Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Premalo rama v glavi !

Premalo rama v glavi !

Ja, s poštnimi strežniki ni blema…ko ga imamo polnega, fuknemo neki ven in je stvar rešena…drugače je v glavi.
Nekatere stvari bi prav rad pobrisal, pa se nočejo, zato se pa kakšne lepe ne shranijo…..

Gre za eno punco…

Običajno imam te probleme, ko po dolgem času vidim v kakem filmu kakšnega igralca…pa vem da sem ga že videl, pa ne vem kam ga dat…zdej pa tole.

Bilo sada neki dan…..stojim pred ženino službeno bajto v PO in jo čakam da pride po štengah, in mi naloži tlako za tisti dan :))), pa med čakanjem opazujem eno lepo dekle, ki se približuje po ulici…uff, kako dekle !

Tiste sorte, ko ti trebušno prepono avtomatika skrči, da začneš vamp vleč nekam ke zad za hrbtenico.

Vse očitneje je postajalo, da ima opravke ravno tam, kot jaz. Oči mi je vleklo narazen, ker sem z enim gledal njo, z drugim pa opazoval stopnice in ženin prihod. Jasno…približno obe hkrati :(((
No in da bo zmeda popolna, pride una mimo mene pa reče : “Čau Silvo, kako si kej ? ” ..in se nasmehne in že jo zgradba pogoltne…..

Naslednji stavek poznate.
“Kdo je bil to? “

Potem pa zaglav.
Kdo je bil to ?
Kaj jaz vem kdo je bil to !
Moja zadrega je delovala v stilu ” It’s not what you think!”….no pa pustimo zdej to….mene se vedno bega, kam to punco vtaknit…benti.

Videl sem jo že, to je sto posto….ampak kej, kdaj, kako ve kdo sem jaz?

A ma kdo kako r’cnijo, kako spraznit malo rama v buči?

Allora mucek naš mucasti . Ma se mi zdi, da hočeš od nas preveč. Saj te imamo radi, tudi ti radi pomagamo. Samo za vraga milega, kako naj ti mi resetiramo kepo, ali še huje, pomagamo najti vir od kje in zakaj te to lepo dekle pozna, ko ne vemo kje in kod se sicer plaziš. Najprej nam daj podatke jasne i glasne za par let nazaj, potem se morda mi le spomnimo :))

Ja ja Zajček, ti imaš zadi kako svojo kalkulacijo…zakaj bi mu pomagala, n’kol ga ne bom ujagala :)))))))))) no, tako si mislim, zdej ko sem bral kakšna si v postelji :))))))

No..ker vidim, da se s tabo lažje pogovarjam o desničarjih…tle maš eno foro:

Ljudje, ki so se lani vpisali na fakulteto, so rojeni leta 1982.
Za njih je Tito samo še ena zgodovinska osebnost.
Dan republike – 29.11. ??????
Zelo verjetno ne vedo, kaj je štafeta mladosti;
Nikoli niso bili sprejeti med pionirje;
Ivo Lola Ribar – neki novi pjevač?
Ne vedo kdo so Tihi in Prle. Za Boška Buho tudi niso nikoli slišali:
Ali je bila v Sarajevu res olimpiada?
Irak in Iran v vojni – a res, kdaj?
Dve Nemčiji – Halo!??1
V njihovem življenju je AIDS vedno obstajal;
Spectrum je starejši od njih;
Izraz: “zveni kot pokvarjena plošča” jim ne pomeni nič
Nikoli niso imeli gramofona
CD je bil na tržišču leto pred njihovim rojstvom;
Ali so res obstajali črno-beli TV?
Vedno je obstajal video;
Večina si ne more zamisliti, kako je sploh obstajal TV brez daljinca;
Rojeni so, ko je izumljen walkman
Parne in neparne tablice – stara matematika???
Najden je Titanik! A je bil kdaj izgubljen?
Michael Jackson je od nekdaj bel!

Ti ljudje so lansko leto dobili volilno pravico, pa si vi mislite!

Ma mi bo Niki plačala za vse, kar mi je stenstala :)))
ziher de ! Pride cajt, ima srečo, da je zajček nebeško dobre volje 🙂
To srečo imaš tudi ti danes ! Sicer pa, te ne lovim več, ker sem že obupala, to veš. Si neusahljiv vir kreposti sicer, samo jaz te ne dohajam in te ne bi verjetno niti v postelji :))))))
kar se pa desnega tiče, to kar si navedel zgoraj..
ma a hočeš, da znorim ?

hard reset :)))) Al pa, da poiščeš to punco in jo izprašaš, le od kje se poznata 🙂

A hard reset? Ma ja… z glavo v zid.. ku butnskala :)))

ma ne.. dej jo ti nam kar nariš sem gor :))) pa bomo ziher pogruntali kej pametnega… sej veš 🙂 mi znamo ;)))

:999999999

Znorjeni zajček stolkel cel lokal

(Delo, 14.11.2002)

To, Jani….BUTN; BUTN :)))))))))))))))9

A uno da bi vprašal ?
Ma a si nor…jaz sem bil “taglavni” takrat…nasmešek gor pa…”Kako je kej s tabo?”….ne morem zdej od kje se poznava :(((

ja.. in žalostno je, da nekateri tako zagrizeno pometajo tud ta del povojne zgodovine pod najdebelejšo preprogo. In tega jaz ne maram. Če zgodovina obstaja, je zanimiva, pa naj bodo to komunisti, rdeči, beli al tazeleni… Ne vem, kdaj se bomo naučili, da zgodovina ni stvar politike ampak zgodovinarjev.

Se še kdo spomni, leta 91, po osamosvojitvi, ko na slovenskih radijskih postajah, skoraj ni bilo slišati hrvaške glasbe, kaki še kakšno bosansko, makedonsko ali celo ne daj bože Srbsko? I to sve u svrhu politike. Majku jim črnu i belu… Take reči me jezijo. In kaj se je spremenilo od takrat (govorim za glazbo)? Veliko. Hrvaške muske na kubik, vse ostale muske z nekjdanje juge pa za… kubični cm. In zakaj to? Zato, ker smo kao s Hrvati že v boljših odnosih, z Bosanci se tko ne moremo, Srbi so nekako že boljši od kar je Miloševič v Hagu. Kdo pa so Makedonci? Pa Albanci? Pa Črnogorci? U jebote….

Zato je Jani tako vesel, ko na radiu SORA!!!!! zadnje čase posluša Bijelo dugme, pa ko usekajo Električni Orgazam – Svira rokenrol cjela yugoslavija….

Ajd mejte se… Jani zdej posluša Svira rokenrol cjela Yugoslavija….. Aja, to je komad, ki je bil v podlagi filma Lepa sela lepo gore….

p.s. lahko bi ta primer iz muske prenesel na kakšno drugo temo ali področje…. pa nima smisla 🙂

Back to the future 5. dio :))))))

AMEN Jani !

Kudnt agri mor

🙂 welcome to the club….

…doniš…. men tud una tipka “delete po defaultu” včasih neki nagaja..
ampak viš to je že za neki dobr, ma je treba met še kaj placa na disku;-)

saško nč bat če boš res nucu kakšno info – jo boš tudi najdu:)))

Včasih je pač res bolje da nekaj ne vemo (kar ner veš ne boli).

He, pa še čisto vest maš lohka ko si ženi rekel da ne veš kdo je to!

jest še zmeri čakam kdaj bo mene pamet srečala……. do nov to glih tik preden grem na rajžo kee nekam – eni temu pravjo v ta drugo sobo;-)

kokrkol, kjerkol ste že vas camakam

gled to hir det!!!

Fanči, Fanči, pazi.. lisice.. okol in okol so .. pazi Fanči strelej, strelej…. Kultna nadaljevanka neke… zogodovine hehehehehe

Aja, ja maš prov, ni glih.. za spraševat, ampak, ziher se jo boš spomnu, ziher.. enkrat bo kar prletelo.. od nekod :)))

Ajd, BUTN BUTN!!!

sam da nas bo.. srečala pamet ja :))) jest osebno bi najrajši vidu, da bi blo to glih po tistem, ko bi vstopu v “drugo sobo”

cmoka severnici

mi tu:))

….molim te ne nagni se kroz prozorrrrrrrrrrrrrrrrr

ojla severnjak:)) ha bolje poli kot tik pred tem, ne da;-)

zato pa jst prsegam na klever fante,
predvsem klever po srcu – jaaap

*idem tamo gde je sve po mom*

…doniš Platon pa njegova Utopija – mam filing da se od njega pa do dons nismo kej preveč naučili….

tralali tralalo …..problemi so, problemi bodo, klinc jih gleda aneda…..

važn je da smo sončki-tko

šaljem opet pozitiv vajbrejšn

C.I.C. & S.O.S.

Selma.. putuje….

Ma sej je tuki neki yugonostalgije, ziher je to, samo… vseeno smatram da je zgodovina pač stvar zgodovinarjev in naših osebnih spoiminov, katere pa pod nobenim pogojem ne moreš spreminjati 🙂

hir is van cmok for u

gracias porfavor :))))))))) in seveda.. vse kar je klever ponavad leze na kup :))))

sent ju bek van big kis:)))

….to ni politični song………… jaaaaaaaaaop

in veš kva da bo men en poltik moje spomine spreminju : no vej

in ko gledam une k se po vetru abračajo sm včasih tud žlehtnobna&
se spomnim une ….ostani đubre do kraja…

haaa, NE DAJ SE INES

…..novo, novo, vreme
….prelazi
granice budučnosti…

V dobri volji in pomoči probejva tkole.

Tale dečva,k te je čist mehkega nardila..heheh je bila očitno nekoč tvoja znanka.Ampak skor sigurno je bila drugačnega izgleda.Bolj zalita,ne tko kull in hot.
Ker če bi bla hot..ma je nebi pozabu.Tud čez sto let ne….Zato pa zdej malce pobrskej po spominu,ktera je bla manj opazna,pa da sta se poznala..,pa da ji je bla podobna…heheh Sm ti velik pomagala kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

tenk ju :))))

Ja… viš, tuko lepo zložiš skupi besede, da ne bom n’č spreminju :)))) Vidim da obvladaš sceno…

Ovi Čorbovci so bli total zakon u vreme Yuge…. potem so nardili.. Bora je naredil napako in se vrgel v politiko, ampak, lani izdani CD je zakon. V besedilih piše predvsem o tem.. kako so billi slepi u vreme rata, o sociali v srbiji v teh časih… Ja… so še vedno zakon!!!

:))) haaa saško saškast kliči MM za umor, ne da;-)

cmoka ….. ko ste face:)))

zdej sm žiher neobrzdana ne da, ko me šefica upredalčkala;-)
tralali-tralalo

S.O.S.

*idem tamo gde je sve po mom* smer NOOOOOOOOOOORD
PA ŠE IN sm spet k je Siddartha tud tak album izdal-YEEEES

forever young ouuuuuuuuuuuuuu

men se rolaaaaaaaaa -jaap

Zvečeeeeeeeeer pa stopiš v moje sanje, zdaj živim samo še zanje.

++++++++++++++++++++++++++++++

Ups, muca to je bilo namenjeno nadaljevanju tvojega podpisa.
(Ni kej…Saško tudi kako nedeljo….župca, pa tenstan krompir pa glasba po željah :))))))))))

Torej….glede tvojga odgovora…neeeeeee prej obratno…Saško je bil bolj suh, zdej je pa dal orodje pod streho, ja :(((((((( kot vsak dober gospodar….čeprov, jaz bi vseeno raj slabo gospodaril :)))))

n’č 🙂 pomoje čist nič :)))

New Report

Close