Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Vsem!!!
Naj vam prav lepo potiho voščim dobro jutro!Seveda kot je v navadi in brez tega negre v zgodnjih jutranjih urah.Tako..danes je zadnji delovni dan..naj vsem mine hitro…potem pa ene lepe počitnice..pa en velik koš razvajanja…pa kup lepih drobnih pozornosti…pa pa pa pa…ma vse naj naj…
Včeraj je bila bolj samota tukaj gor! Vsi ste nekam poniknili..no mogoče ste že po dopustih…
Sreda je in bodite skuštrani…še sončka počakamo in potem v le dan odkorakamo…

Držite se!Ne spotikajte se..ne padajte…hodite pokončno vzravnano -trebuh not prsa ven..hihihihi Cmočke vsem..*******Lep dan…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oja, muca, čisto potiho, prav na uho skori,
da kakšnega ne prebudiva : DOBRO JUTRO,
OBJEMČKA IN CMOČKA !
Da, sreda, dan sredi tedna, zadnji delovni dan
pred prazniki, podaljšanim vikendom, sreda,
ko je v nas malček nereda, …..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma muca, ne ti men potiho…. Jest mam občutek, da že ko samo naslov napišeš, da se dereš po celi gmajni :))))) Jebiga, asociacije na tiste pikice pa to :)))))

Drugače pa, muca, je bil včeraj pa prov pester dan tukaj gor. Smo doživljali že veliko slabše in če bo tako kot je bilo včeraj, potem se nam za prihodnost foruman ni bati 🙂

Dobro jutro muca in en res lep zaključek delovnega…. hmmmmmm kaj je to… vikend? In seveda lepe praznike in veliko lepih trenutkov, čeprov… dan mrtvih ni glih en prov pozitiven dan :)))

Marija, ma mislim, da je to edina varianta letos, da delamo samo tolko kot ponavad pride vikenda, frej bomo pa toliko, kot ponavadi delamo :)))) Yeeeeeeeeeessssssssssssss :)))))))

Dobro jutro in lep dan in seveda lep zaključek delovnega dne 🙂

Jani

Počitnice – yees – čeravno je to pri nas malce morbiden dan – večini.
Se pa veselim razvajanja tako sebe kot meni ljubih. Ponavadi se dan pred prvim jest hudooo zgodaj napotim na klepet na britof – uživam v miru saj sem vedno lepo sama samcata med lučkami in imam super čvek.

Mi je pa zdej (morte mislit) žal ker vas kar do ponedeljka ne morem prebrati – no ja mogoče pa vas od kje drugje oblajam-nkol ne veš
kje te sreča čaka:)))

Kakorkoli že bo naneslo – želim vam vseeeem da bi se pocartali, nabrali novih moči in se naužili topline in bližine svojih dragih.

pozitiv vajbrejšn od mene

S.O.S.

P.S. Sonček pa je in jst sm tud orto skuštrana

Dobro jutro mucka***
Jani, Marija in ostali…
yess that ‘ s it…..frej dnevi so pred nami….
posvetili se bomo spominu tistih, ki so nam nekaj pomenili v življenju, opravili stvari, ki jih sicer med normalnimi dnevi težko . Morda našli tudi čas zase, za ureditev svojih misli..
Vsekakor se bom nalimala tudi sem gor, ker nisem dovolj sama sebi in se ravno ne zapiram v povoje vsakodnevnega življenja. Ker imam rada , da v moje življenje vstopi še kdo drug, ki ga imenujem prijatelj / ica ..
In evo to je to, to je tako !!!

Čau my starr *********

zajček…. živjo!

Hej, ljubezen moja * :)) Živjo ! Zajček te nežno objema…

:))))))))))))))))))) no no, sej ni tako hudo :)))))))))))

Ni hudo :)))) ma je lepo :)))je nežno, cortkano in sladko:))))))))

opalaaaaa..hahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahahahaha..muca cmok …. saj sem se hecala, vidiš, da prec klizne, ga bom pustila pr mer :))))

Enkrat ga že bomo…bo že vidu hudiča..iz najmanjše luknjice ga zbezljamo na plano..ahaaaa….hopla janček..nč več kidam u ljevo…heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj to je to, napada se ustraši, samo zajčku se ne da več ker se me ustraši. Grem lovit drugam, hehe…yap…..

New Report

Close