Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek JUtro je….

JUtro je….

Celo četrtek wauuu..dons pa miklavž pride!!!!!Ponoči mislim……

Ja dobro jutro a neni lepšega kot velika šalica kofeta en mal mleka noter in seveda skakanje tu po netu…

Upam,da današnji dan ne bo tko zoprno naporen kot je bil včeri…..:))))

Zajček nadam se da si čudežno ozdravel..na lupčke*********

Vsi skupaj gremo v nov delovni dan…novimi zmagaami naproti….juhej!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca moja mucasta, vedno slabše je . Pismo sem mogla it spat s kuram tko me je zvil..
Muci, a ne bi ti mene crkljala danes, a ?
***********************************

Aja , pa dobro in sladko jutro lubčki moji *

Ojej..sej mene tud neki zvija….dejva se potem kar crkljat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz sem za, pa še kako :))))
uha, pa zuni je tko grdo, da je najbolje pod kovterček..
bo te zajček crkljal..

No….še enkrat lepo dobro jutro. Danes pa res….cin,cin,cin…Miklavž prihaja. A ste bili kaj pridni?

ja.. muca.. namesto kofeta danes paše.. vroč čaj z limonco :))))

Dobro jutro in na nove zmage :)))))

n’č :))))))

A pol ne bo nič Miklavžek prišel?

hja.. mam nastavljeno in.. če bo prišel pač bo :)))) če ne.. bomo pa bolj pridni in bo mogoče prišel… kak drug dan :)))

Jani želi zvezdici lep dan 🙂

Tudi jaz želim tebi lep dan…Lepo ga preživi!! In ne preveč delat…ha,ha,ha….to pa bolj težko, a ne?

hehehehe, težko bo delat…. ne preveč… ampak na sploh delat, ker.. očitno sem pobral neki bacilčkov v zraku in mi ne pustijo normalno… dihat :)))

Lep dan, še enkrat :))))

Miklavz nocoj kolovrati okrog in isce tiste, ki so kaj nastavli! Vsaj skorenj, cevel al copat…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

???

zajci, Miklavz lahko obdari le tiste, ki so pridni in ne pozabijo na dane obljube .. A si ti vse obljube izpolnila in nic dobila?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

si lahko bolj natančen ? zajček ne ve, kaj bi to bilo….pravzaprav ve, samo ni za objavo :))))))))))

AHA! Je dovolj natancno?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ne, ni. Si lahko malo bolj precizen prosim :)))

Danes si koncno izpolnila obljubljeno.. AHA, zdaj ves?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja vem ! Kaj naj še rečem ? Veš , ah nič…saj veš !

New Report

Close