Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SEm aut of life….???

SEm aut of life….???

Povejte mi..res me zanima…
Trenutno se ukvarjam z neko neznano cifro,ki se je zapisala kot neodgovorjeni klic na mojem mujotu…Ma nikoli ne pokličem nazaj na neznano cifro..a sem res aut..mislim čist mim…Kaj vi kličete v tem primeru nazaj?Res me zanima..jaz nikoli….me pa firbec matra kdo je to k me je nucal…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V kolikor ni pomota,bo klical nazaj.Nato vzdigni :-))

Ja seveda ! Jaz pokličem , tudi če ne poznam cifre .
Včasih je pomota , včasih kdo mobi zamenja , največkrat je pa kaka službena zadeva .

Vedno pokličem nazaj .

Neznane cifre ne kličem nazaj. Kot je rekel NR če te bo nucal, bo klical spet.

Viš jaz pa nikoli….SEj mogoče je kakšen poznan..ampak mi cifra ni znala oz.je nimam v imeniku…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Podobnega prepričanja sme tudi jaz.če me je res nucal bo še poklical..eko…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Vam dam kar prav , ja !

Očitno imam jaz službo in privat žulejne preveč zmejšan .

Zaenkrat se poslavljam.Se beremo :-))

Oh ne nioba..poglej le zakaj misliš,da jaz dobivam pomisleke..prav zato sem dala sicer to nepomembno temo ven…
Ni to zdej znak,da maš zmiksano kot praviš…me je kot firbec res zanimalo,kako to stvar prakticirate..Lej moj mož tudi vedno pokliče nazaj..jest nikoli..pa sva že imela okol tega kar nekaj debat! Meni se zdi neumno klicarit nazaj po eni strani..po drugi pa…sej veš..nikoli ne veš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eh , razumi me prav ….. imam sluzben mobi , pa privat mobi ,
klicejo me pa na oba , ker nisem do casa sama ločila službe in
svojega časa …. tako nekako sem mislila , muck muj .

… kdo že napiše tisto .. cmok +1

Čebelica:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jaz iz PC-ja napišem SMS in vprašam,
kdo in zakaj me je želel in naj me, če me
še potrebuje, še enkrat pokliče! Tko!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jaz sem očitno preveč radovedna, da ne bi
poklicala nazaj. Morda mi pa kdo želi sporočiti,
da …….in da……. sem zadela na …… in da bom
dobila…….in da mi prinesejo …….. in da mi podarijo ……..
in da ………. in ……..in ………in ……kaj veš, morda pa me
nekdo nekoč pokliče samo zato, da mi pove, da me
ima ……..rad, ha, ha, ha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zdaj so pa Mumini, jih grem gleda in
grem z njimi v Mumindol! Tam mi bo
gotovo zelo lepo.
Se beriamo!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha kapišam..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki a niso več fracki…in fračjidol..hehe ma pa grezna jama marjetka..heheh oo kašna fina risanka..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A haaaaaaaaaaa !

A martinčkate , el da ?

Uboge gosi ! Kaj so krive tega “praznika” !

… pa, če grem na Ptuj , pa napišem , pa pošljem , pa ne dobi , pa se več ne javi , pa nikdar ne bom izvedela , da me je hotel rad imet …..

Kej pa pol ?

sej res , ja . Hvala .

Tist ta prvi cmok je za takoj , a
tist +1 je pa za .. ko je ni ?

Kdaj bodo pa Smrkci zopet ?

Ma , bom prav dopust vzela , da se jih nasmrkastim , k so
tako smrkastično smrkasti . A sem prav napisala , ne vem .?

Nioba ! Odsmrkaj !

Prav , že odsmrkavam .

Smrkastično lahko noč vsem !
Smrketa .

tisto plus ena pomeni eden več za zajčka 🙂

Jaz jih tko ne papam gosk.
rada pa jem smrgode 🙂

Dobro jutro zajček .

A tako je s tistimi cmoki , potem pa

cmok + 2 ! Ti se boš odebelil , zajček , veš koliko

moke je not u cmokah .

Lepo nedeljo .

Hahaha , še ne vidim dobro in sem se zgrozila ,

da snrkce …..

Sončno , od 7-12 stopinj bo … gremo ven .

New Report

Close