa si tak zmedena
kaj mi je nič mi ni
miiii gmajna diši…

Eh, ti kar reč tuki severnica, koruzo pa pusti za druge priložnosti, ker klečanje na koruzi ni glih prijetno :)))))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Nikita, pištači redijo. Kaj bo konj na to reku? Če boš imela še kakšno tako soboto, te vabim k meni ;))).

He , he , sej vem , sej vem … samo pištači spadajo k Poirotu , hmmm, pa še en panin s maasdamerjem sem si nardila za zraven :)))
Ej , ta vikend sem se spustila s ketne , tudi pri Kitajcu ni blo zavor :)))

Kojn … tisti , ki mene nosi je en tak silak , jaz pa sem z vsemi novimi špehnatimi pridobitvami prišla do 49 – 50 , tako da …. špeh je , priznam , ma bomo že migali , imam že določenih par dni v tem tednu … bo kojn mal bogi 😉

A bi me gostila kako soboto ?! Ma ni problema , ti sam reči , bova sedeli v senci , pa si ene dve povedali , bom imela vsaj zgovor doma , zakaj ne pucam ;)))

Nikitka je že odgovorila …

Nekaj za po tem pustem petku!

Dva KLOPA

“Kaj pa je s teboj, da si tako suh?”
“Zapletel sem se v brado motorista, močno sem se moral držati, pa še
ozebline sem dobil!” je potožil suhi klop.
“Veš kaj!” mu je predlagal debeli klop, “dal ti bom nasvet! Pojdi v bar
in se primi barskega stolčka. Zvečer pridejo tja lepa dekleta in takrat se
povzpni do dekletovega mednožja. Tam ti bo toplo, pa še najedel se boš!”

Po tednu dni sta se zopet srečala. Suhi klop je bil še bolj suh kot prej.
“Kaj pa je s teboj? Nisi poslušal mojega nasveta?”
“Sem!” je povedal suhi. “Povzpel sem se na stol, nato dekletu zlezel v
mednožje in tako prijetno toplo je bilo, da sem kar zaspal. Ko pa sem se
zbudil, sem bil spet v motoristovi bradi!”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz pa mislm, da ni tko. Da pištači niso pistacije ampak arašidi v natur obliki, taki za luščit. Mogoče se pa motm

Kje pa imaš špeh pri 50 kilih lepo te prosim!?!?! Me veseli, da si imela vikend brez zavor. A nate tudi vpliva desna luna? Za soboto pa – drži. Mal bol proti večeru, ko pridem iz prestolnice, poberem tebe in tvoje in gremo sedet pod trte in kakšno rečt.
Kar se pištačev tiče – a mormo napisat slovar?
A ni danes že ponedeljek?

jest sem bla pa tko vesela – da sem nekaj zastopla, pa ma pandica verjetno prav:(
za prevod pa vnaprej hvala:) pliiiiiiiiiiz

Mariči , mariči ! Men se pa motoristi gravžajo že on nekdaj glih zato , ker

imajo grde kosmate brade . Hvalabogu !

A HAHAHA ! Kva mam dolgo lajtngo …..

Ta tvoj vic , Mariči , ta je za vse k bi radi strasn shujšal …

Hahahaha , pa moram res najprej prebrat vse ,
da ne mahnem čist … u lijevo !

Hahahaha , jest bom počla ! Haha , tolikom o
hujšanju , hahaha .
Kako smo včasih policistom rekli… ? Hahaha ..
Zakaj … hahahaha ……..
Si ga pa pihnla Marija !

Petek, dan za zadetek.

Ja, tako je blo.

New Report

Close