Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vremenska napoved za zvezdico ***

Vremenska napoved za zvezdico ***

Napoved za Slovenijo

Danes bo v vzhodnih krajih deloma jasno, drugod spremenljivo do pretežno oblačno. Predvsem v zahodnih in ponekod v osrednjih krajih bodo občasno krajevne padavine, predvsem plohe, možne so tudi posamezne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 14 do 19, ob morju okoli 20 stopinj. Ponoči bo poslabšanje vremena s padavinami zajelo vso državo. Ohladilo se bo, meja sneženja se bo do jutra spustila na okoli 1000 m nad morjem. Na Primorskem bo prehodno zapihala burja. Jutri dopoldne bodo padavine ponehale, sredi dneva in popoldne se bo od severozahoda delno razjasnilo. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, ob morju 12, najvišje dnevne od 8 do 13, na Primorskem okoli 17 stopinj C.

Ma nisem pozabila zvezdica na vremensko napoved. Vsaj dvakrat sem se spomnila nanjo, samo zajček misli še kako najti nekoga, ki bi se z njim igral…:))))))))))))))))))))))))))

Zajček , kakšno igračko bi rad ,
ma vse ti pustim , pa izbiraj ,
moram gret naprej … v šljužbo …

… med polji suhe koruze ….

Kako je groba !

ježešna zajček mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

moram pazit da te preveč ne stisnem:))

jest bi se tkooo rada igrala – pa tuki gori pravjo da je treba tud kej nardit.
ko včasih moja mama (no ja zdej pa jest isto mojmu podmladku) najprej pospravt pool greš pa žiher!!!

odrasli pa prov zares ne razumejo nič, ne da:)))))

hehe, tale je pa dobra. Vse mi pustiš :))))))))))
Nič hudega če je koruza mokra in groba, vse se da če se le HOČE!

Ja, z odralimi so samo križi in težave :)))))))))))))))))))

šverc ven, pa v koruzo, pa kuzolce prevračat …….. (pa ene malček za miljimetar packat dokler ni bzzzzzzzzzzzzz – da novš spet vse izklepetal!!)

Grem, čak mal da pogledam..
Ja, saj je nikjer ni, me je čisto zapustila…
in zajček brez kontrole s severnico zbezlja….

New Report

Close