Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek O zajčku!

O zajčku!

Dober večer!

Rabil sem celo popoldne,da sem doumel za kaj pri vsem skupaj gre.Prebral skorajda vse. : -))
Resnično je,da je zajček duša foruma.Tudi zato,ker vedno ušpili nekaj,kar vam postavi lase pokonci in reagirate.Ker ga imate radi.Se pa tu postavlja vprašanje?Dovoliti ali ne zajčku da se zacopa?Ne v mene,da ne bo pomote :-))

fantom zauh:-)),dekletom cmoke!

Ojla Raiderček,pozdravček dušča…..Ja zajčka imamo radi,ampak a misliš da lahko vplivamo na to al se bo(se je)zacopal..???
Kakorkoli bom djala takoli……zajček naj se ima lepo.Naj uživa,naj se zacopa on že ve…Vsak zase ve kolko,zakaj čemu…Pa še na nekej ne pozabi vse za dobro voljo,vse za to da ti dušca zaigra…..je to napačno?Se to sme? No zdej pa jest tebe to sprašujem…..!!!
KOlko je dovoljeno??!!!Maš ti mejo?Eh zame vse to preveč zakomplicirano…zato je zame osebno simple tanartabuljše..zato ZAJČEk pejd do daske..heheheh cmočka****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na viš, KR, jaz pa sploh še ne vem,
zakaj gre, zato bom morala zajčka
prosit za obnovo vsega, ker sem out.
Zdaj se grem učit, imam izpit pred
vrati in če ne bo učenja, ne bo nič. In
spet bom out. Vedno je tako, da moram
izbirati: to ali to. In bogme, nisem prepričana,
ali res vedno prav izberem, izberem pač, ne
vem pa, kako bi bilo, če bi izbrala drugo varianto.
In to me kar malo jezi.
Lepo noč vsem skupaj !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dovoljeno je muca.Dovoljeno.To je bilo le moje hipotetično vprašanje.
Zadovoljen sem z tvojim odgovorom.Noč polno zvezd in sijaja :-))

Mislim,da še zajček sam ne ve.
Lahko noč!

A greš ajat? Jest sm že spala,zato ne grem…..zdej še ne…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ni to čarobno….lih v tem je fora..jupieee

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sapo nocnemu jezdecu! Bemti, si ti nas! Zakaj le tako redko prides? se stinjam, da je zajcek velika dusa Tjavendana.. In tudi tisto, da rad kaj uspici je prekleto res..

Clovek mora biti vecni optimist, tako kot sem jaz, ki si zamisljam, da se zajcek zacopa vame…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

hehe kaKŠNA GUŽVA JE RATALA..hihihi zajček kod hodiš???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zajček je pa sinoći res nekam hitro odskakljal od tule .
Kam le je šel , menda se res nekaj dohaja z njim ?
Živjo zajči !

Dobro jutro Mariči !
Prav izbiraš , prav , bomo pesti držali zate , da boš
čimpreje mogla izbirat po svojih željah .
Srečno !
Cmoka :))))

Nisem šel.Sem bral knjigo :-))

Bistra si muca!

Pozdrav nazaj in šapa.Vse,prav vse ježek je verjetno odvisno od tebe.Če nekaj že skoraj imaš,moraš znati to zadržati.Vso srečo,iskreno!!

Ja viš te ni bilo več:((((((
jaz sem pa malce posedala v kuhinji, svoje ideje kovala v izdelke…,delala plane,kako se bomo imeli lep…itd….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Niobi , no ! Saj veš , da se nič ne dogaja . Dogajajo me drugi :))
uh , sem mogla zvečer peljat ene norce na bal :))
cmoka
Niobi ***

To je to ! Muca moja mucasta ***
edin ti razumeš ( no pa še kdo mogoče :))

:))))))))))))))))********* ampak moram priznat sm ti mal fouš k maš tolk gužve..hihihihihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

gužve :))))))))))))))

New Report

Close