Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Moški za tretje tisočletje

Moški za tretje tisočletje

No ženske..kakšen naj bi bil?

Moški za tretje tisočletje””

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Heheh a to pomeni,da jih sploh ne bomo rabile…aaa?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Včeraj sem srečala prijateljico. Lušna punca, res moram biti iskrena. Gaštel da padeš dol, sladka faca..
pa sem jo vprašala kako kaj znese prijateljevanje z nekim mojim frendom, kateremu sem jo predstavila. Pa je rekla, da ne gre. Namreč ta fant je miren, ljubezniv, naredil bi vse..čustven itd..priznava mu vse te odlike, tudi simpatičen je…Rekla mu je, da ona rabi moškega, na katerega se lahko opre , hmm, kako bi rekla , karakternega ob katerem se počuti sigurno . Ki spoštuje njeno svobodo, ona njegovo ( tu ni mišljeno nič slabega ) .
Vprašala sem jo, glede na njen izgled, naj ne bi bil problem dobiti fanta. A ona je rekla, da je še večji problem, ker vsi mislijo potem, da je punca s prazno glavo in bi jo radi le izkoristili. Postala pa sta velika frenda :)).
No , kakšen naj bi bil moški si vprašala ?

Moj bog, muca 🙂 lahko odgovorim jutri ?

Hihi of course….kadar ceš…..
Ma men neki ne štima..zato sprašujem….me zanima…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, sama imam razdelano to zadevo, zelo . Vem kaj bi si želela, je pa nekaj res. Ne za vsako ceno , mora biti iskrica, ja .

Svet je lep zato, ker imajo vsake oci svojega malarja.. To kar nekoga privlaci, lahko drugega moti..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Hmm pravijo da bodo hormoni tisti,k nas bodo uravnavali..zato pa zdej hmmm rahlo zmedena heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest mislim, da bodo hormoni izgobili kjucno funkcijo, bolj vazni bodo antibiotiki..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hahahahah ta je dobra….a veš ježek od joka k smehu..ta je dobra…
Po vsem skup,,res nebi blo nič čudnega da bi blo od antifriza vse skup odvisno..hihihihihi ojej bemti ta je dobra!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ce boz zbirala novga dedca, zber enga s velikim traktorjem al pa kamionom.. Ti majo taka jajca, da si upajoo tud hitre ceste zapirat… Pa policaji jih tako spostujejo, da jim pri tem se pomagajo z svojimi loparcki.. Pa ministri se z njimi pogovarjajo in vlada jim dnar daje na izrednih sejah.. Pa na hormone se tud spoznajo, saj brez njih mladi bikci ne dosezejo predpisane teze v treh mescih… To so pravi slovenski moski za triste tisocletje..

Probi se pa ti napacno parkirat..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jaja zaenkrat me pustijo še pri miru..še nisem mela srečanja z njimi…sam eden mi skoz teži…

Hej nebi jest tiste z velikimi jajci…ker jest rada dolg spim,pa hahah uhh me smeh duši tud pisat ne morem..jest z vilami hahaha ta je dobra..pa s keblco pa z enim velkim štrikom..pa škornje a se me zamišljaš…pa z gajžlo..k tekam za decom jok odpade..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Človeka obrnit,prepričat v nekej drugega..hehe ježek naš..ne bo ti uspelo..kajti to je……………………..heheh
Nočko…k si nekam zginu..papa grem ajat! Noč..zajček je tud zginu..pustil ste me samo..na pa grem pol a ne!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj, vidim da imas cist zgresene predstave o zivljenju na kmetih v tretjem tisocletju.. To, kar opisujes je iz Jurcicevih romanov.. Danes so v pravih hlevih dozirne linije za krmila in hrano, avtomatko napajanje, racunalnisko vodeni molzni stroji, avtomatsko odplakovanje iztrebkov.. Kdo tega nima je proletarec in fosilni ostasnek iz prejsnega stoletja.. Vile so samo se za folklorne prireditve.. Sena nimajo niti za en posten kmecki seks, vse samo silaza in tovarnisko pripravljena hrana..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

:))))))))))))))))))))

nocko muca in glusnike na usesa, ker imam obcutek, da bo nocoj Fadil zlo smrcal..

Zajcek pa tud ze nekje drnjoha, al pa spet raziskuje drugo gmajno.

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pište pište….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, hehe, evo. Sena pa ni k je najbolj važen :))

moški za tretje tisočletje mora bit dober podmazan stroj, da bo lahko ustregel vsem zahtevam muhastih punc, deklet, žena, mam in ostalega ženskega sveta. Kakor hitro bo ta stroj začel škripat, se lahko zgodi, da bo zamenjan staro za novo, namesto, da bi bil podmazan, generalno obnovljen ali vsaj generalno pregledan…. U šit.. a bodo res moški postali roboti… njente njente :))

🙂 muca, nič lažjega : mora bit severnjak;-)
mrbit bojo kej bolj pomagala tale stara navodila;-) :
Kako osvojiti zenu

1 obasipaj ju komplimentima

2 postuj ju

3 mazi ju

4 strasno ju ljubi

5 voli ju svim svojim bićem

6 slusaj ju

7 tjesi ju

8 stiti ju

9 trosi novac zbog nje i na nju

10 puni joj praznu času

11 brini se za nju

12 podupiri ju

13 kupuj joj nakit

14 čini sve da bi ju zadrzao

15 idi na kraj Svijeta zbog nje

Kako osvojiti muskarca

1 daj mu

2 ne zajebavaj ga

men je najbolj všeč tista zadnja za muškarčinu…. ne zajebavaj ga….

živjo severnica!!

Ojej..Jani pa ne no…a smo mar take? Ufff

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Za to obdobje ga ne rabim več, rabim ga danesssssss!
Bemti sveca!
In glede na vse, kar bi mu lahko jaz ponudila, ne bom
navajala, kakšen bi naj bil : moški naj bo! Ane, mucica!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja… ne veeeem :)))))

tako ja.. kaj čmo delat leta 3000 pa kasnej :))) takrat bodo naša pokopališča spet arheološko najdišče… starih slovanov :))))))))

New Report

Close