Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sej Ne morem mimo….

Sej Ne morem mimo….

MOKRE SANJE

Tvoj ples se mi ful dopade
Ob tvojih bokih doživljam naslade
Dej punca pleši še malo
Nocoj mi bo prišlo s tabo

Prišlo mi bo nocoj, ko bom s teboj
Prišlo mi bo nocoj, ko bom s teboj
Prišlo mi bo nocoj, ko bom s teboj

Prihaja mi …
Ampak prihaja tudi njej
Prihaja ji …

Tvoj ples se mi je ful dopadu
Ob tvojih bokih sem doživljal naslado
Dej punca ustav se ži enkrat
Od tvojga tempa me bo pobralo

Prišlo mi bo nocoj, ko bom s teboj
Prišlo mi bo nocoj, ko bom s teboj
Prišlo mi bo nocoj, ko bom s teboj

Prihaja mi …

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lupcka muca in lep vecer vsem, ki slucajno pokukate nocoj na Tjavendan..

A se ti zdi, da gre osebno izpovedno pesem enga tipa, ki ima hude tezeve s prezgodjo ejakulacijo?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ojej ojej..hahahahah viš na to pa nisme pomislila ježek .! Ha je pa dobra ta tvoja misel..heheheheh čaki grem še enkrat brat!Bom potem podala natančno definicijo z mojega stališča..hihihihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek to so sanje…..:))))))))))) hehh je pa hudič met takega deca ja….že ko jo sam zagleda..al pa pogleda= dija miško! Hihihihi no wey……:))))****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Izgleda, da je ta se cist mlad, ko bo starejsi mu najbrz ne bo vec prihajalo ze ob gledanju in ob bokih, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

jep pomoje jo je sam od daleč vidu..hihi

Ojej od kod taka zlobnost danes….haha ampak ježek pesem pa trena veš!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close