Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Jekleni !

Jekleni !

Tema kot nalašč za Nikitko in za vse ostale tudi, no….

V včerajšnji prilogi Dela, reviji z naslovom Polet, je na strani 24 in dalje, tema z naslovom Jekleni….

Pravi avto-test TANKA M-84, iz 45 oklepnega bataljona Slovenske vojske.

Trikrat lahko ugibate kje je ta bataljon stacioniran.
Če boste pogledali cajteng, boste lahko videli na slikcah, sicer ne dosti pa vseeno, drevesa ki so ene…slab kilometer čez hrib od moje bajte…

Vseeno pa vam vožnje s pošatjo ne morem zrihtat. :((((

Pozdrav vsem, + cmok za najbolj vojaško šefico dalč okrog…..

Na mestu – TRDO !

Že stoji(m) – TRDO

Tako je prav, vojak.

Šefica je lahko tu vsak čas :)))))))))

Še bolj trdno stoji(m), častnik :o)))))))))))))))))

konjiček ne da:)

orka la pipa tam okol poli ni varn
učke na rešpetlin dajat

če ne poka, pa kdo ziher kej druzga
nevarnga dela ne de….
ampak ker je Brusk tam jest prav neč bat:)

tale pacifist ne mara arožja ino podobne navlake
poli pa tud junifomre ne -itak

butalci mamo vsak svojo
juniformo pižamasto – jaap

Pižama je zakon ne de

ja sem bral tisto ja.. o jeklenih… ma ne tičih hehehehehehe, Pivka praviš .. ja je prav ja… samo Sašk, ma zrihtej en drive…

zauh!

šUR ŠUR, pižama je zakon, pa tudi…no sej kar je v temu vojaškega nej pobere Nikita, mi bomo pa blj grmovje, a je :)))))))

Drugače je pa res, ja, ta tehnika flodranja v naravi pa to, pri nas ni preveč varna. Al te kak Natovec na infra rd špegle gleda, al te pod avtom posluša skriti lovec, al pa kak medo išče sendvič….

Še dobro, da je Brusko prehiter za vse naštete :)))

No se bom malo razpito okrog…vem, da pride vsako leto dan odprtih vrat, ampak ni testnih voženj :)))

Bom poiskusil pri tiskarju zrihtat kako “izkaznico”, da sem iz ne vem kerga cajtenga, mogoče bomo prišli zraven…verjamem, da si bi dobil doživotno naklonjenost od Nikitke :)))

kje, kedaj
jest tud zraven žiher?

rejli jest koj, pa magar s fičatam:))))

…doniš…. kva šele u takmu orjaku,
bi zorala pol terena with pležr, pa bi šla vajašnca pa-pa;-)

res, ampak, vedo sem si želel peljat s tako jekleno mrcino, vendar, zaradi moje dolgosti.. nimam kej velik šans, da se peljem s to mrcino… kvečjemu zadej na prtljažniku mogoče :)))))))))))

Dolgost višine našga Janija ni kratka :)))))

Torej Jani, ne se preveč furat na prtlažnikih od tanka, ker si tam najbolj občutljiv za kake une….iz avtonomne cone…molotovke :)))

New Report

Close