Najdi forum

uh

Na srednjih je neka Jana odprla svojo temo in sem jo vljudno prosila naj menja nick. Lepo se je odzvala in povedala, da bo odslej Jana1. Prejle pa grem brat njen odgovor na eno temo, sem pozabila naslov, avtorica je Karin, pa je bil odgovor Jane1 takole :

Avtor: Jana1 ()
Datum: 13-11-02 13:08

Draga Karin!

Ljubezen je mešanica dajanja in odpuščanja.
Tudi sam sem v podobnem položaju. Imam dekle, ki vem da me ljubi iz vsega srca a kaj ko jaz ljubim drugo. V resnici sem slabič, ker tega ne priznam nikomur razen sebi. Sam sebi ne privoščim sreče. Če ga imaš rada, odpusti in ljubi, če ga nimaš mu daj to vedeti. Verjamem pa, da smo ujetniki nas samih.
Vso srečo pri pravilni odločitvi!

Zdaj pa sem prestrašena :))) hudiča a je to moška persona ? JUJ !
Res ne veš nikoli kdo ti je na drugi strani, razen če ga ne poznaš…pismo rosno ej…

Pravkar sem te zadeve tudi sama prebirala in
po svoje komentirala. Ravno sem hotela napisati,
kako se da vse urediti, če ostajajo na oni strani
ekrana “osebki” še vedno ljudje, ko opazim tole,
da je Jana1 – pisal(a) kot moški? In sem se vzdržala.
Ni mi sicer mar, kdo je “zadaj”, da je le človek. Me pa
rahlo požgečka v trebuhu, če se z nekom pogovarjam
kot z moškim, pa se izkaže na koncu, da je ženska, ali
seveda obratno. To pa ni prijeten občutek. Zato menim,
da bi ga ne bilo odveč vprašati, kaj je – il si muško, il si
žensko. Beseda ni konj? Napiše sicer lahko karkoli, važno
pa je, da se človeku da vedeti, da je naredil pomanjkljivost,
ki je bila uočena! Uf, bemti, opažena, bo bolje, kajne?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jani tud ni :))))))) NO, je pa hudič k ne veš.. kdo je na un strani ja :)))

Lepo popoldan Jana in seveda, tudi vsem drugim 🙂

Poslušajte kaj vam jaz povem,štrukeljce skuhajte tiste rad jem..heheh No malo za šalo malo za res….
Ma še s tem se obremenjevat kdo je na drugi strani.Ma zarad mene naj bo i muško i žensko u eni personi.
ma ne res..itak ste tisti s katerim komuniciram hahah skoraj preeverjeni tam dol..hihi
Je pa pametno bit oprezen..saj se za enkranom lahko skriva karkoli…jaja

Čudno ja, da ni nihče reagiral na to . Malo se bojim prepirov, sicer bi podrezala, no mogoče bom vseeno poskusila :))) . Sicer pa običajno resnično kontaktiram s tistimi , za katerega sem skoraj sigurna, da so kar naj bi bili :)))))

Jani živjo 🙂

Jana živjo :))) ja, jest dober vem, kdo mi je tole rekel in kdo je na drugi strani :))))

Jani študira…. kako se najlažje naučit… mislim.. kako najlažje vbit v glavo nekaj dejstev :))))

Zdaj ko ni Jane tuki, a ti lahko jaz kaj pomagam. Katero dejstvo naj ti ubijem u glavo ? :))))))))))))))))

dejstvo s strani 158 do 510 :))))) v mojem žepnem priročniku za naslednji izpit :))))

cmoka zajčku, pa še enga za Jano :))

Ne ! Ne bo šlo :)))))))))))
že vem na kaj napeljuješ okrog žepa ( priročnika :)))))))))))))))))))))))))))))
joj, umiram…

:))))))))))))))))))))))))) ojej :)))) pa ne no.. ne tooooo :):):)

Prav, lahko drugače :))))))))))))
joj, si me nasmejal :)))))

ja no… če je pa res žepni priročnik… knigca za v žepek.. tamali… ma samo 500 strani :)))) in jest sem pa šele pr 200.. o šiiiiiiiiiiiiiit :):):)

Jani :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
prosim :)))))))))))))))))))))))))))))))
kaj mi že skoz hočeš povedat ?? :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ja n’č :))))))))))))))))))))))) da je žepni priročnik odločno prevelik ………….. :)))))))))))))))))))))))))) za kej naučit :)))

Ma de se uči, bela cesta, a na zastopiš,
da študira priročnik, žepni priročni, ane Jani,
ki nima glih ne vem koliko strani, a je kot za
žepnega kar ……….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

čak, bomo vidli, če je prevelik :))))))))))))))
pa se ne bomo učili, bomo tisto kar znamo :)))))))))))))

Ja, saj mu pravim, da se bo sam bolj malo naučil. V troje gre lažje ! Jaz ti on

…pa žepni priročnik…
joj, saško kje si, da raztumačiš !

:))))))))))))))))) ma ni velik.. debel je madona.. tolk listov no :)))))))

obsežen, ja :)))) no zdej ne študiram več.. zdej študiram še samo to.. da se zlegnem u pojstla pa.. du 5 n’č navjem :)))

mi vi oni :))

sej jutr bo pa spet obtožu, da smo tako temo načel.. pa glih k njega ni blo tuki :)))

Midva, midva, midva ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

uh, hahahaha…uh….
bova listala počasi :))))))))))))))
hahahahhh..

New Report

Close