Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek No zdej…

No zdej…

Pa muca pelje svojo četico k poštenemu zajtrku.Kjer seveda kavice ne sme manjkat za mamico….Se pišemo…..

KR dej rokico ,tud tebe vabim zraven…..:)))))****

P.s. le glej takole korak za korakom,pa ne bo več ozadja prau? Prosim več se oglasi,zame…prosim……tele so pa zate****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Spet pozabila..pri nas tako lepo naletavajo snežinke…
Zato vsakemu pošiljam eno snežinko..Stisnite jo v dlan in še preden se tam stopi,si zaželite kaj! Psss..pa nobenmu povedat kaj ste si zaželeli…
Lupčke vsem****+

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Spet pozabila..pri nas tako lepo naletavajo snežinke…
Zato vsakemu pošiljam eno snežinko..Stisnite jo v dlan in še preden se tam stopi,si zaželite kaj! Psss..pa nobenmu povedat kaj ste si zaželeli…
Lupčke vsem****+

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No zdej greva skupaj,muca***——*****——*****

Živjo muca . Ja, končno malo zimskega vzdušja , tudi tu
sem in tja prileti snežinka , ujeti se mi ne pusti še
nobena , pa kaj , jaz si vseeno kar želim ….
Lepo nedeljo , muci .

KR , cmok zdravja , pa lepo se imejta .

Objemam KR in Niobo, s snežinko v dlani …

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Grem jo ujet tudi jaz , Marija .
Z lepo željo .

New Report

Close