Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek HVALA ČEBELICI …

HVALA ČEBELICI …

….. za tako čudovito makovo polje.
Hotelo si mi je utrgat …. sreča, da se mi
ni.

Malo se javljam, ne zmorem. Morda proti
večeru? Kaj pa vem. Sicer pa…. no, saj nisem
edina, ki se malo javlja.

Morda smo resnično potrebni ………. tistega, o čemer smo se že pogovarjali….. česar si želimo….

Četudi se vam ne bom javljala (danes se nisem, je grmelo, se je bliskalo in bi me znalo spet odrgati od vas, tega pa ne želim in nočem, še tja na srednja glih da skočim, zato, da sem med vami lahko dlje in več …) in zato …… nasvidenje in ……….

Bemtiš, čist sem zrolana, sploh ne vem več, kaj pišem, kaj delam, kaj mislim, out sem, čist out …….. kaj menite, kaj je to. Vem, ježek bi dejal, da se konji spotikajo …. jaz pa pravim, da je to uno, babičin ples, šejkanje, šejkanje, šejk, šejk, šejkanje, tup, u fris, u očala …….. pa smo v župci !

(Tup v očala je pa uno, prehiter ples za tisto, kar ni več tako, kot bi naj bilo, ampak je malo podaljšano in ……….ha, ha, ha, ha!).

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hja, no, kakor kdo. Če kdo pride prav, če ne bo pa zajček sam tuki ):

Marija , prosim , ne
Česa pa potrebujete , kaj ste se menili ,
jest neč ne vem in hočem tu bit in želim ,
da si tu , da ste vsi tukaj , ker …. , ko pridem
domov , ste mi pomembnejši od južne !

Mariči , pridi , pridi

Očala dol , pa plesat ……

Haj .

Ne boš veliko sam , ne !
Samota ubija .

oj, kako sem te jaz vesela. Ja, samota je lahko zelo huda. Zajček Niobi pošilja lep večerni topel cmok in objemček.

Nič se nismo zmenili, vsaj jaz nič ne vem o tem. . .

ps: menda ne bo zajček na božič sam?

Pri polnočnici ob šestih
zvečer se dobimo , pa
ga gremo srat pol !

Računajta tud na Janija :))))))))))))) Lep večer obema, pa.. 🙂 cmoka… večernjega :)))))

oki bova še tebe vzele ob šestih pr polnočnici hahahaha…..

Jnai bo res šel s famijo k polnočnici ob šestih torej…. ne se hecat 🙂

ok, Jani :)))))))))))))))))

Je že res, da sem ponoči, se pravi ob treh zjutraj pisala po forumu, pa tudi je res, da bom danes ponoči poslušala muziko, je tudi res, da sem še vseeno prisebna, nič zaspana, ampak ne za norca me pa ne boš imel. :)))
Ob polnoči bomo poslušali polnočnico ob šestih in pika. Tko je rekla Nioba in jaz ubogam.

Tako je ,
ker bomo ob polnoči
že drugje molili !

Pa , ob šestih ni take gužve , pa petard ,
pa pušlci so še bolj frišni … pa lepši …

Tudi župnikov glas takrat bolj budno zveni :))
zajček zna kar nekaj molitev, ja !
Samo uslišan je bolj malo ):

Eh , ja , uslišanost je pa
Pandorina skrinjica .
Kar zaprta ostaja , za naše
očenaše .
Bo menda treba kaj drucga pogruntat ,
al pa počakat , da se nas problemi sami naveličajo …

Ker je bila čebelica danes zgrožena nad mojim včerajšnjim vedenjem in mi jih je pošteno ” napela “, se zajček žal ne more udeležiti plesa brez očal. Obnašat se moram kulturno in normalno in ne smem več bingljat pod mizam, niti plesat pol plesišču, kaj šele kadit. Čebelica tega ne mara. Uj, kako je bila huda. Zato je zajček danes tako zeloo priden.

Mogoče pa je naša prošnja premalo slišna, jok premalo ihteč…kaj vem…

Zajček , a si že probal kdaj
une rožičke , k ….. na klasju ….. ?

…. botanika no … !

“špinel “…

Ej, pridem, ko napišem zapisnik za službo.
Oki?
To bo čez ene dvajset minut.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček , kdaj res ti spiš , če
sploh ? Si pa res en zajček .

Jes , ti kar v miru napiši .

Če pa zapisnik pišeš , pa ne pozabi
na kak ugoden sklep . Kar boš
napisala , tako se bo zgodilo ….

o kdo ma zdej tuki koga za norca……?

Pol pa n’č… Jani odpoveduje polnočnico :)))

EVO ME ! TUKI SEM ! A ME VIDITE ???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close