Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ecco fatto :))))

Ecco fatto :))))

…. mater , sem se namatrala , do zdaj nam net ni delal !!!!

no , Nikita se oglaša in javlja , da je spet na dužnosti ( @!#$ , bi bla raje doma ) … 🙂

Niki, sej ti si pa spidi. Kako kej “bolniki”? Mi smo se tuki kar namatrali pa čeprav je petek. Gaia nas zapušča, upam, da ne za dolgo.

Vesela sem, da si nazaj!

L.

Ma , bolniki so za odtenek boljši (vsaj vročine ni več , drugače pa … po starem )
jaz kašljam , da komaj govorim , glas itak ko stare ku… , spet bo cel kup dela za šolo … skratka , en @!#$ , ma jutri se začne Andrejev smenj , Gaio pa bom verjetno večkrat videla , zdej , ko bo tu blizu mene , he , he … si bova lahko signalizirale skoz okno , he , he ….
No , bom pa Gaio zeloooo pogrešala tu n aforumu , ma upam , da ji bo vsaj kdaj pa kdaj uspelo mal pokukat gor !

Kako pa vi ?

Ha blizu boste? Pol vama bom pa vsako jutro popiskala, ko bom šla mimo. Mi pa…? Spet v bolnici. Zaenkrat v Šempetru. Verjetno posledice vsega od prej. Še ne vejo. Mi vjene da pjangere. Kak dan prav ne gre več. Ti razumeš. Pa še ta dež.
Enga velikega sončka ti pošiljam.
L.

Ja , sej je tako – za dežjem posije sonce . Samo na to moraš mislit ! Potrudi se !
Se vidimo kej !

New Report

Close