Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek joj, se opravičujem

joj, se opravičujem

Joj…..po nepotrebnem se razburjate. Iz vaših postov sem razbrala, da ne mislimo iste Romane. Kajti ona ni imela nobene povezave s kardiologijo. Niti ni po nesreči bila kje v bolnišnici. Žal mi je za pomoto.. Res nisem vedela, da sta tu na forumu dve romane. Sama pač ne sodelujem, vem pa da je ona, ker sva bili zaupni prijateljici.
Se veselim za vas, da ste svojo prijateljico obdržali.
Meni namreč srce joče ob izgubi. Pa tako majčkana sta še otroka. Malajši se še zavedal ne bo. Starejši pa trpi, ker ni mamice….

Še enkrat oprostite.

No, pa smo razčistili ta nesporazum. Mi je pa vseeno žal zate in za tvojo prijateljico….

Meni tudi, Valerija. Nikoli pa nisem imel besed, da se izpovem ob tragični izgubi.

Evo , jaz pa tejle zadevi NE VERJAMEM !!!
Ker je bilo na “življenju” še poudarjeno , da naj obvesti tudi tule nas na “Tjavendanu” , ker da smo si bili bližje !
Vedno bolj sem prepričana , da si je nekdo hotel privoščiti nagnusno morbidno zabavo na tuj račun !
Kajti Romana , ki bi se sicer bolj poredko oglašala na forumu je bila SAMO ENA !

Mislim , da bi bilo potrebno tudi malo povprašati Primoža , kaj si misli o vsem skupaj !
Kaj se vam zdi ?
N.

Misliva enako Nikita !

Tak je moj predlog.

Primož nej razišče kdo je kaj pisal in kako in zakaj…ker to presega meje vsakršnega okusa in je zrelo za kazensko prijavo. Mi žal ne vemo ne kaj JE res, ne kaj NI…vendar je nemogoč javni linč ker nimamo nič v rokah, s čimer bi lahko v nekoga uperili prst.

Zato mislim, da bi bilo prav, da Primož pobriše vse, kar je na forumu s tem v zvezi, mimo javnosti pa to razišče. In za vedno zapre dostop nekomu, ki se je MOGOČE delal norca iz vseh, najbolj pa iz Romane.

Seveda pa UPAM, da je to grda šala in ne resnica….

Štej me zraven.

kakšen človek se lahko šali iz tega? Ali nima nobene moralne vesti?

Saško , se strinjam !
Ker zdaj je res lahko trdit , da gre za neko drugo Romano , mogoče je celo res , tega nimamo možnosti dokazat . Je pa le čudno , da nas je precej oziroma kar vsi smo mislili , da gre samo za eno in EDINO Romano – vsaj jaz nisem zasledila , da bi se oglašala še kaka druga.

Če pa je to kljub vsemu res , je pa še en razlog več , ki govori v prid registracije nickov – tako , kot jih imamo mi tu. Da ne bi prihajalo do takih “pomot”. Kao.

Nikita je kljub vsemu vesela

samo, da je tukaj na stvari še nekaj drugega …

New Report

Close