Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Dobro je ……. dobro ..

Dobro je ……. dobro ..

…. in povrhu vsega je dobro tudi zares dobro,
kadar je dobro in je …. DOBRO JUTRO !

En lep dan vam zaželim, prišla sem se samo
pofočkat, da na bo zamere in izpista misel
Z.Modreja o tem, da je
———————————
Dobro je dobro

“Če dovolj verjamo v dobro, potem bomo bolj
pozorni na tiste znake, ki kažejo na to, da se to dobro
uresničuje.
Tako krepimo svojo vero v dobro; tako pripomoremo, da
se to dobro tudi zgodi.
Če pa k temu lahko pridamo še svoje zasluženje ali pa
pokličemo kakšnega ljubeznivega zavetnika,
da nam pomaga, potem gre dobro še lažje.”

———————————-

Prijatelji! Ježek je tam pod temo Ahhhh zapisal, da je nespodbitno dejstvo, ki ga mora priznati to, da bi težko živel brez nas. Jaz moram priznati, da v danem trenutku SPLOH NE MOREM TAKO ČISTO PRAV IN NORMALNO ŽIVETI IN FUNKCIONIRATI, D A NISEM JAZ ČISTO TISTA TA PRAVA JAZ , če vas enkrat na dan ne pogledam, pokukam sem gori, preberem sem in tja kakšnega od vas in grem dalje. Tako. In vi vsi skupaj ste MOJE DOBRO in MOJI ZAVETNIKI, četudi k temu dobremu ne morem dodti svoje plače, ker je še zame ni dovolj.

Danes grem …. najprej v službo, potem v Ljubljano na en meeting, potem zvečer ob 20. uri na en party, potem domu, če ne bo šlo drugače, bela cesta. Ampak, bom v mislih malce z vami. Ker je danes petek, ker bo krajši delovni dan, ker bo lep sončen dan, ker jaz tudi MOČNO VERJAMEM V TO, DA BO DANES DOBER DAN!

Izkoristite ga, jaz sem ga že začela! CMOKA VSEM, fantom se obešam za vrat in jih pocmokam, dekleta pa tako stisnem k sebi, da izgubijo sapo. Tako. In jim dam košček svojega srca …… in eno najlpeših misli gospoda Alberta Einsteina za danes:

“Ideali, ki mi razsvetljujeo pot in mi nenehno vlivajo nov pogum, da se veselo spopadam z življenjem, spo prijaznost, lepota in resnica. In najlepše, kar lahko izkusimo, je skrivnost. To je pravi izvir vse umetnosti.”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, smo posatli taki, kot eni zafiksani đankiji…. Gmajna je postala kot droga… kadar je, jo je premalo.. ko pa je ni, je pa kriza.

Marija, lep dan ti želim, srečno vožnjo in lep party zvečer. Cmoka!!!

Jani ma pa dans… faks :))))

Marija, hvala za tople želje (sonce sicer trokira,..ma naj bo..morda bodo tvoje želje močnejše)

Ahti na cesti in čim daaaaaljši petkov popoldan in zvečer.
Uživaj vikend!

Se pridružujem Janiju in Gai , njunim besedam in dodajam…lepo je imeti prijatelje !

aha!!!

Seveda ! :)))
saj sva skoraj vedno , če že ne vedno istih misli…

Dobro jutro,
dober dan
lipota NAŠA ne de

ufff kako sem jest vesela, da si se uspela pofočkat-jaap
zame je tvoj jutranji post verjetno nekaj podobnega kot za večino
TV dnevnik :)))

tale škrat je včeraj nabijal muziko toolk da se je nebo maščevalo in
je podmladek od same hude vlage zbolel:(

a to je spet dobro, ker na srečo ni neč hudga.
bi pa jest bogi butalc srčno rada ostala doma,
pa ne dajo…doniš ne de

koko paše se malo pojezit ne de, to je dobr ker gvišn pol
nkol čira na želodcu ne fašeš ne de:)

eko, sem se pofočkala in vam želim en lep dan ino vikend
C.I.C. & S.O.S:

New Report

Close