Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Fertik sm…

Fertik sm…

Najbolj sm se bala..in zdej je to to….S tamalim morava v bolnico.Na preiskave..čist sm fertik res……:((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nkar muca. Bolje da ga preiščejo in pogruntajo za kaj gre, da se le čimprej dete pozdravi.
Objem obema.

Držim pesti zate in za knedla.

C.I.C.

Ja, muca, najbolje je tako. Lahko bi se
še teden dni oba doma “pacala”, pazi,
razumi besedo “pacala” pravilno, mislim bolj
kot na matrala ali nekaj podobnga, pa ne bi
bilo nič bolje, pa bi se potem vseeno morala
odločiti za preiskave in prej ko daš te stvari
skozi, prej bo dete dobilo prave reči za
preprečevanje takega stanja, v kakršnem zdaj
je in……… morda mu bo po vsem tem tudi prej
bolje, njemu in tebi bo odleglo, verjemi. Danes
je to res tako, kot praviš, da si čist fertik, ampak
to je danes, ko si utrujena od vseh dni nazaj.
Jutri bo zagotovo bolje, ker boš tudi rešena dela
vse te negotovosti, kajti ponavadi je negotovost
tista, ki človeka zdowna!

Drži se, muca, ti in mali. In poročaj še kaj!
Ostani na vezi, bo vseeno za par trenutko lažje!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

….te čuva in želi tebi in tvojim sončkom vse najboljše…

Mogoče bo zdaj boljše….

Če pa ne bo, pa držim pesti za vas tri …

Muca, zdaj že veš, da je ta pregled nujen. Vsi in vsak posebej, pa mislimo na vaju !!

probleme imam s telefonom, mujotom, čaki da menjam baterijo pet minut! Piz….a!

Dolžna se na tak način zahvaliti vsem tistim,ki ste mi z lepo besedo tolažbe stali ob strani..
Sicer še ni končano vse skupaj..Se je pa en velik kamen odvalil od srca..Maminega srca….

Tkole..moj mali preživlja virozo z temperaturo,vnetim grlom,iz noska pušča in močno kašlja..Ja kaj je to,res nič tako hudega..ampak naju poleg vsega pestijo še težave,ki do sedaj niso razjasnene..Nismo vedli,kje tipat,kam se obrnit..Tisti,ki me poznate že od samega začetka veste,da ima moj mali strogo dieto..Ker je elergik..Nesme uživati nič hrane Mlečne in nič kar je jajčnega..No Po vseh kalvarijah ki sva jih hodila skupaj,prestajala dneve in noči skupaj v bolnišnicah…je vse potihnilo za skoraj eno leto…Sedaj pa se je po rahli infekciji (bruhanje driska..zopet začelo..Ni in ni se umirilo.)
Kaj kako,čemu..pa sami veste je zelo težko..še zdravniki ne vedo vsega…Hud napor je bil.res,še danes me je močno tiščalo v želodcu in sedaj posledica vseh skrbi,ki vem da jih še ni konec..je moje res slabo počutje,bolečine v želodcu….ampak sej bo.
zadnje dni sem bila res pošteno zaskrbljena…Hoteli so naju dati v bolnico..naj tam preiskujejo naprej..Ampak kot mama..sem takoj začutila da to ni oki.Veliko sem ze dozivela po bolnicah,res in vem da ne pretiravam..Ampak v tem primeru bolnica za naju nebi bila resitev..Preiskušali bi,bogega reveža tenstali..v bistvu nič konkretnega nebi imela od tega..zato sem že z eni rokidržala napotnico.z drugo pa brskala,iskala zadnje bilke..kaj naredditi in kako.In uspelo mi je….Povezala sem se z zdravnico,ki je dokaj uspešna,ki je strokovnjakinja na tem najinem področju.Ta bi nama še najbolje lahko pomagala.Povedala sem ji problem,ga opisala in prevzela naju bo v svoji kliniki.temeljito bo pikca pregledela,pretestirala..in to je to dragi moji,kar sem jaz hotela..temeljit pregled,ne pa samo ležanje v postelji in hoja okoli žerjavice..No od te strokovnjakinje resnično pričakujem neke rezultate…In upam na najbolje..Kajti najti je potrebno samo vzrok temu stanju otroka,potem se bomo že znali otroku pomagati.No tako..nevem kolko ste me razumeli…ampak uhh res najhuje mi je bilo,ko sem se s tem,da pač nisem šla v bolnico postavila na nek način zdravnici po robu in ji pokazala in predlagala drugo rešitev:saj bolnica še vseeno ostane,če ni druge rešitve..Toliko..res človek mora biti velikokrat dosti močan,da lahko sam premakne gore,sploh ko se gre za tvojega otroka..Evo tu sem jaz in pomoje večina nas hudo ranljivi..brskamo in brskamo in naredili bi vse samo v dobro svojih otrok.:Bojim se le,da mi vse te moči in energije nekega dne ne zmanjka..zelim si,da jo imam dokler bodo moji otroci majhni…Kajti potrebujejo me….Uh nevem če me boste razumeli,kajti jaz od nekdaj nisem dober pisec in ne dober govorec….Ampak poskusila sem in HVALA VAM!!***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Eh muca naša, veš, ti imaš energije toliko,
da človek kar težko verjame. In dejstvo je,
da matere in žene pobirajo energijo v tem,
ko si jo “delajo”, ko imajo male otroke, pa
to niti vprašanje ni. Vsaj pri večini, kar sicer
potrjuje pravila. Ko bo dečica starejša, boš
pa na drugem področju počela tisoč in eno
stvar, ker si polna moči in volje. Tako o tem,
drugo pa je, da so novice v zvezi z alergenostjo
pri tvojem pikcu kar nekako razveseljive, četudi
še ne dokončo rešene. Ampak, bogme, vsaj
premikati se je začelo …. in tudi pri tem je bila
tvoja energija odločilna ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close