Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek petek

petek

Dobro jutro, nov je dan. Dajmo vstati, PETEK je!!!
Zbiram besede, katere bi napisal gaii za odhod na novo delovno mesto. Pa jih kar ni. Zato bom zaklical gaii: hočemo speach, speach, speach!!! Bilo bi enako kot bi trknili s kozarci in gaii zaželeli nove delovne zmage in nova veselja v krogu novih ( starih ) sodelavcev.
Srečno in ne pozabi nas ( če ne boš mimela NET-a )

Seba

Dobro jutro seba, dobro jutro gmajna. Vsem skupaj en krasen dan, gaii pa uspešen nastop stare službe in.. držim pesti da najde način, da se priklopi na net… Če ne drugače… kupi PC za doma.. net in to.. ma ni tak strošek no :)))

Dobro jutro, dober dan!!!!

Jani

Gaia, najprej smo mi, zato uštimaj PC ( najprej družba, potem služba :))

srčno upam, da se bo izteklo na najboljši možen način .

Banda!!

Saj danes sem še z vami..no, morebiti malo manj, ker moram vmes šihta še na en rojstni dan (hja, ni kaj, stare ljubezni nikoli ne zarjavijo)..ampak danes vam mislim še pošteno težit.

Dobroooooo jutrooooooooo in spet dežuje kot za stavo. Vikend bo jalov (ali pa ne..dežuje..morda bomo produktivni, hehe)

Seba, pa ne mi spet rečt, da v Ljubljani sije sonce..je rekel Andrej zjutraj, da je megla,…zato ne me farbat, lump.

Moji…moji
Cmokaaaaaaaaaaa

Ti kar jaz povem namesto njega. Tukaj v Ljubljani ( anede Seba ) nama sije sonček..

Gaia, ne it nikamor ):

Oh, ta pa seveda. Nama že sije. Ampak vremensko gaia ne boš verjela, po megli posije sonce. Se že jasni, jupiii.

V Ljubljani dežuje.

Jaz sem tudi zato. Kako že pravi Šifrer: “Ostani z nami….”

Hehe, cmoka !

Cmočke vračam .o)))

…za prijatelje, si je treba čas uzet ….

se poveselit, včas mal potrpet……

Zajček midva bi bila kot tandem dobra. Jaz kot Nace ( s tem da ne bi bil tako usmerjen ) ti pa kot Helena ha ha ha

:))))))))))
ojej !

Kaj pa je. Saj sem rekel, da mi bolj muce ustrezajo kot pa rilčki. Ma kaj kot pa?. Rilčki mi ne ustrezajo, razen mojega ha ha ha :o)))))))))

Saj sem razumela , no !

Ne bit huda. Nesporazum je lahko hitro tu. To si lahko kakšen drug misli, vem pa da ne ti, moja.

Le kako bi lahko bila huda na tebe ? To pa ne, moj sonček zlati . Ni govora !

Če boš bila huda, bom prišel in ti jizh 40 po nagi t zadnji naložil, veš ha ha ha

Hudo ):
zajček je priden ! Tako !

Bi bil nežen. 40x nežno, da čutiš kot da bi perje padlo.

Seba , nehi , ha, ha, ha…..

Tako kot bi Bruce Willis rekel. “this is only beggining” njami ha ha ha

Lump !

Brez golobčkov ni Benetk..ali..brez zajčka in sebota v Ljubljani ni sonca?

Porko, ampak ni fer, da zdaj na račun vaju dveh po celi Ljubljani sveti sonce…sta razmišljala kaj o možnosti, da bi prišla na obisk na Primorsko?
Nekaj orehovca je še ostalo… :o))

He, he Gaia , golobčka ja 🙂
Tvoja zamisel je genialna :))

a piva pa ni ?

New Report

Close