Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ta grenka črna pijača

Ta grenka črna pijača

Kavno zrnje vsebuje kofein,maščobe in sladkorje.Skrivnost učinka kave je kofein-alkaloid značilnega grenkega okusa.Kofein draži možgansko skorjo in v majhnih količinah poveča občutljivost čutil,pospeši delovanje srca in ožilja ter dviga krvni pritisk,s čimer možgani dobijo več kisika,kar pivca poživi in mu omogoča ostati buden.Uživanje kave tudi odvrača depresijo in razvedri duha.Aha a ste vidl.bemti.v Skandinaviji pijejo kavo tik preden gredo v posteljo-za boljši spanec.Ja to tud jest počnem,sam ne zarad dobrega spanca..hihihihiV večjih količinah je kofein strupen,toda posamezniki lahko popijejo več deset skodelic kave dnevno brez negativnih posledic.Neka Elizabeth denimo je spila po 40 skodelic dnevno do svojega 114 leta živlenja..heheh a ste vidl kolk dolg bo muca živela a?

Uhh zanimivo branje,ma so mi kr eni poslali knjigo o Kavi..je zanimiva pa mal čitam ven..Vam še kej zanimivega napišem.da ne bomo samo bluzili..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he Muck , taku črnu in grenku je tudi … orehovc ! Menda .

aha je je..sem ga delala ja.. Takega tapravega domačega.no letos nč…Drug so ga pa požrl..hihi
Jaz namreč nisem kunzumator za alko piča…Sej več z izgovorom..uh me nekaj u želodcu ščipa…Evo se ravno oziram po polici..moj možek ima namreč zmeraj na polici kaj grenkega..hja zdej k ni orehovca pa šlata po pelinkovcu tistmu grenkem,k ti pomoje že po vonju rit skup potegne kaj šele kej drugega…..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čer**

stranci mi prilaze….

oj čer..ke maš strance?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

U ” koga ljubiš sad :))))))))))

he a jest?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, ne…napisala sem ti naslov pesmi :))))))

Aja..ehh men prhaja počas..hihi

Zdejle je fletna..
Jedna grlica mala na moj prozor je stala..
srca slomljena, nježna grlica…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, samo da ti pride muca :)))) ni nujno, da hitro. Ma je boljše počasi…
Ste imeli lep dan na vašem koncu danes ? Tuki je bil sonček popoldan.

Kje pa…dež mračno..pa veter je pihal…sicer pa sem itak sam not!

Blagom onom ko te ljubi..heheh ojej

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej :)))))))))))

pade mi u oči…..
pa srce mi zažari…

hahah kjut1 Kje so pa ostali? Marička zaspala..Jani lista priročnik..nioba kam je zginla..pa severnica…ojej..a vsi drnjohajo?
Pr men je tista tišina,k bi jo lahko rezal z nožem..mmmmm kaj pašeeeeeee eeeeeeeeee pašeeeeee…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

severnica je doma zdajle 🙂
mariči ej, bog ve kaj dela ..
nioba je spodaj :)) na enem postu..

aha vidim čitam…in se čudim..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani pa je mogoče na avtobusu :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))9999

hahah a na 69,,hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hahaha, ma je včeri protestiral , da noče na busu :))))))))9
sicer pa lohka u avtu :))))))))))))))))))

Ženske ! Kako prosim , morete spodaj brat , kadar zgoraj pišete ?

Jest neč ne znam … grem kar ….mal … učit se kej .

hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober vecer vsem,

Imam obcutek, da ze spet ogovarjate tiste, ki jih ni.. Se motim?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ajojjjjj ježekkkk ma ježekkkkkk!!!!!
Ma ki si ti?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sem ze na zimskem spanju.. Mi jezi, radi kdaj zadremamo… Pa se otoplilo in sem mal pokukal ven iz brloga.. TKo…, ko je nocoj lepa in topla noc , z zvedami in pol lune…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

žepni priročnik ? :))))))))

ohh**********+++************

veš ktera se mi vrti….

Ko zakrije sonce visoko gore..
Ko drugi tudi jaz nekoč sem nežno igral..
svoje srce zavedno ji dal..
Ko najbolj ljubilo je moje srce..je vzelo slovo od mene dekle…
Zapojte vi fantje še eno zanjo..zapojte dekletu pod tisto goro…
Naj veter ponese besede ji te..še vedno te ljubi nesrečno srce!!
Ohh Ježek..kdaj se prikažeš..ko men kocine pokonc štrlijo..uhhhhhh ko takle poslušam

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close