Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sreča, vzponi,padci,ljubezen

Sreča, vzponi,padci,ljubezen

Dobro jutro, prijatelji Tjavendanovci.
Ni mi bilo dano pozdraviti vas navsezogdaj
zjutraj, a pofočkat se pa moram, ne glede na
to, kam me bo živčnost petkovega dne danes
še peljala, kaj me bo danes še zadelo. A kakroli
že bo, našla sem nekaj, kar mi je dvignilo misel
in telo: evo, to je to:

SREČA
Sreča nima prav nič opaviti z razumom ali z moralo, je pač nekaj, kar je po svojem bistvu magično, nekaj, kar pripada zgodnji mladostni stopnji človeštva.

VZPONI IN PADCI
Največje zmagoslavje ni v tem, da nam nikdar ne spodrsne, ampak v tem, da se po vsakem padcu postavimo na noge.

LJUBEZEN
Brž ko imaš v srcu to nenavadno reč, ki se ji pravi ljubezen, in občutiš njeno globino, veselje in zanos, odkriješ, da se je svet predrugačil.

Ej, kdo mi da malo ljubezni, rada bi predrugačila svet, danes, v petek, juri bo morda kljub malo majši količine te droge dan znosnejši!

Lep dan, prijatelji, polno srce ljubezni in razumevanja, pacmakajma se, ……..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

sreča je če ljubezen niso sami vzponi in padci 🙂

Marija, lep in čim bolj miren dan ti želim pa lep zaključek delovnega tedna, pa seveda še lepši vikend 🙂

sričoooooooo ,mojaaaaaaaaaaaaaa:)

pa ne vem zdele ker pjevač je to prepeval….

ljuba labodka – eno na uha : tale škrat postaja čedalje boljši plezalec-jaaap

malce ima sicer res še včasih težave pri prostem plezanju, posebno če je vzpon zelo strm – takrat se včasih tudi upeha in kaj potarna samemu sebi v brado.. pa kakšno ta gerdo tud spusti…

in prleti (jasno ne da)vsake tolk cajta na tla koker je dolg in širok – takrat pomisli kok ma trpežno betico – JAAP MI V BUTALAH rinemo z glavo skoz z zid kdar je treba in kadar ne..

a ja volim a ne znam štoooooooooooooo yeah:)

in prav nič- PRZNAM – ne maram “ta mrzlih” tam vsa moja lbezen zgine, ha pa pri čokoladi tudi;-)

na koncu pa itak šteje samo ljubezen…pa naj bo takšna ali drugačna

ekola pacmakam pa prletim popoldan,
S.O.S.

Danes se nkarte z muco cmakat.Jo nekej daje..je tko napol špagetkastka.No nekaj me pobira..Zdejle bom šla ajat…Bajto sem nafutrala komej obstala na nogah..zdej pa ne morem več.Celo telo je tako utrujeno,da bi samo spančkalo….Lahko nočko****

P.s. če bo le en mal miru,spanček malega pa mal daljši..pol bo muca tud en mal sklopila oči..uhhhh Ljudje sneg bo!1 Vam rečem…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

jest pa ti prilimam tazga cmoka kot en ornk antibiotik DA BO NUCAL:)

muci&podmladku da se pocartate viš yu rili
lahko nočko&lepe sanje

S.O.S.

New Report

Close