Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Severnica…

Severnica…

Ma ke allora mi trobiš in me prepadaš sredi nočne tišine tega kraja :)))))
Ej, kolko si imela na števcu, ma imaš srečo, da sem bila samo jaz in ne polizzzia, …..dijo bono, ma še zajčki nismo več varni :))
cmoka.

Ps: si predstavljaš kako bi bila čebelica huda, če bi se mi kaj zgodilo..

Aja, pa kako žalosten bi bil moj ježek..

Misliš, da ostali ne? In kje le te je ganjala
severnica?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček je lepo dostojanstveno šel v lekarno, pa hotel čez cesto s kolesom, ko je pridirjala ko orkan po cesti ( je cesta ravna, po gonijo tam 100/h in so ponavadi tudi ta ” modri ” radi okol .

Ne ti mene basat, da je prigrmela Severnica?
Je to res možno, ali se to dogaja samo v ……..
ljubljanskih filmih?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ma, je. Sem jo videla :)) Še žugala mi je iz avta, pa saj sem jo videla , pa še avto poznam. Je pa samo čudno to, da ni bila na nebu, ko je bila že tema . Kar pihnilo je mimo, na kolesu so mi skoraj lagerji zaribal, ko sem ustavila.

Ha, ha, ha, ha, lagerji, ja, ja, ti so meni v moji
glavi zaribali, hej, ojej, ojej, (((( : ))))))) !! Lagerji,
ej, a veš, koliko časa že nisem slišala te besede?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Si vidla kaj vse zajček zna povedat ? :))))))))))))))))))))))))))))

Jah, nič Mariči . Greva lepo ninat :)))))
lepo nočko in cmoka !************

pa muco in niobo pokrijeva !

O vidla, bemtiš. Tolk le ahtej, da ti naujo
ferode prekurle!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, hehe, kaj so to ferode ?

Ti bojo fantje povedali, je pa nekaj, kar
popušča, če preveč pritiskaš, he, he, he,
ne popušča, skuri se, tako ja, če preveč
pritiskaš, se SKURI!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, ti pokrij muco, jaz grem pokrit Niobči mojo.
Lahko nočko še enkrat!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kje pa si ? Op, op, zajčka skrbi !

Ku ku..tuki mela naporedn dan..poleg službe še predavanja in potem izpiti..Smešno kruto a resnično! ekola…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, pa sem mislila, da te bo zvečer še kaj prineslo gor. Sem se pa spomnila, da te cez dan ne bo.

Nč, bom kar fanta enega vprašala, sklopka ?

kej ne bom trobla, ko si pa tak z bicikla visel pa orto packal zraven:)

sej glih zato, ker so ta modri tam okrog podijo, sem imela oči na pecljih, drgač te prav gotovo ne bi videla…

kej me zdej tuki kregaš-sej sm povedala da rada dirkam (vsake tolk cajta, ampak sam če sem sama v avtu).;-)

boh ne dej da bi se Našmu zajčku kej zgodl – ne bla sam čbelca&ježek huda….

…doniš zajček sej res kaj si pa ob taki uri zunej delal….ti,ti, laver boj:)

Pacmakam ves&en lep dan
S.O.S:

Ha, ha, sem jim rekla, da sem bila v lekarni :)) Zdej si pa vse na glavo obrnila. Menda jim je postalo jasno, da lekarna ponoč ne dela, vsaj ta tam ne. Ha, ha, a še packala da sem . Oči moje sokolove :))

Sem gledala, če bo kakšen fin zajček z golovca prlezu :))))))

potli iskal enga finga zajčka – kul – je treba sek.at tud ponoč ne sam podnevi ne da:))

kaj sm na glavo obrnila spet – mi butalci spet neki po svoje;-)

aja sorči…. lekarna – kva de ne, lekarn imaš polno k ponoč delajo, ziher.

seveda pa odvisno kaj v tistih lekarnah prodajajo… ampak ziher je za neki dobr.

zajči moj da nis isku ti kakšni pripomočkov za ta finga zajčka ob taki urci, he,he – jest te pa mam na sumu da si se zaljubila v enga krasnga zajčka
z lepim kožuščkom:))

CMOKA

OPS!!! mater :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sem iskala špinel za Janija !

Ha ha Severnica….Saško komej čaka, da uresničiva tisti bočni power-slide po makadamu, vidim da si s pravga testa….

No…na zajčke pa le popazi :))))))))))))))))))

power slide – vau 🙂
ti kje bova pa mašino dobla – moj pičipokl več kot tolk ne leti;-)
zajčka pa jest merkam veš da ga!! Kdo bo pa pol pizdarije pod mizco delu?
CMOKA Saškotu

Mašino ?

Hmmm.

Če rata, ti bom še letos poslal eno idejo, kako se mašino dobi, svoje res ni za uničevat, čeprav za prvo silo in potrebo, bo kar moj klijič dober :)))

🙂 boš upal svojga klijiča tejle žverci dat za điro, hmmmm 😉
pitam se pitam:)
CMOKA

New Report

Close