Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek KURAC !

KURAC !

GMAJNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!

Za mano je teden ki ga bom zelo hitro brisal iz moji možganskih celic, razen nekaj tistih vtisov o ljudeh, ki nam povzročajo to, da si z njimi pomagamo do izkušenj, ali tega, (hijeno) bolje uvrstimo v prostor okrog sebe.

Prebrodil sem vse pizdarije okrog presoje ISO standarda…še pravočasno ugotovil zlobno “namještalko”, preživel neočekivan pregled s strani davčne inšpekcije, preživel novo pretresljivo novico o novih združevanjih in spet….spremembah režima dela, zaposlenih, urnika na slabše, ma, kot pravijo, kar te ne ubije, te utrdi.

Danes sem po petih dneh garanja OSVOBOJEN človek, vmes sem kot nalašč prebolel še bolezen, kot tudi moji otroci, pred nami so počitnice, prazniki in nekaj dni uživanja. Od občutka svobode sem se doma full vznemirjen lotil nove povezave z voljo in zgleda da je ratalo tudi to, da full dober feeling podelim z vami.

Zahvaljujem se zbrani družbi v BTC, ki me je danes klicala in spravila v dobro voljo, zahvaljujem se vam za maile in pozdrave v tem času, povem pa še to, da se 9.11. bliža in da sva z Gabrielom vsak dan na bojišču načrtov in da boste prečiščeno besedilo predloga načrta za ta dam dobili v mailboxe v nedeljo ponoči, ko bom dežuren.

Za konec pa samo še to…

BAŠ ME BOLI KURAC, za vse žlehnobe, sebičneže, zavrte, frustrirane in škodoželjne ljudi, KURC gleda vse, ki v ISO usmeritve napišejo, da je en glavnih pogojev za uspeh komunikacija med zaposlenimi in njih spoštovanje, dejansko pa po isotu ne delajo.

Malo so me uplašili, so me pa KURAC premagali.

Saško je še močnejši in odločnejši, s še večjim srcem za prijatelje in vse ki jih ima rad.

Sala Maleikum

Saaaaaaaaaaaaaššššššššškkkkkkooooooooo
ma piiiiiiiiiiizzzzz……………………………………………….u ja,
samo toliko da veš, da sem se ob tvojem pisanju
od same sreče in veselja in zadovoljstva nad vsem
tem, da te niso ne zlomili, ne zmajstrili, da niso uspeli
v tebi ubiti tisto malo veselja še, ki ga je bilo čutiti pred
tednom dni, da .. no ja, da sem dobila solze sreče v oči.
Pa na bo, kar hoče. Res. In ….. bo jebela cesta, da bi ti
bila zdaj bližje, da te objamem, da ti močno stisnem roko,
da ti rečem: EJ, SAŠKO, TI SI PA RES DIIICC, da mi je to
dano, ne bi se sramovala solz, ki bi mi spolzele po licih,
res ne.
SVAKA TI ČAST, OUR HIRO!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Bravo Saško!!! JUPIEEE*************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Mariči, muca, me meče dol in se bom diskonektal.

Full lepa hvala za pozdrave, če ne bo gužve, napišem kej u nediila zvečer, če ne se pa beremo v torek.

Cmokca, čau.

papa Sašo…aja sej res..kaj pa bo 9. muca nč neve?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vidim, da si ti en velik nehvaleznez.. Hocejo te inkorporirat v evropski stadard kakovosti, ti postavijo cilje in usmeritve, te indoktrinirajo o spostovanju svojih predspostavljenih, te poucujejo, da moras v isto smer kot vodstvo, ti pa tko.. Pa ti posljejo kontrole, ki so le tebi v dobro in ti pomgajajo, da vidis, da delas po crki zakona in poslovni morali… Ti pa pravis, da je vse to K****! Namesto, da bi bil hvalezen, ker ti je vse to omogoceno, ti tko! A so tisti ISO napisal v tvoji pisarni na sipo? Ce so ga na papir, kolikor lahko vidim, obstaja nevarnost, da si z njim rit obrises..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ha, ha, ha, ha, ja, saj, s tistimi trdimi spričevali
ane ??? Veš, kaj jaz delam s temi papirji ….. nauš
verjel, ampak res je.. muhe pobijam okrog sebe,
ja, res, nadležne muhe (ki grejo tako ali tako samo
na d…., pa ne vem, al’ sem to jest, al so to ISO potrdila?)

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hahahaha , Marija , bravo ,
nažgi jih ….
… kukar Kacin …. hahaha

Ja, yeeeeeees, yeeeeeeeeees, tisto
je pa res bla dobra fora, ane? Še zdaj me
zlomi, ko se spomnim tistega zdolgočasenega
in presenečenega Hvaličinega obraza, en sam
velik vprašaj in idiotizem …. ha, ha, ha, ha !!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

To pa ni to , kar zgoraj piše
sicer …. , pa saj vednao malo
levo kidnem ……..

Fizika :

Folk , če prodajate šnopc , prodajajte
vročega , ker ….
sem zadnjič kar v garaži na hladnem pustila
toplar , takrat je bil skoraj poln .
Včeraj sem ga prinesla not , da nalijem
po litrih in ga je kar nekaj manjkal
…………… dragi moji ,
od včeraj do danes , ko se je segrel ,
je ta toplar tako poln , da se ga ofnat ne upam ,
ker bo čez teklo .

Viš , gostinske finte …. ?

Menda ne boš tudi z diplomo …

Z njo pa res ne muh , raj muhče !

jezek ne ve, kaj je to toplar, se slab se pa razume na fiziko alakoholnih tekocin! Toplega snopsa pa tko ne pije…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

A si predstavlja sele Hvalicin ksiht, ce bi bil cjateng mal arminran? Recimo cev 1 1/2 cole… Mu tud tista biciklisticna celada, ki si jo je potem dal na glavo ne bi pomagala..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Jezek , ne me tako razumet , ce
si s foha , men se je res to zgodilo .

Stosi so pa biči , jih je bilo
bolj zanimivo gledat in
poslusat , kot sedaj , ko imajo
poooooolna usta samih lepih besed ,
pa čista nebesa nam obljubljajo v
borbi za SVOJ stolček .

Pogrešam burleske v parlamentu .
To monotono nakladanje me uspava .

Enkrat, ko sem bila slabe volje, ko so me razjezili tisti, ki so meni dragi in blizu, pa tudi tisti ki niso, si mi lepo napisal; ko jih j..e, vsakega posebej in vse po spisku…
no, morda bo to pomagalo…tudi tebi glede na ta ISO..

lep zajčkov pozdrav Saškotu !

jel kaco?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

češnje in grozdje !

…… ljubav i stast ……?????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… makovo polje ????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

… never ending story???

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

To je to :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

GOLA TELESA::::na muco spet meče

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ljubezen
makovo polje
imeti rad
imeti čas
ljubiti
potrpljenje
in na koncu…..še enkrat velika ljubezen !
verjeti morata oba vanjo !

Enako! Sem nekoc davno pri seminarski iz komuniciranja dobil cisto desetko za analizo burleske v nasem parlamentu. Profesor mi je prisel v gostilno za mizo cestitat na originalnosti.. Jaz sem pa samo poslance citiral in primerjal njihove nastope z teoreticnimi izhodisci, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close