Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sobota-gobarski dan v Mostecu

Sobota-gobarski dan v Mostecu

Pozdravljeni Tjavendanovci!

Nekateri se me morda se spomnite, nekateri ste tu novi, a glede na temo, se mi trenutno zdi omembe vredno o sebi napisati le to, da sem clanica gobarske drušcine iz Ljubljane.

In to drustvo prireja to soboto pestro dogajanje, ki bo potekalo ves dan. Najbolj navduseni se lahko pridruzite ze ob pol devetih na zajtrku, kateremu sledi nabiranje gob pod strokovnim vodstvom, oz. v druzbi poznavalcev, ki bodo znali potesiti vaso morebitno radovednost glede posamezne gobe, za katero niste prepricani, kaj bi z njo. Ma, ne bom prevec dolgovezila. Skratka, program je pester, ce pa koga zanima bolj podrobno, naj vpraša.

Tolk. Meni se zdi, da je t res fina prilika za druzenje, ce pa koga zanimajo še gobe, pa še tolk bolje.

Aja, baje bo lepo vreme v soboto. Ampak tudi v nasprotnem primeru se bo prireditev odvijala.

topel pozdrav vsem skupaj
Pipi

Draga Pipi, lepa hvala v imenu vseh za povabilo.
Zajček rad nabira gobe, samo bo verjetno s tabo raje klošaril kje drugje naslednji dan..
sicer pa, kdo ve mogoče pa le pogledam v Mostec, to pa glih sigurno ne vem. ..

cmoka**

no.. je že zajček napisu…. tud Janija ziher nebo v Mostec.. ker dela.. prekovremeno :)))

Vseeno pa Pipi, lepo… te je spet prebrat na naši strani :)))) Lep dan!!

No, zajcek, saj se ni treba ze zdajle odlocit, ne sprejemam nobenih prijav ::))
To je le ena od moznosti, kako preziveti dan ali del dneva in se lustno imet.

Bom pa zelo vesela, ce te slucajno zagledam tam!!!

lupcka

Upam, da je dogajanje res pestro in da se imate fain na svojem druzenju! Pipi, zelim ti, da zares uzivas v dobri druscini! Vreme vam je slo ocitno na roko, mar ne? Ej, da sem blizje, se vam bi zagotovo pridruzil.. Gozd in gobe so moja stara strast! Pricakujem vsaj kratek raport, hehe..!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Najina strast so pa ježki, a ne Pipi !
Greva jutr k ježku :))))))))))))

Hvala, jezek, za lepe zelje. Je bilo kar prijetno, ceprav nisem najbolj sledila programu, ker sem bila spet varuška za psa.
Se pa je dalo videt kar lepo število raznoraznih gob, tako da se moje poznavanje tega bogastva pocasi povecuje. Nekako tako: +5 -3 -2×0,5; kar bi prevedli takole: v jeseni se naucim prepoznati in imenovati 5 novih gob, od tega do naslednje jeseni pozabim 3 popolnoma in od obeh ostalih pozabim imena ::))))

Ves, me je pa nas dragi zajcek opozoril, da cakas porocilo. Oh, zajcek, kako sem vcasih pocasnih misli, ves da nisem v prvem hipu zastekala zakaj so nama jezki skupna strast. Dobro si to pogruntala ::)))))

Mojima gozdnima prijateljema zelim prijetn preostanek te prelepe nedelje,
pa vsakemu po enga lupcka!

p.s. za zajcka:
na kosilu sem vseeno bila (ves, da se ne pustim ;))

E, Pipi moja draga tole tvoje računanje s plus in minus mi je všeč . He , he, ker je pošteno, tudi jaz nekaj pozabim, nekaj še vem.
Pa da veš kaj je hec, tole, da me je v bistvu zares skrbelo, da boš lačna, če ne uspeš it na kosilo. Me je še kar nekaj časa to preganjalo..Kot bi vedela, si mi pod ps : odgovorila ravno na to. Hecno ej, tele misli..
Zdaj si že doma, lepo počivaj,
zajček pa ti pošilja enga lepega lupčka !
pa še ježku enega !!

New Report

Close