Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Kul…

Kul…

a čem še enkrat tisto..

magla, magla svuda oko nas…

ja, tanovi so se izkazali… so nardili kažin.. pol pa omagal sred dneva… Sej, jih čist razumem.. ko se bodo navadli, da je treba energijo šparat za čez cel dan..

Tko… lep večer, pa lepo noč vsem skupaj, jest pa za.. knigce!

Nismo omagali, samo večina jih doma nima interneta in lahko srfajo samo med službenim časom.

Tudi tebi lep večer in lahko noč.

madonca Jani .. sej ne vem če bom šla s tabo na špinel zdej ko boš mel toooooooolk novega znanja :)))

B. želi janiju en ful lep večer … pa fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul … sreče jutri pri mučnem opravilu :)))))

čau!

B.

🙂 sej to je blo bolj v hecu rečeno :)))) tud jest nisem mel doma PC – a, dokler me tale forum ni posrkal vase… pol je blo pa kar na enkrat treba kupiti PC in net zrihtat :))

Lep večer tud tebi, do jutri 🙂

madonca … ful novih gmajnarčkov .. a sem slučajno kej zamudila???

B. želi tanovim ful lepo dobrodošlico … z lubčki je pa še mal zadržana :))) .. ja .. pa dopoldan tudi ni neta na vidiku … še 🙂

B.

Barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii……….. jest bi jutr rajš en špinel, kot pa ugotavljat, kolk sort komuniciranja poznamo pa to 🙂

Lep večer in hvala za lepe želje! Lupčka!!!

Jani

hej … a si ti za grmom glih mene čakal?

hmmmmmmmmmmmmm.. no zdej še n’č.. se še uvajajo in ta čas.. maš tud še ti in mi vsi čas se navaditi :)))

jajajajaja … B. se še ful dobr spomne tistih cajtov :)))))))))))))))))))))))))))9

aha!!!

jest skos neki.. za grmi čakam.. moje dohtarce.. si kej zajčka vidla :)))

in kaj nej se navajam … hmmmmmmmmm …

ja.. to so bli cajti, ja :))) matr a je res glih en let, kar se je dogajal :)) Obletnica Dr. B. 😉

zajči je na počitu .. večernem … pust jo no mal počivat 🙂

na nove hmajnarje, verjetno :)))

aha … uau … čaki grem po svečko …

ja.. počivajte.. mirno noč, tud jani gre filat baterije… za jutr… Lepo nočko Barbara, in vsi ostali… čau!

ja … a smo se že predstavli?

Dr. B. iščem te že dva dni. Nujno moram govorit s teboj v vezi enega pacienta. Mislim , da mu morava spremeniti diagnozo. Sama ne morem določiti pravega odmerka, prejšnji ne zaleže več !!

nočko Jani in vsem ostalim tudi 🙂

B.

Mah, ja, sem bila na posvetu ” problematični pacienti ” in sem zdaj kot cunja, ko vem koliko dela naju čaka z dr. B.
Zdajle grem še naredit zapisnik in počivat , ja .

Dr. B. bom stopila v kontak s teboj ..
Dr.Z.

Nočko Barbi , pa cmoka ***

Tuki sem :))
Hej, držim pesti zate jutri !!!!!!!!!!
Ko končaš uspešno seveda, pridi k nama ordinacijo na terapijo. Prvi pregled brezplačno, zate :))))))))))))

Nimam pojma kaj je kulll..ampak vem pa da bo jutri Jani raztural!”!!!!
Jani držim pesti!!! Cmoka****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

pih pih pih..jest pa piham..jest pa piham…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

he še ne..priznam da sem skor s stola padla,ko sem odprla popoldan ta forum..Bemti…sploh se nisem vedla kam vpisat pod koga podpisat..pa sme se kar mal stisnila v kot! Tko..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close