Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vsakega po malo

Vsakega po malo

Dobro jutro gmajna!!! Zdej sem porabil 15 minut, da sem se prebil skozi vse priročnike, ljubavne sjetne pesme, kmetijsko mehanizacijo, traktorska jajca, avtobusne postaje, skozi vprašanja o moških tretjega tisočletja….

In kaj sem ugotovil…. Kul. Naša gmajna postaja večerno prebežališče … Najbolj pestro je ravno takrat, ko … mene ni :))))) Vseeno, zelo lepo!!!

Lepo jutro, dobro jutro in en krasen konec tedna. Cmoka vsem puncam, pobčem, če bo kakšen dane stukaj gor pa zauh!!!

Jani

JUtr Jani!!***Viš jest ustajam sam za to!
Ma nč sekirat al pa mislit,kaj dogaja,ponavad al paden vmes al pa ne..Tud men se večrat zgodi da padem lih ven..pa kaj češ…
Fletno je pa blo ja..smo te fejst pogrešal in omenjal,kje si pa bil?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca dobro jutro :))) Ma viš, jest moram včasih tud mal prej it spat.. da se zutri lažje vstane :))))

Drugače pa.. košarka je bla tista, k je pomagala, da sem se izognil včerajšne pestre debate :))

Lep dan, muca in enga cmoka!

Jani

cmoka mucki*** in dobro jutro !

Čau, Jani :))))

cmoka, navadnega 🙂

Tudi tebi naj dan hitro mine,saj je petek ne!!

Mene pa nekaj grlo šlata….

U košarka lepo lepo…tud muca bi eno košarko dol ruknla…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oj zajčk..jutrčka ..petek je::hehehe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe, muca petek gor al dol :))
zdaj je čas za it na morje :)))
cmočka ***

ooo hudiča pa res,kako sme mogla pozabit…..
Palme in valovi….ojej mam že kupačke gatke gor….
Sej res ženske a se sončite zgoraj brez…čist resno sme napisala..a se?Oz.Moški pustite svojim damam to svobodo..he res me zanima..
Zdej sem pa ko una radovedna na mladih..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehe :))))) muca, dej rukn eno košarko, pa bo grlo tud boljše :)))))

živjo zajček :)))) cmoka.. petkovega 🙂

Ma nehi, sončit zgoraj brez ????? Pa ne jaz???
Saj bi bila potem od spredaj čist bela do ………
malček pod popkom!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hudiča?????? :)))))))))))))))) ojla Marička :))

hahahaa ojej

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, Jani, n’č hudiča, tko to je. Se spomniš, ko nam
je neka lepa mlada (40) in postavna deklica očitala,
da se za temi ekrani “gvišno skrivajo debeliške in
stare gospe!
Jaz ne skrivam, da sem bolj okrogla, pa tudi ne svojih
let. In kaj se pri letih z bubiesi zgodi, se pa ve, ane!
Sicer jih res še ne nategnem do kolena, ha, ha, ha,
ampak, da pa niso kot dva pljunka v zid, je pa jasno,
ane!

No, še tole preverjeno filozofijo ti ponudim: tista, poudarek je na “tista”, ker se to vas, muškarčina ne tiče prov zlo, ki nekaj v rosnih dvajsetih ima, pri štiridesetih (in čez, no, en mau čez) prosi boga, da bi ne imela toliko. Tko je to! Zato svetlost od odspredi, če se sončiš zgora brez.

Pa še ena preverjena filozofija: če je dekle bre nedrčka, je to pikica na “i” (govorim zgolj o ……..), če pa je petinštiridesetletnica s svojim premoženjem in parimi porodi in dojenji brez nedrčka, ima pa le bolj ……… raven vrat !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ma ja se spomnim tiste gospe ja… :))))))))))))))) Marička…. jest sem že takrat vedel.. kolk so gospe za ekrani.. grde pa debele 😉 čeprav vas nisem nikoli videl :))) Intuicija pač, ki se je izkazala za resnično. In če govoriva konkretno o tvoji.. velikosti in širini… :))) jest nisem opazil n’č preveč :))))

Čau pa lep dopoldan, jaz sedaj šibam na sestanek

Mej se Janči, mej se in drži se, tudi ti!
Bog ti bo vsako lepo besedo povrnil, ker
ti jo bo zapisal tam, kjer se je ni potrebno
posebej učiti!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija, lep vikend in veliko lepega 🙂

Čau!

Jani

Lep vikend bo že zato, ker me bo spremljala skozi
vikend tudi misel na vas, tebe in tvoje lepe želje. Enako,
prijatelj dragi in veliko uspehov pri proučevanju žepnih
priročnikov!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

recept za glavno jed imenovano cukrčki Tjavendan:

v posodo ljubezni natrositi
veliko pozitivnega razmišljanja
šcepec najgajivosti
kanček humorja
drobec jezikavosti
zvrhano merco zdrave pameti
vse skupaj premešati z občutkom za sočloveka
po želji potrebi malce začiniti s kako bodico
ali zaliti s kakšno solzico.
Vse sestavine trdno pregnesti
in na koncu dodati še kakšno modrost.

Glavna jed vam bo nedvomno najbolje uspela takrat ko boste med pripravljanjem tudi prisluhnili in po svoje temeljito razmislili o posameznih sestavinah. Začetnikom naj bo v tolažbo da nobena mera ni strogo predpisana in da je variacij nešteto, saj lahko kadarkoli dodate ali odvzamete kakšno sestavino čisto po svoji presoji in okusu.

*pomembo opozorilo vsem ki se radi postijo: tiste ki se večkrat postijo
opozarjamo da je večino pripravljalcev omenjene jedi, jed tako očarala
da imajo cukrčke Tjavendan pogosto na jedilniku*

PA DOBER TEK!

Eh, ti svitlos naša, ti si kuhar, ti si prav
ta pravi kuhar, in samo tebi uspeva po
tej recepturi res naredit nekaj specialnega!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja mariči, uspevam narest kej prismojnga;-)

cmoka labodki – pacmakaaaanga

Marija, hvala 🙂 Moj žepni priročnik bo zdej nekaj dni moj stalni spremljevalec :))) Dobro jutro!

kuj bom probal te cukrce 🙂 Hvala za recept 🙂

Mene pa res zanima,kako lahko tak priročnik s 500 stranmi spraviš v žep..zdej al je tko miniaturno vse skup al maš pa tko velike žepe..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close