Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Prišel , videl ….

Prišel , videl ….

… prebral , odšel …

En tak je približno moj današnji scenarij .
Berem , neč ne štekam , ampak ku pravi ponavadi Jani – ziher je kul :)))

Dobro , dan je skor srečno mimo , vidim , da se bo zvezdici in zajcu fajn zaključil , Jani se gre pelat z avtobusom (he , he , mater , pa še neč sram ga ni tole tako javno objavit … upam , da nam bo v ponedeljek opisal kako umazano podrobnost , he , he 😉

Mariči , sem prebrala , pa ni blo cajta odgovorit , ma pa mislim nate :)))
Ježek se je pred zimskim spanjem še čist mal prikazal na dan , sej jest ga lahko samo še na unem filmčku občudujem … :(((

Ajde , bom samo še kake pol ure , potem pa grem poduzet vse potrebne akcije za moj izlet v lepo Prago drugi teden … no , res sem si ga zaslužila !!!

Niki bo z vami še v ponedeljek in malo torka ( da se ne bi troštali , da se me boste že rešli )pol udari še eno jahanje , pol pa …. GREMOOOO :))))

Si se le odločilo, detece milo, da greš.
Nisem ti nič nevoščljive, ti močno močno
privoščim! Lepo se imejta, pozdavi gospoda
v mojem imenu, ta mali pa cmočka, tudi v
mojem imenu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hej , hvala , hvala… veš , da glih tečem tamalo pocmokat , ker je danes po 3 (!) tednih stalnih slabosti in drugega sranja spet šla v šolo – se javila slovenščino in DOBILA 5 !!!
Mater , sem vesela jaz in ona , da se spet boljše počuti :))))
… zato pa so se starši danes zjutraj (!) odločili , da je po 20 letih že skrajni čas , da nekam odrajžajo SAMI :)))

Niki toplo pozdravlja Mariči in ji v vsem veselju želi , da tudi ona začne drugače doživljati svoje dneve – boljše seveda !!!

Hja, šefica moja, zajčku se bo dan definitivno lepo zaključil, vsaj upam hehe..
Čestitke Maški od mene, iskreno in od srca . Moja nevoščljivost ( kot veš , ma vedno povem vse ( severnica ne komentiraj ) , torej sem v fazi , ko ti zavidam potovanje v Prago. Zdaj zakaj ? Zato, ker od vekomaj veke, obožujem potovanja. Rada vidim nova mesta, uživam v krajih ki jih šele spoznavam, vsako mesto ima svojo dušo in diha na svoj način…Meni je to zelo lepo.
Mariči tebi moje misli in želje ( to tukaj, ostalo drugje )…da so lepe in iskrene ti je znano, drugače ne more biti.

Jani, avtobus gor ali dol, važno je , da kjerkoli se karkoli dela in počne je lepo. Samo to je tisto, kar velja.
Muca, ne vem kje si, pa te bom že našla.

Nioba, vem in se kesam , ker sem ti obljubila , da popijeva kavico še v tem tednu. Vsekakor jo bova in trudila se bom, ker tako tudi zelo želim, da bo to hitro. !!

Ježek, ti pa tako ali tako veš kam spadaš ! :)) Lupčka !

Ekola, se beremo kasneje, ker zdaj letim…

Čau, zajček

zmagal (pozabla napisat šefica) :))))
super druge honey moon!!!!!!!!! TO MI DELI….

vidim da mene zajček neki krega, včeri sem ga pa komaj skipala iz enga naročja;-)
No ja – ogromno cmakanja je blo potrebno….

jst sem tud fovš (ne tebi se razume) fovš vsem ki zdejle lahko hodijo po meni ljubih krajih – sem navdušen potepuh namreč…..

ker pa nč ne štekam zdele (bla huda noč včeri – zajček ma pa kondicijo ni kej) a moram zdej sest na ta prav avtobus, pa met ta prav priročnik – kurnk ko nimam nobenga žepnga…. boljš da neham čivkat tuki pa letim v knjižnico gledat dokler je še odprta..

Nikitka eviva victory – šefici tud en lep vikend
S.O.S.

eviva love

zajček je nor !
nor na…

Hmm a na palačinke..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehe, ja :)))))))))))))
MOJA MUCa***********

pizdarija, mi je šel u k….en mail dolg u svina sem besna ko ris !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zajček – nov kmal nč več plašna žvalca:)
naprej u naročka hoooop
pol pa že besen ku ris…..

CMOKA

P.S. a tebe tud kej glavca boli? Si že opravla nakupe?

Klin se z klinom zbija :)))
Sem oki.
In ej, nisem več plašen zajček….mam pogum yees cmoke tebi**********************************************************************************************

sem že bila u štacuni aj. aj.

ko si ti en priden zajček:)

tale škrat pa dons prov neč….
CMOKA

Hja, zvezdica neki se mi dogaja. Še čebeli moja, mi je rekla , da sem ” vroč ” zajček :)) Hudiča imam občutek, da ste me spremenili :))))
uh, ja :))

New Report

Close