Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro ***

Dobro jutro ***

Dobro jutro Slovenija, dobro jutro gmajnica ki počiva v sobotni tihoti.
Vsem nežen jutranji pozdrav, in naj vam ljubezen zasužnji srce….

Zajček zajčkasti , živjo !

Sem že en kos knjige prebrala,
pa 2 kofeta …. gmajnca pa kaže ,
da se pripravlja na spremembo
bioritma , da jutri ne bo
prezgodaj pokonc …

Hvala za ljubezen .
Kar je , je !

Zajček najbolj zajčkasti je malo moj !?

Jutrčka putrča……..zunaj je sonce.yupiee…..Vabi nas ven…..yupieeeeee..gremo na sončka yupieeeeee…..

heheheheh

Lep dan vsem želim…izkoristite vse ,ki plešejo okoli vas….bodite malo “nesramni” JUpieeeee hehehehehheeh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Je zajček kar veliko tvoj , Nioba !
zdajle grem na krajši potep, pa se vrnem kasneje…
zajček bi tudi knjige bral, že dolgo se nisem skoncentriral na to..

Torej je vaš konec obsijan s sončkom. Yeess !

Nič ni še sonca tu .
Prav turobno oblačno ,
prihajam …….. !

Lep dan mucica !

Se beremo kasneje , ja .
Tudi mene so poklicali …

Se srečamo , pa se ne poznamo .
Zihar .

Kje je pa MARIJA danes ?

Uha a potepat..uh pol se pa pejmo a ne…uh knjige bomo brali zajči ne skrbi…muca mora zdej študirat ene druge bukve..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hahahaha , zajček , tudi
jaz imam ušesa , mogoče
se pa spoznava na cesti ….

čak se bova zmenile in šle na kofe, Nioba, zdaj pa dost anede ! Kava bo zapela, pa konec…heca….zdaj gre zares. Tko!

Uh, ja mariči zamuja gor štumpija, jojmene..

Ja, zajček, tko je, vse, kar je lepega v življenju,
žal zamudim. Zamudila sem tisti najboljši vlak,
na katerem se človek bolj komot pelje, zamudila
sem črne oči, zamudila sem ……kaj čem, vse sem
zamudila, vključno s…

Bila sem na vrtu, cel dan, sem pospravljal in kdor je
imel priliko videti moj vrt, gotovo ve, da tega ni malo.
Sem pljunila v roke in … ajd na delo. Bil je malo zapuščen, ker sem se zadnji mesec bolj posvetila pripravi na izpit in izpitu samemu, vrt pa sem prepustila njegovi lastni usodi. Ampak danes, no ja, danes sem morala poskrrbeti tudi zanj, ker ne bo več časa v prihodnjih dneh za te vrsta opravila. Sosedje zdaj študirajo, kaj le sem posejala, ker imam tako pospravljen in “pometen” vrt???

Pri sosedi se dela lovski golaž, ker bo jutri veselica, gasilska veselica. In jaz sem – heh, heh, heh, – sem prava gasilka, resno, no! In bom jutri tekmovala ….. pismo ej, pol pa z gasilci plesala, yaaaaaappppppp, yaaaaaaaappppppp, hura!

Pri gasilski enoti sem tista, ki je … jasno, zadnja, ane, in ima v rokah ročnik in zavpije …
VVVOOOOOOOOOOOODAAAAAAAAAAA!

Jaz sem danes zavpila drugače in so malce pocepali po tleh kot popipsane muhe, zatulila sem : piiiiiiiiivvvvvvvvvooooooooooo, pa hiiiiiiiiiittttttttteeeeeeeeerrrrrr!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček zajčkasti , cmok !

Končno ! Koliko časa moram čvekat ,
da kdo reče ja ! To ni res .

He,he,he Mariči ! Dobro jurto !

Sinoči ste imeli pa komando ” četa stoj ” , ker
se ni nihče oglasil tule ???

Se mi dozdeva , kolikor so mi znani takile
gasilski žuri , da je bolj malo golaža ostalo za
danes …… , pijača se pa lahko še danes kupi ,
a ne ?

Mariči , a si … takrat hotela doma
gasilske vaje naredit , al kaj ?
Tako zagrizena pa ne smeš bit .

Uvav , kaj je vicev o gasilcih tule po teh vasicah
predmastnih , aneda zajči ………….

He,he,he,he , kaj bi ti enga …… pa iz
ižanske šole prihajajo …… mmmmmmmmmmmm , kaj
me srbi jezik ((((((((::)))))))))

Muck muj , ti kar studiraj , samo …..

……… resnost je dedna …….

Dobro jutro !

čeprov je tema še včerajšnja, paše prov tako na današnji dan, k je jutro še boljše, predvsem zato, ker je noč eno uro daljša 🙂

Lepo jutro vesoljni gmajnici in eno lep nedeljski dan!

Jani

Dobro jutro , Jani .

Tudi tale barjanska megla izgleda ,
bo danes eno uro dlje …

Cmoka janiju skozi meglo !

Pismo Jani, a si to res ti, dej uščišni me, a si res ti.
Dobro jutro, prijateljček. Dej, nekej mi povej, a si se
dnes zbudil s skripto na obrazu ??

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

no ja, mene je v jutro odneslo že mal čez peto uro, megle sicer ni bilo, je bilo pa temno ko v rogu…. Kaj pa se dogaja zdejle zunaj… ma do pol desetih ne bom vidu in vedu n’č :)))

Vračam cmoka po srednjeevropskem času :)))))

ne Marička.. danes se s skripto ziher nisem zbudu… Se mi pa kažejo dnevi, v naslednjih parih tednih, ko bo to zelo pogost pojav 🙂 Upam, da to ne bo na ta način.. da is bom s skripto samo zastrl oči, da bi lažje zaspal 🙂

Lep dan Marija in enga velicga cmoka!

Jani

Jani, lep dan tudi tebi. Želim ti veliko veliko
uspehov, res, in tistih večerov, ko boš prišel
do konca poglavja, prej kot te bo zmanjkalo.
Meni je to težko uspevalo, sem le zjutraj vstajala, mi je bilo precej precej lažje, kot čez dan, zvečer pa sploh ni bilo misliti na odpiranje skripte. Pri zadnjem izpitu sem bila ob treh ponoči pokonci in sem do zjutraj študirala. In je šlo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma , Nioba, ti moraš drugič kar ustrelit kot z rafalom, če kaj hočeš zajčku povedat- Je zajček včasih tko glup ko pesa, predno mu uštekajo klikerji.
Saj ne zanalašč, pomanjkanje je to zavesti….samo :)))))))))

cmoka!

Marija, hvala za lepe želje in za nasvete. Verjamem, da jih bom v naslednjih… petih letih še kako potreboval :)))

Lep dan!

enako!

zajček :))))) cmoka!

New Report

Close