Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Orgazem…

Orgazem…

Spoštovane gospodične in dame. Resnično me zanima koliko krat lahko doživite orgazem pri enem spolnem odnosu. Prosim za resne odgovore.
Lep pozdrav.

A delaš seminarsko ?
…. mogoče se bo pa tole razvilo v samopromocijo ;)))

Nikita pri takem vprašanju ne more bit resna …. sicer pa – kakršno vprašanje – taki odgovori, he , he …

še preveč resen odgovor :))))

Meni samo enkrat, pa še tega zaigram ha ha ha :o))))))))))

… zdaj vem – igralec si :)))
A lahko vprašam – so tvoja specialnost komedije ali tragedije 😉

Nikito tudi matra statističen firbec

Nisem ne eno, ne drugo. Normalen človek

No , dobro … potem mi pa samo to zaupaj – te je žena že predlagala za Oskarja 😉

Zakaj?

A veš, da ne sprašujem to kar brez veze, me zanima, ker bi res rad slišal resnico!!! Samo resnico.
Nisem kar tako brez veze napisal, svoj vzrok imam.

… kaj naj si zdaj mislimo o tebi ?!
Tu govoriš v moškem spolu , tam na forumu o življenju pa si ženska . Kaj zdaj ? A se ne moreš odločit ?!
In zakaj za boga milega naj bi bilo pomembno , koliko orgazmov kdorkoli doživi,
ZATE ?
Odgover je možen : od 0 do neskončno , ampak to je VEDNO stvar intime vsakega posameznika , ne pa javna anketa na forumu . Če imaš s tem kake probleme , se oglasi pri strokovnjaku za spolnost .

Sploh pa – ali si pomislil , da je od vsega najlaže se tule lepo debelo zlagati :)))

Nikita ti želi vsaj EN orgazem na akcijo , ampak ta RES dober 🙂

jebenti resnico :))))))) Pomoje.. je veliko odvisno od petelinov a ne :)))))

to Nikita.. pa še eno v pleksus mu(ji) dej :))))

… a misliš , da je blo prehudo ?!

Niki zdej ne ve , ma ji gre na živce javna razlga posteljnih navad (itak smo takole lahko vsi taglavni petelini na vasi)

ma neeeeeeeeeeeeeeee, ni preveč, kvečjem premal :)))) Mislim…. hehehehe, kaj misli, da bomo kar povedal :)))

he jest pa bi:))))!!!!!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ajd muca.. izjasni se :)))))

Kwa? Naj povem???’……a kolkrat sekam..al kokrat nasekam..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

muca, nč ne povej..čak grem po advokata :))))))))))

Hmm sej to ni nč kej takega…pilotek a je treba tud povedat pod kakim kotom pride? AAA?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kolikor želim ha ha ha……

New Report

Close