Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek TAKO ……..

TAKO ……..

….. prijatelji, tukaj ni več nobnega, jaz
pa tudi odhajam. Ne morem zaželeti “lepih
praznikov”, ker so to pač prazniki, ki so le
boleč spomin na tiste, ki so odšli, ne da bi
nas vprašali, če lahko odidejo… mi smo ostali
in na ta dan skušamo njim posvetiti lep spomin,
drobno ihtečo misel, žarek lepote … rožico in
lučko!

Ampak, lahko so tudi ti prazniki lepi, ker praznike
pač naredijo lepe … ljudje. In mi smo … ljudje. Zato
naredimo podaljšane proste dni …… lepe!

Oglasim se zvečer, čez vse dni, pa zjutraj, pa popoldan,
pa spet zvečer … če bo še kdo tukaj.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mi , ki se oglašamo iz službe , bomo tu šele v ponedeljek .
Če bo še naprej tako vreme kot je zdajle , bodo prazniki lepi.
Ja , spomin na tiste , ki jih ni več , je vsaj pri meni vedno prisoten , zato zame ti prazniki niso nič drugačni od kateregakoli prostega dne. Sem se pa naučila , da gojim samo tiste lepe spomine , onim drugim pa ne dovolim več , da bi mi grenili življenje.
Torej.
Veselim se teh štirih dni , prilike , da bom več z mojimi , možnosti , da se dobimo kaj s prijatelji … ej , lepo bo !
Frendi moji , imejte se fino – drug teden pa …. yeesss :))))

Nikiti greni praznike edino dejstvo , da jih navadno mora koristiti še za likanje , pucanje in to gospodinjsko sranje

Ej, NIkitka moja zlata, pridi kaj k meni, ti
ne bo treba čistit in likar, bova samo rajali.

Čauči, bauči!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nevem zakaj je potrebno prav ta praznik..al kako že naj se izrazim, tako opevati..al kaj jaz vem..ma nič prijeten praznik..
Pri nas nebo nič poseben…Jaz se spominjam mojih dragih skozi celo leto enako…Nič več pa ne na ta dan..Kr malo sem jezna..na te praznike…dan žena…valentinovo…pa materinski dan…pa rojstni dnevi..pa dan mrtvih…pa kaj vem kaj še…
al so al pa niso zakoreninjeni v srcu skozi celo leto in ne samo na tisti določen dan,ki ga znajo opevati do nezavesti..Aja pa pelc modne revije…pa ikebana kontest..ktera bo lepša.Pa nove frizure.pa kaj vem kaj še vse…UFFFF!
Priznam pa nekaj….nekaj lepega je zvečer pogledati tisto morje lučk kako migljajo v temi..Takrat te ob pogledu na to sliko pretrese po celem telesu..takrat ti stopijo v oči solze…in takrat je tisti spomin na nam drago srčno osebo najmočnejši..v tišini..v noči..postane ta slika skoraj resnična…
In to je to!!
Muca se bo tako močno spominjala svoje sestrice še komaj rojene..pa bratranca(ki je komaj stopil v polnoletna leta..a si jih je tragično vzel….Z bolečino v srcu in pekočo zgočo bolečino v želodcu,na tiste dneve ko je bilo vsem nam najtežje……Ampak pri meni ne mine dan,da se v mislih z njimi ne srečam..ampak vsak dan….mogoče mi pridejo naproti celo v sanjah.)..pa dedka in teto..
Tako!!!
P.s. Muca gre pa k frizeru šele v soboto,ko bo blišča in trušča že skoraj konec..ma mal se moram opedenat..pa kakao kull farbo vržt na laske,da prekrijem sive..ekola pekola…******************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Strinjam se s teboj, svojih dragih se spominjamo skozi celo leto, vsaj jaz. Zdaj imam v nebesih tri osebe, katere so mi pomenile veliko. V prvi vrsti izjemna ženska , ampak zares izjemna v vseh pogledih kot da ne spada v mojo družino ( moja mama je proti njej vrag) je staramama, nato prekrasen spomin in globoka žalost še danes, tudi za enkratno žensko, ki bi morala biti moja mama, pa je bila le samo tašča ( zlata najdražja moja tašča ) in nato prijateljica ( veste katera ).
Palete ikeban, ki se šibijo na grobovih, mar one odražajo čustva do pokojnih. Meni je bolj draga svečka, ki je prižgana iz srca in ljubezni do spomina na najdražje.
Saj pridem tudi čez leto in vsem trem prinesem cvetje, poljsko cvetje…

kar se pa frizure tiče in frizerja, imam sedaj kull frizoro, ko imam malo daljše lase in barva je zdaj glih taprava ( mi je eden reku ja, ja…:)))))))))))

OO Zajček..jest mam pa predolge lase..pa jih bom postrigla…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj ne, koliko pa ?

A kolk ja zdej jih mam malo manj ko do sredine hrbta..goste ko svina..ma jih bom prškrtnila tam čez uha en mal..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne, to pa ne, je odločno preveč. Skrajšaj tam do enega dcm..
Uf, ja imam tudi jaz zelo goste lase in vem kako je to zoprno..samo jaz jih imam samo do ramen zdaj, prej sem vedno strigla ku kokoš :))
Če bom zdržala bi ostala na tej dolžini, samo če bo zneslo…

sm pozabila da mam ful skravžlane tko da so poleg gostega še skavzlane..ma dolžina bo čist kull do uha..oz.malo miceno daljše,,hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dej mi svetuj..kako barvo naj foknem gor…v osnovi temna..pa čez Maš idejo kako?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

vstala bom ob šestih ( takrat edino si kupim mir ).
To pomeni kratko frizuro?

Joj ne vem jaz imam zdaj temno melancano, skoraj črno in odtenek rdeče..drugače sem kostanjeva :)))

Pismo moram dol, nimam miru jebemti ..
pridem zjutraj!

Nočko pa lupčka, pa še pokrijem te in lepo ajaj. Ej se slišiva jutri !

UUU lepoo..hej ka če ruknem med črno blond..aa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oki…moj pa drnjoha je mir…lepo spi..ja se piševa zjutraj..pridem!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tudi meni je eden reku, ja, ja, tudi meni, da
mam dobro frizurco: mam kratko bakarno crvenu!
ha, ha, ha, ha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha…wau bakarna vodica..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

cd bo danes nared in poslan v soboto !

tebi in muci..

ojoj koliko vprašanj imam o ljubezni..

Pismo rosno muca, če imaš črno barvo imaš tako malo možnosti za kombinacije se mi zdi. Ja kaj čemo zdaj naredit ?
Al orenk udar v desno in čisto out barvo, al pa telje dodat šok pramene ?

Muca, mene posluš, naša “ta mala” punca si je
na temne, skorajda črne, skorajda črne ! lase dala
rdeče pramene, tiste ne živo rdeče, ampak nekako
na malo bordo rdeče pramene in ….je….. ubitačna
kombinacija, u b i t a č n a !
Probi, res probi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pismo, ej, ne postavljaj vprašanj o ljubezni,
jaz sem s v njej izgubila , ……izbugila,,,,,,,,,,,,,

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pismo, ej, ne postavljaj vprašanj o ljubeznjaz sem s v njej izgubila , ……izbugi,,,,,,,

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ampak mogla mi boš nekaj razložit slej ko prej, da bo zajček vedu če je to to al pa ni ? ( ljubezen ) :))))))))))))))))))))))))))

Kaj naj ti razložim, zajček moj mili, kaj, reci,
vprašaj, daj zdaj, potem bo prepozno!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close