Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek BUTELJKA

BUTELJKA

Uglajen moški je sedel v mondeni restavraciji, ko je skozi vrata vstopila gospodična, katero je že dolgo opazoval.
Da bi se ji približal, ji je posla buteljko najdražjega vina s povabilom, da jo spijeta skupaj.
Ko ji je natakar prinesel darilo, je prebrala sporočilce, nasmehnila se je gospodu in odpisala nazaj: “Dragi gospod! Da bi spila to buteljko z vami, bi morali imeli v garaži Mercedesa, na vašem bančnem računu vsaj 10 milijonov, v vaših hlačah 17 cm dolgega in vikend hišico na Kanarskih otokih.”
Gospod je sporočilo prebral in ji odpisal:”Predraga gospodična! V moji garaži stojijo Porsche, Ferrari in Mercedes, na mojih osmih bančnih računih vsaj 20 milijonov, imam tudi vikend na Baliju, enega v Rimu, enega na Floridi in še enega na Jadranu. Ampak nikooooooli v svojem življenju, pa čeprav za najlepšo žensko na svetu, si ne bi dal odrezati 6 cm.
Zdaj pa mi že vrnite flašo nazaj!! “

To bo luštno k se snidemo

Ja, res ne vem, v kakšnem vrstnem redu bo potekala zadeva: pitje, hranjenje, (dobro, kajenje odpade,ooooh, lara), govorjenje vsevprek..upam, da ne bo kakšne skrite kamere kje v kotu :o))

Mogoče bi pa še kaj zadeli. Tako kot v Ameriki – 100.000USD. Zgleda, da bo samo hranjenje. Mater bomo telovadli kasneje.

Telovadli? Hmmmmmmmmm,…kakšno telovadbo imaš v mislih? :o))

New Report

Close