Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naj mi,prosim, kdo obrazloži

Naj mi,prosim, kdo obrazloži

Kaj je narobe s to škatlo..namreč, že včeraj ste omenjali (Saško je bil), zakaj imate po toliko nickov, in zdaj se mi zdi, da sem zastekala…Saško se je skliceval na pozabljivost, ampak to ni to…
Porko, že sto let imam isti nick in isto geslo..in danes me ta konj slampasti ni pustil naprej…

Tehnika gre naprej in mi z njo,..al gre kako drugače ta slogan?

Mimogrede: In dobro jutro****
Adrenalinski šus sem že dobila..kafe ne bo potrebno.

Glavno, da si notri, a ne?

dobro jutro gaia in seba, prej mi je ena gajbovka sporočila, da imajo že enga pepija, pa bom potem kar osliček…
torej banda gajbovska jaz sem

pepi..tona..Angelca***..Angel_ca***..veliki_osel ..pepi in na koncu

OSLIČEK

pa kako lep dan je danes…

Madona je enih imen ha ha. Osliček praviš. A pol mail ne velja?

Lepo in prijazno jutro, prisrčnemu osličku !
Tudi ostalim enako.

ne, mail ostane isti, saj vidiš, če se postaviš gor na avtorja…saj mi je pa ta vzdevek še najbolj podoben…itak sem siv kot en osel, včasih sem butast kot kak osel, pa še kaj se najde

kje pa je zvezdica danes ??

Zdajle sem prebiral na bivšem forumu naslov gaia and Co. Veš, da nas kar pogrešajo. Veliko ljudi nas je prebiralo in nas imajo kar dobro zapisane. Seveda se jim bom tudi zahvalil v našem imenu.

Te besede ziher prihajajo iz ženskih ust ha ha. Si butast…. Sem v istem položaju ha ha

Everybody, hay zajček. HAAAAY!!! :o))

Jutro! Hja kaj češ..mene je net tudi šele zdej spustil gor! Nič ne pomaga ne pihanje ne stokanje..bemti kabel!! Uhh
Jutro lepo,dan še lepši..pa velik kušlcev..*****
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNIIIIIIIIIIIIIIIII glej da dons rasturiš! Držim pesti bratec moj! Juhej v nove zmage!***

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh ojej osliček..a ti vedno takoj ubogaš?!!!
heheheheh bemti kje so še taki deci?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti boš pa neki tacga ku Saško….bogi uni, ki bojo še prileteli na gmajno..najbrž bojo tako zgubljeni, kot smo sedaj mi…

Dobro jutro. Kako ste kaj? A še vedno potrebujete kost za glodanje? Če se ne motim ste mi včeraj naložili domačo nalogo, ampak po pravici povedano, ne vem če boste zadovoljni s tem…. Nočem nič od politike, ker jo imam poln kufer, nočem nič od tašče pa tasta, ker za njiju velja enako….Sem vam mislila napisat eno mojo pesmico izpred…hm….recimo desetih let…ampak ker je full žalostna, ne vem če jo bi napisala. Saj jih imam še veliko na zalogi (pesmic mislim) ampak itak so večinoma žalostne, ker sem jih tudi pisala, ko sem bila žalostna. Torej…če hočete glodat mojo kost, oz. napisat kakšno dobro kritiko na ta račun…tukaj sem…

al pa mati Tereza :o))))))

hvala muca, smo že zjutraj, če mi da žena (primerno spodbudo), zmeraj ubogam….

če sem včeraj prav zasledila, se dečko poti na izpitu, ane?

Ja, bomo tiščali in stiskali pesti, in mislili nanj (saj se mu bo potem itak kolcalo…):o))

zvezdica, ti kar napiši, dans sm tolk dobre volje, da te bom zihr pohvalu

Seveda…raje pesmica, v vsakem primeru. (moji zobje so že švoh..kar jih je še ostalo, hehehe)

Torej..Zvezdica..s pesmico na plano!

Najprej osliček……kakšna Tereza???

Že vkljapljam zvočnike!

Bom ostal kar Seba. Že zaradi kože. Moja je boljh mladostna ha ha

Vedno, ko te vidim,
srce me zaboli,
čeprav si me prevaral,
ljubezen še gori.

Kamorkoli grem,
s pogledom mi slediš,
v srcu upanje ostaja,
da nasmeh mi podariš.

Zakaj si mi lagal,
glej raje bi priznal,
da greh si storil,
da sram te je,
odpustila ti bi,
saj ljubila sem te,

Ko zadnji poljub
v slovo sem ti dala
za vedno odšla sem,
a sem se kesala.

Minil ni dan,
ne ena noč,
da ne bi se jokala,
zaradi prevare
in tvojih laži,
drugačna sem postala.

Nisem te sovražila,
le bolj sem te ljubila,
še zdaj se jaz sprašujem,
zakaj sem te pustila.

A nisem kriva jaz,
to krivdo nosiš ti,
zakaj, se zdaj sprašujem,
zakaj to storil si?

Še veliko noči minilo bo,
ko za tabo jokalo bo moje oko,
A če bi vsaj malo me rad še imel,
bi k sebi me stisnil,
tesno me objel,
priznal, da grešil si,
da ti je hudo,
ker mene k tebi nazaj več ne bo.

Še nekaj te prosim,
čeprav sram me je,
a od tebe bi rada
slišala besede te:
Oprosti…kesam se za vse
verjemi le eno, da ljubil sem te.

Čau seba :)))
lepo jutro tebi in jutranji cmok :)))

Joj, zdaj sem pa zardel! En krofek tudi tebi!

Popoldan ima ob šestih, muca. Saj bo naredil, če ne, ne bi bil tvoj bratec, ne bi bil Jani in ne bi bil tako naš :))
Samo upam, da je predelal cel priročnik :))))

New Report

Close