Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek klapa!!!

klapa!!!

No, klapa…kje ste? Da niste mogoče zaspali v službi? Gaia – kako potekajo priprave za novo službo? In mimogrede…mi nisi odgovorila na post od torka z naslovom (Gaia). P.S. Ali bo torej Andrejev semenj? Tana…a veš, da mi res noče pošiljat mail… Ne vem kaj je narobe. Full ti napišem, potem pa mi noče poslat… In ostali…Kako ste? Kako preživljate turoben četrtek? A vam že kaj diši kavica?

Pozdravljena zvezdica. Evo mene tukaj.
Priletim od nekje, pa odletim…. Tako nekako se počutim. Naravnost letečo…. Mene niti megla in turoben četrtek ne ustavita, ha ha ha…..

Lep pozdrav dr. Romana. Kako si kaj? Verjetno kar delavno, a ne?

Ma ja prov žalostna sem, ker nikukr ne pride tvoj mail do mene.. Ma res sem žalostna!!!!!

Kaj čem nardit?

Ma poklič me!!!

Madona, a veš, da se mi zdi, kot da bi se dogovarjale za randi…ha, ha,ha… Do kdaj si v službi?

Ja, če sem prav razumela Nikito, se Andrejev semenj pripravlja že ta vikend.

Nova služba (stara služba, hehe) nekako visi v zraku,…kot pred nevihto je (a ste gledali ta film: Pred nevihto? Dobeeer)..
Jutri vam vsem skupaj pošljem en velik obsežen mail z dodatnimi navodili…
Zvezdica, na larin mail tudi meni ni hotelo odposlat…edino če ji na tistega službenega pošlješ…

ja, pozabla odgovort,…skleroza..drži,ja,kar si rekla..
Ampak detajle pusti v luftu…al pa me šopni na mail

Saj veš: Big brother is watching you

Evo še mene tukaj. Zdej smo se pa oglasili sami tstari. Kakšen filing!!!

Toplina, domačnost, varnost… Gremo na kofë???

Delavno sem ja. Pa saj vidim, da smo vsi tako pridni kot angelčki. Delamo…
Saj poznate tisto pesem. Delam, delam, kot zamorc…..

A se Dada še kaj javlja. Sem se ji izgleda res nekaj precej zamerila. Ma saj me peče vest, pa ne znam rešiti te zamere, ker sploh ne vem za kaj se gre….

Ne Dade ni že nekaj časa…. Zakaj bi te pekla vest… Vsak naj bi počel tisto kar ga veseli, a ne??!! Saj samo enkrat živimo!

Can’ t beat the feeling…

ma ne se sekirat..saj nisi ti problem! Če ni sposobna enega normalnega dialoga, in če je jezna, pač zato, ker si ti v napačnem poklicu, je to zgolj in samo njen problem..in če ona ni zato, da bi popravila most, ki naj bi se gradil, zakaj bi ga morala ti?

Ha, zdaj pa tudi jaz pijem kofe. Tana…sem ti dala kontra (s kofetom mislim)…Sem te pozabila vprašat, koliko časa si bila »notri« zaradi HSC…

En dan prej sem mogla bit do 10h notri, zato da sem popila tisti glupi sirup za odvajanje (bljak) pa zato da te cel dan stradajo, drugi dan naredijo preiskavo, pa itak se potem prebujaš iz narkoze in potem več ali manj popoldne prespiš, potem naslednji dan sem šla pa domov dopoldne.

P.S upam, da nisi huda ker sem kar zavrtela številko… Mi je bilo pa ful prijetno in dobro počvekat…

Hvala za informacijo…. Mimogrede…nisem prav nič jezna, sem ti prej hvaležna, da si ti zbrala pogum in me pokličeš…se pravi, da imaš »več jajc« kot jaz….HA!!! Kar se jajc tiče, ne bo ravno držalo, a ne? Skratka, sem vesela, da smo poklepetale, jaz bi sigurno še par dni študirala a naj te pokličem ali ne. Ker pa smo se sedaj že nekako spoznale, mi ne bo noben problem te več poklicat. Tko da veš!!!

Ej ti kar pokliči, saj je toliko stvari ki jih imava za prečvekat. Če ne drugega se bova nasmejali najinim problemom!!

Ej punca….meni je bilo tako prijetno klepetat s tabo, da študiram, da bi te kar nazaj poklicala… No, mogoče ne ravno zdaj iz službe, ampak slišale se bomo gotovo še kaj ta teden. Obljubim…svečano prisegam!!! A z Gaio ste tudi že kaj govorile?

Samo enkrat.
Ampak res me pokliči. Kadarkoli. Ko boš slabe volje, ko boš potrebovala koga da se mu “izkašljaš” ali pa ko boš vesela in se ti bo enostavno samo čvekalo!!! Prav?? Če ne bom pa jaz tebe.. :))

Super. Jaz sem takoj ZA!!! A tudi, ko se bom jokala te lahko pokličem? (se hecam)…

Jaz se pa ne hecam.. Predvsem ko boš jokala me moraš poklicat!!!

Jutri te bom sigurno poklicala, da ti povem, kako je šlo… P.S. Če hočeš ti pošljem po GSM moj naslov…

Lahko. Aja kam boš šla na preiskavo? V Novo gorico??

New Report

Close