Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek med prijatelji…..kviz again

med prijatelji…..kviz again

…med prijatelji, med prijatelji,med prijatelji
že dolgo nismo zbrani pili ga….

….vsak probleme svoje prinesel bo s seboj……

naaa – zdej pa mene zanima če kdo ve kdo to pojka
je mene tud popadla nostalgija…
k ste taki srčni:))

S.O.S.

ni Ivo Mojzer….? al je… ne Alfi nipič pomoje ni …Uh šit :)))) Severnica… matr… čak da še mal premislim

Uh , na zdej !!!

Niki se je pa že razveselila , da je to vabilo in uganka , kdaj v bližnji prihodnosti se prijatelji končno srečajo 🙂

kva dej banda….ej generacijo moja….

eno pomoč eko: zlo mal komadov = posnetih

velik se je plesalo s to musko v festivalni …

med prijatelji, med prijatelji, med prijatelji:)))

Jaz ne morem ugibat, ker sem za to muziko
bolj tako, kot bi me potegnili iz naftalina!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

japajade – ne se vadit ino unril rožce men sadit;-)

Ti pa naftalin- HALO??????
– ajd da bi rekla vrtnica pol bla jest čist tihu, tko pa ne morem bit, ke jest krivice ne maram, jaap

je tole maslo tud tvoje generacije- sem ziher da veš, sam note ti , te ti manjkajo… jest pa tuki tud ne morm nč pomagat ke dobro pojčkam sam posluha pa glasu nimam;-)

važn da mamo muzko radi-TKO
he,he, pa da ne plešemo zmeri tko k drugi hočjo -eviva fajtarji!!

bom počakala do jutri – ke pol boste pa vsi rekli ajaaaaaaaaaaaa,sej res..

mrbit bo pa NAŠ modri ježek vedel:)

P.S. sej priznam če ne blo dokumentarcev-se tud jest ne bi spomnla …
tolk o naftalinu((((((((::)))))))))))))))

Sem tudi sama stala eno par dni v vrsti za
delitev posluha, pa so me kar po vrsti vsi
prehitevali in ko sem prišla na vrsto, na viš
ga vraga, je bilo pa tako, kot v vrsti za kruh ….
ga je zmajkalo. In men je tudi zmanjkalo
štrene, a veš, po kateri bi šla, da bi do posluha
prišla. Če se lotim petja jaz, potem me prosijo in mi v vsem ugodijo, vse želje mi izpolnijo, futrajo me z vso mogočo hrano, samo da imam usta in glas drugače zaposlen, le s petjem ne! Toliko o mojem petju in posluhu. Sluh imam pa razvit, tako pravijo doma, kot lovski pes! In voh taisto, samo za voh bi še ne rekla, ker imam vseh pritiklin, ki označujejo in so za to lastnost potrebne v veliki meri kar preveč, ne le dovolj. Tako za to o vohu bi človek še ….. nekako…….. z resnobnostjo ………. sprejel …………

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Imaš pa posluh za človeka ,
to je najlepša pesem na svetu !

Mogoče pa Jež to poje , kaj pa vem …, mi ni
všeč njegov glas , kdorkoli že je …

Meni se dopade od Korada in Brendija

tale : oj kozarček moj , bodi tu z menoj ,
stoj mi noč in dan na strani …….

Ma , dejmo ja , enga Traminčka ! Tistga , ta pravga …!

Spet pozabila … Leeeeeeeeep večer Marija .

dober dan prijatelji-thnx god is friday, ne da:)

ha, vidim da sem zastavila dobro uganko… kakorkoli
daje se na znanje:
to pesmco poje ansambel ŠOK ki je tam nekje od 70-80 dalje prepeval po Sloveniji (mislim da je zadnjih nekaj let član tudi Čarli Novak)

en prijazen dan – zunaj je ko da prihaja pomlad;-)

pacmakam

C.I.C.

severnica, mater, moraš rečt, da sem bil bliz. res nisem poslušal ansambla šok, sem bil pa fan Iva Mojzerja, Alfi Nipiča, Ditke Habrl, skupine Vrane, da o ponovnem združenju Kameleonov ne govorim, ker je bil njihov koncert v Šk. Loki davnega leta 80 nekaj največjega, kar sme doživel v moji koncertni zgodovini :)))

Evo, mal sem zgrešu, pa v bistvu zadel 😉 Je del zgodovine 🙂

Aja, no moram povedat še to, da v letih 77 do 81 nisi v Slo mogel dobiti ene pametne plate angleških glasbenikov. Plošče je takrat izdajala Beograjska RTB in Zagrebški Jugoton, posledično temu, pa so v Slovenijo prihajali samo ostanki naklad (primer skupine Crosb, Still, Nash & Young, ko je bila prva naklada 1000 LP, v Slovenijo pa je prišlo 15 plošč – preverjeno).

Lep vikend Severnica in vsi ostali!

Jani

:))) generacijo moja.

lep vikend kjerkoli že boš z družinico.
CMOK

tud teb lep vikend :))) Jaz ga bom nekaj preživel še tuki v službi, doma pa.. za buklo 🙂

Dobro jutro severnica!!!

Jani ti si pa res priden..resnično..če bo šlo tko naprej ga bomo še prej pili..No na žalost ti lahko povem,da men tko ne gre..spet na žalost..sem mogla včeraj spustiti eno predavanje zarad sončkov..uhh kaj naj rečem men gre vse na glavo…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

daaan:)
jest sem enkrat v soboto tukiiiiiii- morš mislit, haaaaaaa

evo še enga za buklo (PC surfing needing blody infor..)

ampak najprej grem zdele vse vas v blaženem miru prebrat-jupiiiiiiiii

eviva gmajna droha(((:::))))))

prilimam CMOKA!

S.O.S.

ahoooooooj muca – jest skoz mislim ko morš bit ti ena ornk mačka:))))

ne se sekirat muca, enkrat na glavo, pol pa tudi nekega lepega dne v glavo:) In se spet ponavljam: vsaka stvar je za neki dobra-tko.
Ha, včasih sem ko una :stara plošča……
…doniš če pa nimam pisateljske žilce ampak sam dolg jeziček….

važno da ste ti in mucka v enem kosu – ostalo pa vse ob svojem času.

enga CMOKA za spodbudo od mene iz Butal -jaaap

Ampak ko prideš u prestolnico – maš da zvrcneš da peljem jest eno vornk
MAČKO na kafe:)))) Obljuba dela dolg in če jest neki abljubim pol to drži-jaap

S.O.S.

heheh hvala za komplimente ma paše kaj naj rečem..ampak verjem nisem tko dobra kt zgleda..hihihihi
Cmoka****
jaja bova šle na kofe..hej pa zajčka bova zaplenle še prej….Čaki aja pa tistega črnega vražička, k ga nisme vidla že uh in oh časa….K tud sma obljubljam,da pridem pridem…
Da bo volk sit in koza cela….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kar lepo gre mačka z mano, pa ti starči, pa gremo k temu vragu. Ga bom jaz poklicala in napovedala naš obisk ! yeess !

hahahahah ojej…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mua, vztrajej pa bo 🙂 in ne se sekirat, saj predavanja in izpitni roki še bodo :)))

Lep dan!

Jani

severnica.. najs to si ju hijer :))))))) Lep popoldan in cmoka 🙂 Jaz bom s knjigo pomoje.. zaspal danes :))))))

Jep..sej si morem le drug termin izbrat..ampak sej veš bi blo lahko že zadej….ampak me zmeraj udar k ni treba.. uh volje mam pa še za izvoz…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani – doniš tole pa ni dober … s knjigo zaspat- mislim..

raje ženkico vzem po kovtrčka …

Nej knjiga čaka, ti se rajši cartaj z življenjsko sopotnico:)))

nč bit hud – sej sem povedala da sm dinozavrček, oki?
viš yu najs vikend, slipi or not slipi…

CMOK

New Report

Close