Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ahhhhh…

ahhhhh…

Gmajna zasanjana,v tihoti pozabljena…Mar se vse dogaja samo zjutri.smo vsi odpadli,k ne šibamo vštric skozi celo dopoldne z vami…Pravijo da so vsake spremembe za neki dobre…To vse skupaj tudi zato tako jemlem..pa upam,da se ne motim…Ni pa tako kot je bilo,pa mi naj ne zamerijo ostali…jemlem si pravico in pišem naglas….sorry no…..

sm pa razočarana ahhhh…pa si spet rečem,naj bo tako,saj vedo kaj delajo..hihihi lep večer vsem..muca gre počasi ajat,zjutri z zoro vstane ..pa bo spet kej neumnega napisala sme gor..Stavek ali dva…ob kavici…da si mal zamažem očke z gmajnarsko norostjo….
Zdej pa nočko…

S sklonjeno glavo pozdravljam vse…..s solzico v učkih izgovarjam naslednja imena
MARIIIIIČKA,JEŽEK,ŠTUMPI MOJ!!;Pa PANDICa,NIKITKa,BARBARa,MIŠON,LISJAK,LEVČEK,RAJDERČEK,PATY,………vse premalo si pišemo…………..:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, nič. Jaz sem krmarila tukaj , pa res nikogar ni bilo . Kaj naj rečem, sem tuki zjutri in zvečer hehehe…ta je dobra.
Grem zdajle pod tuš , potem pa pogledam če bo kdo tuki, drugače pa grem tudi jaz spat z muco vred hehe..ja , no, kaj..

Lepo sanjaj….hja sej nemormo vsi sam smetanco lizat..jo dejte pa vi..mi bomo pa v becku potem ko je že vse konec vse lepo pridno prebrali in se z zapoznelimi reakcijami smejali..heheh NOČko mirno lepo noč…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz sem tuki, ej, vidve, le mene je vse
zapustilo. Vse dobro, drži se me smola,
kaj čem. Padobranac ne znam biti, vmes
ne znam vpadat, se oglasim zjutraj in zvečer.
Samo za pozdrav, da veste, da sem še med
vami. Muca, le objemi Štumpija in jokaj za
njim, jaz ne premorem več nobene solze …….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tisto zapoznelo smejanje ni več smejanje,
je kislo privzdigovanje kotičkov ustnic navzgor,
če se ti posreči, drugače pa nastane nekaj tako
grdo popačenega, da je bolje, da so kar v ravni
črti …. ustnice !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Madonca.. tolk enga jamranja.. punce.. dejte no.. sej ni vse hudič vzel, če ni ves čas eden tukaj….

Glejte to s pozitivne strani :)))))))) Severnica bi rekla.. je že za neki dober, nikoli ne veš :))

Tko, moj pozitivno fantastičen dan je okoli, veke lezejo že čez šobe, tko da vam zaželim samo še eno lepo kraso noč, pa… punce, enga cmoka velikega za vsako!

Jani

Hvala Jani in ….. nočko, ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No takole: ena u mižulah, druga od tušem,
tretji z vekami čez usta, jest sm namalana
tuki, zdej pa grem tudi jest. Imam jutri še
en opravek v Ljubljani, zvečer sicer drugega
bolj “ta zaresnega” na enem partyu, če se ga
bom sposobna udeležit, ker ne vem, kako bo
vse to skupi funkcioniralo, ampak ……….
mejte si fino, vsi skupi!
Lepo sanjsko noč vam želim! Ne morem več
čakat! Sem tudi jaz utrujena. Še mojo ljubo
Niobči pokrijem in ji ponudim košček odejice,
pa grem. Nioba moja, na odejico in stisni se
k meni …. sem si pozdravila vse, kar me je
tu mač matralo, bog polončkaj !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Nočko***********

Nočko!
ZTLC!!!!

nočko muca, enako tebi lepe sanje**

VSem, doslej podpisanim!

Jaz sem z duso in mislimi z vami. Ko je le najmanjsa prilika Vas preberem, vcasih tudi kaj komentiram, navadno pa le vzamem na znanje.. Dejstvo, ki ga ne morem nikakor zanikati pa je; tezko zivel brez Vas! Vse Vas imam rad! Hmmm, zajcka PA PRAV POSEBEJ!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No, nekdo bo danes spet snet letal okrog,
nekdo bo spet kot bi ga luna nosila, nekdo
bo spet sketnan, nekdo bo spet tak, kot bi
v smetano padel ….. srečen zajček!

Ježek moj, v zajčkovem imenu hvala ti za ta
prečudovito začeti petek !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

vsem skupi eno ful lepo jutro … pa B. bi se lahko podpisala pod Ježkov post 🙂

dobro jutro Ježek :))) in seveda cela gmajnica 🙂 … z muco na čelu 🙂

B. zdej šiba … če bo sploh kam prišla ker je benz na nuli … hmmmm … čau!!

Dobro jutro!

JTLC!!!! :)))))

ja 🙂 in dobro jutro s cmokom :)))

Ježek, že to je veliko, da si vsaj z mislimi pri nas :)))) Kot sem napisal zgoraj.. je tole kot.. droga :)))

Dobro jutro in krasen dan 🙂

Oj Barbara… dobro jutro tud tebi in… ma jest verjamem, da tvoj pižojček gre tud na zrak.. če je treba :))

Lepdan in enga velicga lubčka :))))

BARBI !!!!!!!!!!!!!!!
aha !
cmoka, deževnega zate :))))))))))))))
od
zajčka :))

zajček… dobro jutro tud teb :))))

Hojla hoj, Jani !

Na ulovi ta cmok, je samo zate :)))

Ps. Si se naspal ?

Čau, Jani :)))
dobro in prijetno jutro !

ZTLC !!!!

Tudi zajček te ima zelo, zelo, zelo rad !!!!!!

ups.. skor nisem ujel.. ampak.. ja, ej :))))) sem se naspal ja :)))

vračam cmoka!

Ker sem se danes zjutraj spomnila nate. Komaj sem se zbasala iz postelje, ti pa vstajaš tako hudo zgodaj :))

cmoka spet :))

New Report

Close